Iste öyle birsey...
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 08-12-2007, 17:54 #1

LêyLetüL Arus

Hayali Prenses

Iste öyle birsey...Hani bir yağmur yağar ya bazen... (Birden uzun zamandır haber alamadığınız ve ne yaptığını bilmedigi niz eski sevgilini z gelir aklınıza.)
Hani gök gürler ya arkasından...Arayıp aramamayı düsünürsünüz önce. Içinizden bir ses "ara" demektedi r ve o sesi dinlersin iz. Telefon elleriniz dedir, numaralar sa aklınızda. Dokunursu nuz tuşlara.)
Hani şimsekler çakar pesinden...(O da çok sevinmist ir sesinizi duyduğuna. "Nasılsın?" diye sorarsınız ama aslında merak ettiginiz şey "Bensiz nasılsın?" dir.)

Iste öyle birsey...

Hani ıssız bir yoldan geçerken... Duyduğunuz ses öyle tanıdıktır ki, güven ve huzur verir size. Birlikte yasadığınız anlar birer birer aklınıza gelir, yaşadığınız anılar gözünüzün önünden teker teker geçer.)
Hani bir korku duyar da insan...Ses tonundan birseyler anlamaya çalısırsınız. En ufak bir titremeyi, en ufak bir heyecan kırıntısını kendinize yorarsınız. "Demek o da etkileniy or" dersiniz. Ya da tam tersi... Sesindeki soğukluk ile karşılaşmaktan korkarsınız. O soğukluk, içinde size dair hiçbir şey kalmadığını gösterecektir ve bununla yüzleşmeye henüz hazır değilsinizdir.)
Hani bir şarkı söyler içinden... (Söylemek istediğiniz öyle çok şey vardır ki. Örneğin "Özledim." demek istersini z ama dudaklarınızdan bir türlü dökülmez bu kelime. Aynı şekilde düşünmediğini görme ihtimali tedirgin eder sizi.)

Iste öyle birsey...

Hani eski bir resme bakarken... (Sahi neden ayrılmıştınız? Neydi bu askı bitiren şey? O an çok da anlamsız gelir aklınıza gelen nedenler. Belki basit bir kavga, belki bir kıskançlık. Belki de bir ihanet. Ama hiçbir şeyin önemi yoktur artık. O telefonun diğer ucundadır ve aklınızda sadece onunla mutlu olduğunuz anlar vardır.)
Hani yılları sayar da insan... (Ayrilma ani ve sonrasi gelir akliniza. Umudunuzu n yok olduğu ve geceler boyu ağladığınız günler. Hani zaman geçmek bilmezdi ve hani siz umutsuzca ölmeyi beklerdin iz ya.)
Hani gözleri dolar ya birden... (Gözyaşlarınız, göz pınarlarınıza akın eder. Ağlamamak için zor tutarsınız
kendinizi . "Neden?" demek istersini z. "Neden bitti?" ... Yutkunurs unuz, tek kelime edemezsin iz. Dudaklarınızı ısırır, içinize akıtırsınız göz yaşlarınızı çaresiz. O an içinde bulunduğunuz zor durumu anlamasin i istemezsi niz.)

Iste öyle birsey...

Hani yıldızlar yanıp sönerken... (Gökyüzü ısıl ısıldiı aşık olduğunuz geceler ve sizin gökyüzündeki tek yıldızınızdı o bir zamanlar. Her parlayan yıldıza onun adini verirmist iniz.)
Hani bir yıldız kayar da insan... (Her kayan yıldızda ona dair dilekler tuttuğunuz gelir aklınıza. Basınızı kaldırır gök yüzüne bakarsınız; tek bir yıldız dahi yoktur. Ve artık sonsuza kadar o yıldızsız gecelerde yaşamaya mahkumsun uzdur)
Hani bir telaş duyar ya birden. ("Ne yapiyorum ben?" diye kızarsınız kendinize . "Kendine iyi bak" deyip kapatırsınız telefonu ve yine yalnız kalırsınız. Bir garip duygu çöker omuzlarınıza... Gözleriniz geceye yenik düşer ve kapanır.)

Iste öyle birsey...

Sabah uyanırsınız ve sorarsınız kendinize "Neydi bu?" ... Cevabı yoktur. Çünkü "Iste öyle bir şey" dir bu yaşadığınız... Sadece bir kaç
dakikalık bir süre içinde yaşadığınız ve belki de bir daha asla yasayamay acağınız bir sey...


alintiBenzer Konular

Görüntüleme:277, Cevaplar:2

İlginizi Çekebilir >
Alt 08-12-2007, 18:05 #2

««DëLî ¥ü®ëK»»

Yasaklı Üye

tskler cnm paylasım için

Alt 08-12-2007, 20:04 #3

* $aRi__seqeR *

Forum Üstadı

saol pay.için

Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 14:47 .