Gittiğimiz Günden Beri

#1
Gittiğimiz günden beri gidemiyorum bir türlü senden. Yapamıyorum ne kadar çok istesemde, unutamıyorum o günleri, her sokakta bırakılan anıları. Ama o anıları sensiz ve her gün anarak yaşamak yaşlandırdı beni. Naıl sevdim ben seni, hangi vakit alıştım varlığına da bir türlü koyamadım adını ayrılık diye. seni düşündümde çıldırdım yine. Seni sordum yüreğime, Her gece yıldızlara bakıp seni soruyorum bir haber var mı diye, inanacak oluyorum artık sokak başlarında çağıran falcılara. Acaba senden haber vereceklermi diye... Acaba birgün o anıların yaşanılıp bırakıldığı sokaktan bir daha birlikte geçecekmiyiz diye..Off offff! Haberin yok içimde ne girdaplar dönüyor, çığlıklarım sesiz, susmalarımsa artık çaresiz. Oysa ben böylemiydim! Herkes gıpta ederdi "ne pozitif insansın, ne kadar neşelisin, her zamn gülüyorsun ". Peki ya şimdi? Peki ya şimdi nerelerdeyim? Hasretimin akşamı her gece üstümü örtüyor, üşüyorum.Uyanıp bakıyorum ki cam mı açık kaldı diye ama cam da buğulu. Bazen yıldızları da göremiyorum, olmuyorlar gökte. Bir tek onlara ağlayabiliyor, sesizce haykırabiliyordum ve bi tek onlar beni dinliyordu hiç karşı gelmeden. Ama diyorum ya gönül sahibi bazen onlar da olmuyordu.
Her gün akşamı bekleyerek güne başlıyorum. Akşamlar benim sırdaşım.. Akşamlar benim yoldaşım... Ah akşamlar... Kimsesiz bir sokak ortasında kaldırım taşlarında düşen her yağmur tanesinden daha da yalnızım ve her üzerine yağmur tanesi düşen mozaiklerden dahada üşüyorum. Hani gökten boşalırcasına yağan bir yağmurlu akşam ikimiz dışardaydık hatırlıyormusun, hatta tam dönerken kimliğimi kaybetmiştim ve tekrar dönmüştük sırılsıklam olana kadar yollardaydık, nereye sığınsak diye sürekli telaştaydık. Ya karpuz zamanını hatırlıyormusun? Biraz peynir, bir ekmek ve karpuzu birlikte paylaştığımız o günleri hatta 2 kaysı, 2 şeftaliye ancak yeten paramızı unuttun mu? hatırlıyorsun değil mi? ahh ahh ne doyulmaz günlerdi oysa değil mi? Ama artık yokuz, artık o günlerde yok. Bugünde hava yağmrlu lakin....
Biz yokuz ve oralarda değiliz....

alıntı

İlginizi Çekebilir


#2
emeqıne saqlık cnm


#3
saoll bitanesi


#4
.Off offff! Haberin yok içimde ne girdaplar dönüyor, çığlıklarım sesiz, susmalarımsa artık çaresiz. Oysa ben böylemiydim! Herkes gıpta ederdi "ne pozitif insansın, ne kadar neşelisin, her zamn gülüyorsun ". Peki ya şimdi? Peki ya şimdi nerelerdeyim? Hasretimin akşamı her gece üstümü örtüyor, üşüyorum.Uyanıp bakıyorum ki cam mı açık kaldı diye ama cam da buğulu. Bazen yıldızları da göremiyorum, olmuyorlar gökte. Bir tek onlara ağlayabiliyor, sesizce haykırabiliyordum ve bi tek onlar beni dinliyordu hiç karşı gelmeden..

cnm benim..
yüreğine sağLık...çok güseldi..


#5
Emeğine yüreğine sağlık arkadaşım paylaşım için tşk


#6
çok güzeldi cnm emeğine sağlık


#7
okuyan gözlerinize sağlık


#8
emeğine sağlık


#9
okuyan gözlerne sağlık cnm
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 16:06 .