BOŞLUK

#1
BOŞLUK

Bırakıp gideli çok zaman olmuş.. daha yeni farkına varıyorum.. meğerse derinlere atmışım.. gülüşünü, bakışını, sesini, ağlayışını, dokunuşunu, kısacası sen ve sana ait her şeyi..daha yeni anlıyorum.. içimdeki boşluğun sebebini..

her yazarın bir anısı vardır yar Haydarpaşa tren istasyonunda.. benim ki esenler otogarında.. 2 sene önce içim içime sığmıyordu.. bir haziran günü.. Bolu'ya doğru geliyordum. her dakika sana biraz daha yaklaşıyordum.. üstümde yeşil bir bluz vardı. saçlarım taranmış.. senin için, bizim için.. evet nihayet Bolu’dayım.. sana geldim.. sende beni bekliyordun.. hüzünlerle.. daha sonraları esenler otogarı buluşma yerimiz oldu.. her İstanbul’a geliş ve dönüşümüzde.. 2yıl bizi birbirimize bağladı..

şimdi yine otogardayım.. içimde kocaman bir boşluk..tarifi olmayan bir şey bu.. bütün vücudumu kapladı.. boğazım düğümlendi.. nefes alsam ağlayacağım sanki.. 5 aydır ayrı havaları soluyoruz, ayrı hayatları yaşıyoruz.. aylardır içimde biriktirdiğim, bana ağırlık yapan, adımlarımı yavaşlatan boşluk.. bugün kurtuldum ondan. esenler otogarında bıraktım.. hissediyorum, artık biraz daha hafifim.. boşluğun bendeki yeri kapanıyor yavaşça.. meğerse senin sevgine gebe kalmışım.. senle büyütmüşüm

içimdeki çocuğu.. sen şimdi yoksun ve sevgisiz yaşayamıyor.. onu bırakırken çığlıklarını duydum..hala kulaklarımda çınlıyor.. beni bırakma diyordu.. üşüyorum.. bırakmak zorundaydım oysa.. hem onun için hem kendim için.. şimdi ise senden gebe kalan çocuğun yeri boşluk oldu.. artık daha hafifim.. senleyken beni mutlu eden şimdi ise mutsuz eden o çocuktan ayrıldım.. iyi mi yaptım, kötü mü yaptım? cevabını yıllar sonra senle karşılaşınca anlayacağım belki de.. çokta merak etmiyorum aslında..

o çocuk başka sevenlerin yüreğine yerleşecek ve orda büyüyecek.. tıpkı bu günlerde içimdeki boşluğa yerleşen çocuk gibi..

İlginizi Çekebilir
 • Boşluk...
  boşluklarla karşı karşıya gelmek çok zor hayatta... yol olsa yürürüm engel olsa aşarım diyorsun.....

 • Aşk - Boşluk...
  Aşk için söylenen bütün kelimeleri Siliyorum kalbimden.. Çünkü gelip geçer ve bir fırtına gibi ha...

 • Boşluk...
  Sesim, kelimelerim sana ulaşmazsa,dokunamazsam sana bir gün, elimi uzattığımda bulamazsam elini diye dü...

 • BOŞLUK...
  DELİKANLI alacakaranlıkta yürürken, yumuşak bir şeye çarptığını fark etti. Hemen eğilip baktı. ...

 • BOŞLUK......
  Delikanlı, alaca karanlıkta yürürken, yumuşak bir şeye çarptığını fark etti. Hemen eğilip baktı. ...

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 03:38 .