Ayrılığa Müebbetiz Seninle
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 29-10-2007, 12:52 #1

dertlii

Azimli Üye

Ayrılığa Müebbetiz SeninleAyrılığa Müebbetiz Seninle

Kimileri sevince şiirler yazar, besteler yapar melodileri söylenir, duyulur her bir ağızdan şarkılar. Biz ise tam tersine sadece bizi kalbimizde saklamakla yetiniyoruz kimseler duymasın diye, kimseler bilmesin diye.Mayınlı sokaklar misali sanki yüreğimiz,el sürmekten,yakınından geçmektem korkuyoruz.Çaresizlik içinde sessizliğe gömülüyoruz. Bana hep sorardın ya - sen hiç sevmediğin biriyle birlikte oldun mu ? diye Seni şimdi daha iyi anlayabiliyorum. Çünkü ben hiç kimseyle yapamıyorum ama bildiğim birşey var; biz ne yapsak, nereye gitsek ruhumuz o yerde yine kesişir ve biz yine birlikte oluruz.
Biz seninle ayrılığa müebbetiz sevgili. İki uzak şehirde varsın unuttuk bilelim birbirimizi. Uzaktan izleyelim portremizi, hayattaki var oluş çabımızı. Eminim ki birilerinden duyarız nerde ve nasıl olduğumuzu.
Sonu geldi diyebilecek kadar cesaretliyiz artık. Bu seni belki son görüşüm olacak ama yinede biz hep uzaktan izleyecez birbirmizi.
Yoksun, artık hatalarımızı birbirimizin yüzüne haykıramıyacaz,tartışmalar yaratmayacaz ve sen her tartışmanın arkasından sığınmayacaksın başka limanlara. Hep insalardan uzak bir yerde kapanıp bir odaya ağlayacaz birbirimize, bazen uykularımız bölünecek, düşünecez nerede, ne yapıyordur diye. Bazende bir şarkının melodisinde bulucaz birbirimizi o zaman yalnızlık saracak ruhumuzu pes edip,dayanamayacak hale gelecez bir an için olmuyor, sensiz yapamıyorum;cümlesini itiraf edecez benliğimize işte o anda belki bir telefon çalışında birbirimizin ismini hitap ederek telefonu açacaz. Hayal kırıklığına uğradığımız andan itabaren bu bekleyişler çoğalacak,sonra her telefon çalışında birbirimizin aradığını zannedecez. Pes edişler yine çoğalacak ama korkmayacaz. Bügüne kadar yapılan hataları üstlenecez;bütün suç bendeydi, bütün bu olanlara ben sebep oldum; diyecez. Ama yinede cesaret edemiyecez birbirimizi aramaya. Biz hep uzaktan seyredecez birbirimizi. Gün gelecek hiç düşürmeyecez dilimizden aşkımızı;hala seviyorum onu; diyecez ve gün gelecek nefret ettiğimizi haykıracaz ve gün gelecek adımızı bile anmayacağız.
Eğer bir gün tesadüfen karşılaşacak olursak seninle sevgim bakışlarımdan akacak yüreğine, sevgin bakışlarından akacak yüreğime. Biz hep uzaktan sevecez.
Bütün bunları neden mi yaşadık ve yaşıyoruz? Fırtınalarda yaralandığımız için yar, güçsüz olduğumuz için. Dönme sevgili! Sakın dönme. Kabullenmek zor olsada, yarım kalacak yaşananlar, biz başka şehirlerde uzaktan izleyecez yine birbirimizi yüreğimize karşı çıkacaz. Neden diye sorgulamıyacaz, uzaklaşacaz hayattan ama korkma tekrar karışacaz kalabalığa. Biz seninle hep aynı cezayı çekecez. Buraya kadar geldik, savaşabildik bundan sonrada savaşacaz sevgili! Suçlu aramayacaz ve bu kararımızın bize ne yaşattığını yine sadece uzaktan izleyebilecez

Bu Gidişlerin Sonu Gelmişti
Bitti Diyemiyorduk Ama Yolun Karşı Taraflarında Birbirini Seyreden
İki Yabancıyız ArtıkArtık Bitti...!Benzer Konular

Görüntüleme:239, Cevaplar:2

İlginizi Çekebilir >
Alt 29-10-2007, 16:35 #2

Sahilim

-SaRı CiVCiViN-ッ


emeğine sağlık

Alt 29-10-2007, 17:40 #3

dertlii

Azimli Üye


gözlerine sağlık cnm

Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 16:46 .