Mükemmel çift...

#1
Zamanın birinde mükemmel erkek ve mükemmel kadın karşılaşmışlar.Mükemmel bir flört döneminden sonra mükemmel bir evlilik yapmışlar.Birlikte mükemmel bir hayat sürmüşler.Bu mükemmel çift karlı,fırtınalı bir noel akşamı mükemmel arabalarıyla giderken yolda donmak üzere olan bir adam görmüşler.Mükemmel çift olduklarından adama yardım etmek için durmuşlar.Adam meğer sırtında oyuncak çuvalıyla Noel Baba'ymış.Mükemmel çiftimiz noel akşamı çocukların hayallerini karartmamak için Noel Baba ve oyuncaklarını arabaya yüklemişler. Oyuncakları çocuklara dağıtarak yollarına devam etmişler...Maalesef tipi artmış,araca hakim olmak zorlaşmış ve mükemmel çift ve Noel Baba trafik kazası geçirmişler.

Kazada bunlardan yanlızca biri kurtulmuş.

Soru:Kim kurtulmuş?


Yanıt:
Mükemmel kadın kurtulmuş...Herşeyden önce mükemmel kadın gerçekten vardır...Herkes bilir ki Noel Baba ve mükemmel erkek diye birisi yoktur...****Kadınlar burada okumayı bıraksınlar,yazının sonu!!!


**** Erkekler aşağıya baksınlar.Eğer mükemmel adam ve Noel Baba yoksa arabayı mutlaka mükemmel kadın kullanıyordur,bu bize kazanın nedenini açıklar...
**** Erkekler aşağıya baksınlar.Eğer bir kadınsanız ve hala bunu okuyorsanız,buda başka bir noktayı açığa kavuşturur:Kadınlar hiç bir zaman söz dinlemezler...

İlginizi Çekebilir


#2
paylastigin icn tskler


#3
nirengi, ellerine saglik güzelmis


#4
nirengi, güzeldi ellerine sağlık


#5
nirengi, ellerine saglık
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 01:12 .