Neden
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 20-11-2017, 14:56 #1

FavoriTürk

Deneyimli

NedenNeden hep ayrılıklar için şarkılar yazılmıştır? Yoksa yaşanan büyük aşkların heyecanı ile sevgililer şarkı yazamayacak kadar toz pembe mi yaşıyorlar hayatı? Yada neden hep ayrılıktan sonra gerçekten insanların kulağından kalplerine inen, iç sızlatan sözler şiir ve şarkı olarak karşımıza çıkar?

Peki gerçekten her aşk biter mi? Ki; bitiyor da öyle yada böyle biri diğerini bu hayatta hep yalnız bırakıyor. Belki ecel belki de sadece farklı iki gözün ışıltısına kapılıyor. Eninde sonunda hayatlarımız gibi aşklarımızda bitiyor. En azından bizim algılayabileceğimiz türde bitiyor. Umarım bizim göremediğimiz, hissedemediğimiz yada duyamadığımız bir boyutta aşklar yaşanıyordur. Ben aşkımı o boyutta kimsenin olmadığı sadece onun gözlerinin ışıltısının olduğu, onun kokusunun olduğu, onun sesinin yankılandığı ve onun sıcaklığının ısıttığı bir boyutta devam ettirmek istiyorum. Anlaşılmaz bir hayalperestliktir belki de ama gerçekçi baktığımda yaşanmamış yada yaşanamayacak bir bağımlılık halidir bu yaşanan. Ve hiç kaybetmemek için uğruna ne gerekiyorsa yapılabilecek yaşam tarzıdır. Hani günümüzde tapılan paraya sadece gülüyorum bu variyetin karşısında. Çünkü o büyük gücün bile gücü yetmez köle kılmaya, satın almaya.

En zoru kalbine sahip birisin olması aslında bu bile değil; kalp, beyin ve ruh yada geriye kalan her şey onun olsun. Ama “sabret” demesin. Çünkü her geçen an onunla yaşanması gereken bir hayattan çalıyor. Sadece o o büyük aşkın sahibi ruh sana fedadır her şey. Öncem pek yok yada hatırlamıyorum. Ama sonram sen ol.Benzer Konular

Görüntüleme:170, Cevaplar:0

İlginizi Çekebilir >
Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 15:47 .