Denizi Özlemek Seni Özlemek Gibi
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 28-08-2012, 14:33 #1

~MuCiZe~

Forumun Tiryakisi

Denizi Özlemek Seni Özlemek GibiSenin beni anlamanı beklemiyorum . ben bile kendimi anlamaz iken beni anlamak için çabalama Benim derdim bendeki senleri yüreğime anlatabilmek ve bendeki senleri yaşayabilmek , bendeki senleri sana anlatmak değil ..yada sendeki benleri benim anlamamı sağlaman değil .ben yüreğimi senin yüreğinde ki güller ile renklerdiridm ve baktığım her yeri yüreğinin rengi ile görüyorum . gökkuşağı dahi kıskanırken ben nasıl anlatırım bende senin bende açan renga renk çiçeklerrini, rahialarını

. İçimin nehirleri baharınla gelen sularla taşarken – damarımdaki kan seninle çoşkulu akarken . sakladım içimde sakladım öpüşlerimi dudaklarından .

Sen istediğin için yada ben istediğim için girmedin içime . sen ordan hiç ayrılamıştın ki ben doğmadan sen oradaydın taa yüreğimin içinde ,sensizliği yaşamak ağır geliyor seni içimde bu denli hissederken ve seni uykuya hasret gecelerimin düşlerime sızdırıyorum senli mahrihülyalarımı sabahlarımda uyandırmak için güneşin tebessüm edişini seyrederken gün doğumu sancılarında denizlerimde .

İçimdeki sensizliği besliyorum hasretinde yokluğuna sarılmış yatarken ....bri katre tatlı su içinde boğulurken tüm denizlerim .sana kavuşmalarım uğruna .ama şimdi anlıyorum ben sen kadar sensizliğide seviyorum gül yüreklim , üşümek istedim volkanlar lavlarını kusarken yüreğime , özleminde bazen soruyorum kendime aşk sadece özlemek mi demek , özlemeyen bir yürekte aşk büyümez mi ulu bir çınar gibi asırlarca yaşamaz mı ? .yüreğmde denizleri gözlerinde seyrederken anlıyorum aşk özlemek demektir özlenmeyen aşkta kavuşmak arzusuda yoktur ve anlıyorum aşk kavuşmaktan çok , kavuşmayı özlemektir.

Sana sarılıp gözlerinin pınarından içip , yüreğinin yağmurlarında ıslanmak vardı iliklerime kadar ama ben özleminin üşüten ayazında yokluğuna sarılıp düşlemeyi seçtim sacaklarında ıslanırken yoksa her aşık sevdiğinin teninde ynakarak yaşar aşkı önemli olan dokunmadan yaşamak aşkı gül yüreklim sadece yüreğindeSeni tüm benlerden öte bir bende sevdim tüm benliğimden saklarken bencilliklerimde uzak sen yüreğimdeki denizleri gözlerinde gördüğüm en aşkın gülteninde vuku bulmuş olan , yüreğimdeki yankımalar yüreğinin sesimi ? kulaklarıma gelen uğultular nefesin mi , tüm çoşkun denizleri aşıp gözlerinin yüreğime bakan yerinde vurgun yemek istiyorum .... Alabora oluyor yüreğim nefsinin sıcak esintilerinde gözlerindeki tuzlu denizleri içmek , içtikçe sana susamak için ......Bedenime binlerce mızrak değiyor sanki yokluğunu okşarken gözlerim ama varlığıan dokunmak istemiyorum bendenine dokunarak aşkın yoklupunda büyüyen aşkını varlığında yok etmek istemiyorum belki , belkide aşkı tek ben yaşamak istiyorum bencillik edip oysa tüm bencilliklerimi ben çoktan bırakmıştım nehirlerin denile öpüştüğü yerde .
ALINTIBenzer Konular

TwitteR Bunu beğendi.
Görüntüleme:632, Cevaplar:6

İlginizi Çekebilir >
Alt 28-08-2012, 15:22 #2

ßekLeyişler Arefesi ~

Aktif Üye


Bedenime binlerce mızrak değiyor sanki yokluğunu okşarken gözlerim ama varlığıan dokunmak istemiyorum bendenine dokunarak aşkın yoklupunda büyüyen aşkını varlığında yok etmek istemiyorum belki , belkide aşkı tek ben yaşamak istiyorum bencillik edip oysa tüm bencilliklerimi ben çoktan bırakmıştım nehirlerin denile öpüştüğü yerde .

Emeğine sağlık

Alt 28-08-2012, 16:51 #3

HiCRaN

Forum Üstadı


Alabora oluyor yüreğim nefsinin sıcak esintilerinde gözlerindeki tuzlu denizleri içmek , içtikçe sana susamak için ..

ufff emegıne saglık (:

Alt 08-12-2012, 19:53 #4

TwitteR

Acemi Üye


Okumaktan korkuyordum, inan ki korkuyordum. Ağlayacağım sandım. Gerçekten süpermiş. " İçimin nehirleri baharınla gelen sularla taşarken – damarımdaki kan seninle çoşkulu akarken . sakladım içimde sakladım öpüşlerimi dudaklarından . " Emeğine sağlık!

Alt 14-12-2012, 14:47 #5

"umut"

Deneyimli


fırtınalar esti yüreğimde
emeğine sağlık

Alt 17-12-2012, 09:10 #6

gtopawb

Yeni Üye

Bedenime binlerce mızrak değiyor sanki yokluğunu okşarken gözlerim ama varlığıan dokunmak istemiyorum bendenine dokunarak aşkın yokluğunda büyüyen
ını varlığında yok etmek istemiyorum belki , belkide aşkı tek ben yaşamak istiyorum bencillik edip oysa tüm bencilliklerimi ben çoktan bırakmıştım nehirlerin denile öpüştüğü yerde .


Alt 21-12-2012, 15:39 #7

remo199554

Acemi Üye

Büyük felaketler karşısında büyük cesaretler doğar.

Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 10:57 .