Aşk , Anlık İntihar.

#1
Az önce sokakta yürüyordum seninle. Sen nerdeydin bilmiyorumAşk , Anlık İntihar. ama senle yürüyordum işte. Karşıdan karşıya geçerken aniden durdumAşk , Anlık İntihar. seninle öpüşmeye başladım. Herkes bize bakıyordu. Tüm benliğimle içindeydim.

Dudaklarının dudaklarıma bıraktığı ıslaklıkla dans ediyordum.
Arabam yine yolda kaldı. Cebimdeki paranın yarısı gitti. Umurumda değildi. Sen vardın ya. Yeterdi.

Şehrin ışıkları hızla akıp geçiyor. Taksinin camına başımı yaslanmışAşk , Anlık İntihar. az önce koluma sinen kokunla şehre bakıyorum. Kokunu kaybetmekten korkuyorum.

Gözlerine bakarken korkuyorumAşk , Anlık İntihar. kızıyorumAşk , Anlık İntihar. seviniyorumAşk , Anlık İntihar. üzülüyorumAşk , Anlık İntihar. taşıyorum. Yüzlerce duygu bir böcek sürüsü gibi içimde hareket ediyor.
Zaman yokAşk , Anlık İntihar. mekan yok.

Bir gün öleceğimi unutuyorum. Her anAşk , Anlık İntihar. her gün yeni bir hayat. Ölüme yaklaştığım an önemsiz gelen her şeyAşk , Anlık İntihar. seni düşündüğüm anda yine önemsiz kalıyor.

Seni düşündükçe her şeyi yaparım gibi geliyor. Hani derler ya dünyayı yerinden oynatırım diye. Doğru galiba. Bugün o kadar kolay oldu ki maaşıma zam istemem. Akşam sen vardın ya. İşten kovulmuşum umurum da değildi.

Geleceği düşünmüyorum. Yarını bile. Sen ve ben için de…Sen ve ben için de sadece bugün var. Biliyorum her planAşk , Anlık İntihar. her hedef içimizdeki coşkuyu eksiltecek. Kural yok. Amaç yok. Hayal yok. Yarın yok. Aslında anlam da yok. Tek anlam sana dokunmakAşk , Anlık İntihar. sana sarılmakAşk , Anlık İntihar. seni öpmek.

Bir odadaAşk , Anlık İntihar.dört duvar arasında seninle sadece sarılıp oturmak. Kokunu içime seçmek. Saçlarını okşamak. Yanağına dokunmak. Yüzümü boynuna gömmek. Seni bir bebek gibi kucağıma yatırmak. Zaman yok. Mekan yok. Boşlukta sen ve ben. Geri kalan her şeyAşk , Anlık İntihar. olmasa da olur.

TutkuAşk , Anlık İntihar. ihtirasAşk , Anlık İntihar. arzu eşlik ediyor bize. Sevişmemiz saatler alıyorAşk , Anlık İntihar. dudaklarımız ayrı durmak istemiyor. Ayrıyken de sen varmışsın gibi yaşıyorum. Yemekten sonra sütlaç mı? Kazandibi mi diye sana soruyorum aslında.

Saate bakmaAşk , Anlık İntihar. yarını bana sorma… Aşk sevmez soruları. AşkAşk , Anlık İntihar. kaprisli bir kadındır aslında. Hiç gelemez sıkıntıya dara. Başına buyruktur. AsiAşk , Anlık İntihar. tutkulu ve saldırgan.

Aşkın tanımıAşk , Anlık İntihar. tanımlanamayan bir bütün. Hızla gelip geçenAşk , Anlık İntihar. aralarında geçişler yapan yüzlerce duygunun yarattığı bütün. Tanımı yokAşk , Anlık İntihar. bunun için onu denetleyecek kural da yok.
Duyguların kavgasında acıAşk , Anlık İntihar. sevinç.Aşk , Anlık İntihar. gözyaşıAşk , Anlık İntihar. kanAşk , Anlık İntihar. öfkeAşk , Anlık İntihar. arzu var. AşkAşk , Anlık İntihar. bir intihar. Aşk gönüllü olarak sahanın kenarına çıkış… Aşkın içinde boğuluyorum. Aşk bitiyor diriliyorum. Boğulmak için yeni bir deniz arıyorum.


Biliyorum aşkın sonu çok uzak değil. Sonsuz aşka inanmıyorum. Leyla ile Mecnun yalan. Ayrılıklarıydı onları efsane kılan. Bir sabah uyandığımda sen yanımda olsan da her şey bitmiş olacak. Aşkta sadece bugün var. Bu saatAşk , Anlık İntihar. şu an…


İlginizi Çekebilir
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 01:22 .