Grey's Anatomy

#1
Doktorluk dünyanın en zor mesleklerinden birisidir bence. İnsanların sağlık sorunlarıyla uğraşmak, onlardan hayatlarını iade garantisi olmadan teslim almak büyük sorumluluk ister diye düşünüyorum. Doktorluk aynı zamanda prestijlidir de; pek az mesleğin göreceği saygıyı görür, el üstünde tutulur. Hatta küçüklüğümüzde bize sorulan o meşhur “Büyüyünce ne olacaksın sen çocuğum?” sorusunun ilk cevaplarından biri de şudur: “Doktor olacağım amca!” Bu derece prestij sahibi olan doktorlar, kendi iç dünyalarında, hastaları ve meslektaşlarıyla olan yaşantılarında nelerle karşılaşıyorlardır sizce? Grey’s Anatomy, size bunun cevabını vermeye hazır. Peki siz böyle bir oyun oynamaya hazır mısınız?
Grey’s Anatomy, aslında ABC kanalında yayınlanan popüler bir dizi. Öyle yabana atılacak dizilerden de değil üstelik; Emmy ve Altın Küre gibi iki büyük ödülü cebinde taşıyan bir ağırlığı var. Yanlış hatırlamıyorsam bu dizinin ülkemizde gösterilen Doktorlar adlı bir versiyonu da var. (Olmazsa şaşardım!) Grey’s Anatomy, Seattle Grace Hospital’da stajyerliğini yapan bir grup öğrencinin meslek ve özel yaşantılarındaki çalkantıları konu alan bir dizi. Birazdan bahsini edeceğimiz oyun ise aynı karakterlerin aynı hastanedeki yaşantılarından yola çıkıyor ve şöyle bir hikayeye sahip: Seattle Grace Hospital’da her şey olağan akışındadır. Tıp dünyasının zorlu koşulları altındaki kariyer maratonları, yaşanan ilişkiler, aşklar ve dolayısıyla patlak veren entrikalar ile dolu bir hastane yaşamı... Bütün bunlar yetmezmiş gibi, hastanede Diphteria isimli ölümcül bir salgın baş gösterir ve Seattle Grace Hospital karantina altına alınır. Center for Disease Control (CDC) tarafından gönderilen bir uzmanın da kadroya dahil olmasıyla bütün personel bu salgının üstesinden gelebilmek için ter dökmeye başlayacaktır.

İlginizi Çekebilir
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 18:49 .