#21
mixertv.

dün'üme doyamadan doğan her yeni günüme öfkeli içim.. biriktim.. dokun da döküleyim..
#geceyeselam #mixertv#22
mixertv.

geldim.. şimdi kulağına, sanki senden bahsetmiyormuş gibi yapıp gece'yi ve huzuru fısıldayacağım.. biraz ay ışıklı, biraz da kumsallı.. hevesin var mı..
#geceyeselam #mixertv


#23
mixertv.

istedim; “istediğinde olmaz zaten"la avundum.. vazgeçtim; "istemediğinde olur"la umdum ara sıra.. kendime not: "olmuyorsa olmuyordur.. fazlası zarar..”
#mixertv


#24
mixertv.

öpsem; her şey geçer, acılar biter gibi.. oysa öpsem acı geçmez, sevişiriz sadece.. sonra da yatar uyuruz.. “olsun..” mu..
#mixertv


#25
mixertv.

sen'li çağımın gökyüzünü anıyorum ara sıra; arıyorum da.. hâtta parfümünü de sıkıyorum ara sıra yastığıma.. yastığıma değen “başka saç tellerine” sinen kokunu içime çekip “ben de seni"ler fısıldıyorum senden habersiz tenlere.. ben de seni..
#geceyeselam #mixertv


#26
mixertv.

içime sinmeyen sözlerim var; hayal kurarken uyuyanların rüyalarından seçtiğim sözlerim.. “olmayacağı bile bile” umup, bekleyenlerin hayâllerinden seçtiğim.. belki de en kolayıydı “inkâr”, kabullenmek'ten..
#mixertv


#27
mixertv.

oysa güneş, en çok “gece"yi merak etti.. çünkü dünya, en çok dolunay'ın altında güzeldi; yollar, ormanlar, insanlar, denizler.. denizkızları..
#mixertv


#28
mixertv.

yoruldum kabul; ama alışmadım.. “daha ne kadar yolum kaldı” da demedim mesela; yürüdüğüm yolların hatrına.. misal hangi köpek siyah-beyaz gördüğü dünyayı “tek bir gün” bile renkli görmek için kavga etmiş ki? insanız; siyah-beyaz'a alışmak kolay da sen diren; ALIŞMA!
#mixertv


#29
mixertv.

Başkalarını özlüyor gibi yapıp, birbirimizi özleyeceğiz. Başka başka insanlar da birbirimizi bulacağız ve bunu bizden başka kimse bilmeyecek…
#mixertv
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 19:29 .