Bugün Değil Yarınsın Sen....!
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 07-11-2007, 11:51 #1

YaLaan_Dunya

DiLeqim

Bugün Değil Yarınsın Sen....!Bir dilin bütün sözcüklerini kullansam seni tarif edemeyeceğimi biliyorum. Ulaşılmaz oldun hep;dokunmak,hissetmek ve dolu dolu yaşamak isterken seni, kocaman bir yalnızlıktı payımıza düşen. Payıma düşen her şeyi erteledim. Ama erteleyemediğim bir şey vardı, sana benziyordu. Su olsan dokunduğumda bozulurdun, bozulmayan bir şeydin…gidilecek bir yer olsa sonu olurdu, sonu olmayan bir şeydin… simsiyah saçların olsun istiyorum, ama bahtın değil… o gün seni gözlerinden, üç ırmağın birleştiği yerinden öpeyim desem, aklıma ırmaklar gelir. Düşün ki yılan dağından aşağı iniyoruz ve dünyada sadece iki kişilik türkü kalmış, onu söylüyoruz. Öyle bir şeysin. Sen… Seni düşündükçe yoruluyorum desem dünyanın en büyük yalanı olur. Yalanım yok… bugün den yarına ne kalır bilmem ama sen kalırsın tıpkı yatağı değişmeyen bir ırmak gibi… yaşadıklarımız azdı, zamana sığamadık yaşamak isterken her şeyi. Bugün şarkı söylüyorsam, o gün şarkı değil, şarkı gibi seni yaşamak isterim.
Halkıma benziyordun, bir yanın göç, bir yanın toprak kokuyordu hep. Gezmediğim yerin kalmadı, bazen yasaklandın bana, bazen suç gibi boynumda taşıdım seni. Yedi telli sazımla bile tam anlatamadım. Sen uçurum gülüydün, ellerimi her uzattığımda bin kırıkla geri döndüm. Yasaların bile tanım yapamadığı bir şeydin sen. Haritalara sığmazdın, her ülkede bir başka gülüyordun, uzundun, inceydin, dokunduğumda nereli olduğumu seninle hatırlardım. Bana hep kendimi hatırlatan bir şeysin sen… bugün her şeyi değiştirmek için çabalarken, sen değişmeyen olarak duruyorsun karşımda. Kabul ediyorum. Dünyaya bu kalsın, ama sen bilme… Dünya da kaç iklim, kaç zulüm, kaç ölüm var? Bir seni bunların karşısına koymak nasıldır bilemesin. Bilme! Bugün her ölümle biraz ölürken, seni düşündükçe hayata dönüyorum yeniden. Gecenin en karanlık yerindeyim, bir sigara ateşinin aydınlattığı kadar ışık bile olsan, yine de istiyorum seni. Sadece benim seni anladığım, kimsenin unutmamak için defterine not düşmediği, ama hayatımda hep bir dipnot olarak kalan kendi yasaklarım gibi unutmuyorum seni. Dağları delmiyorum, inmek istiyorum aralardan hepiniz gibi ayna da saçlarımı taramak ‘günaydın’ der gibi sokağa fırlamak ve şarkı söylemek istiyorum sana. Adına aşk diyorlar, gelecek diyorlar… bana yetmiyor. Her şarkımda sana bir adım daha yaklaşmak istiyorum. Bir başka dilden seviyorum, kırmızıdan daha uzundur… gelincikler gibi bir mevsim değil, dört iklim, köşe bucak, kim ne derse desin geri dönecek yerim yok, bir kentin ortasında çığlık çığlığa bağırarak tek başıma kalsam da yine de seviyorum seni. BU BİR SUÇ DUYURUSUDUR, KENDİMİ İHBAR EDİYORUM….Benzer Konular

Görüntüleme:351, Cevaplar:5

İlginizi Çekebilir >
Alt 07-11-2007, 12:16 #2

Kar Kedisi.

12.o2.2o12~


paylaşım için tşk...

Alt 07-11-2007, 12:16 #3

YaLaan_Dunya

DiLeqim


kımse okumamıs begenmedınızmı yoqsaa..

Alt 07-11-2007, 12:17 #4

YaLaan_Dunya

DiLeqim


okuyan göslerine saglıq iremSu

Alt 07-11-2007, 12:18 #5

[A]b-ı haya[T]

....


Alıntı:
bir kentin ortasında çığlık çığlığa bağırarak tek başıma kalsam da yine de seviyorum seni. BU BİR SUÇ DUYURUSUDUR, KENDİMİ İHBAR EDİYORUM….
güzeldi emeğine sağlık sevgiyle kal..

Alt 07-11-2007, 12:27 #6

YaLaan_Dunya

DiLeqim


okuyan göslerine saglıq cnm Benım...

Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 18:17 .