öLüp öLüp diRiLmemeK işte...

#1
Yine sensizLiqim qeLdi akLıma..Ve ke$keLerim.. yanıLqıLarLa doLuydu beLki ama sensizLiqe "Ke$ke" demek akLımın ucundan biLe qeçmezdi..

böyLe mi oLmak zoRundaydı? Evet ; '..heR$ey senin suÇun, Sen mahvettin tertemiz a$kımızı, hayaLLerimizi sen kirLettin!.. ...' diyeceksin.. hakLısında.. ama dü$ünemezdim böLe zoR oLacaqını, beni böyLe bitiReceqini tahmin biLe edemezdim.. SeninLeyken zman qeçmezdi.. duRuRdu ; ve bu yzden senLe doLuydu akLım , ba$kası qiRemezdi , iZin veRmezdim.. ama $imdi ! $imdi, seninLe deqiL hayaLinLeyim.. Artık onunLa ba$LıyoRum qüne.. Ve onunLa bitiRiorum qeCeyi.. Ve bazen o kdaR kızıyorum ki Kendime.. hayaLin biLe qeLmiyoR qeceLerime! ... haPsoLuyoRum sensizLiqe , tutSak dü$üyorum.. tutkuLaRımın , özLemLeRimin son buLduqu , saDece yaRqıLandıqım bir yeRde seNi bekLiyorum.. Beni kuRtaRmanı !...


qece bitmiyoR.! Sen qeLmiyoRsun.! Ba$ka bi$ey qeLmezki eLden , Sanki sona eRdiqim bi yeRden çıkıP qeLebiLecekmisin ? Beni affedebiLiceKmisin!? biLiyorum.. oLmayaCak.. öLüP öLüp diRiLememeKtn ba$ka çare yOk bu a$k'ta !!!!

İlginizi Çekebilir


#2
Alıntı:
qece bitmiyoR.! Sen qeLmiyoRsun.! Ba$ka bi$ey qeLmezki eLden , Sanki sona eRdiqim bi yeRden çıkıP qeLebiLecekmisin ?

yüreqin dert qörmesin cnm


#3
Yine sensizLiqim qeLdi akLıma..Ve ke$keLerim.. yanıLqıLarLa doLuydu beLki ama sensizLiqe "Ke$ke" demek akLımın ucundan biLe qeçmezdi..

emeğine sağlık canım


#4
çok gsl yüreğine sağlık


#5
saqoLun yorumLarınız içn aRkadaşLaR
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 01:08 .