Ashampoo ClipFinder HD 2.4.4

#1
Ashampoo ClipFinder HD 2.4.4


Ashampoo ClipFinder ile YouTube, VideU, MyVideo & ClipFish sitelerinden kolaylıkla videoları bulabilirsiniz. Videoları Ashampoo ClipFinder içinde direkt olarak oynatabilir, isterseniz FLV formatında bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Dilerseniz beğendiğiniz videoları favorilerinize de kaydedebilirsiniz.
Hiçbir şey, bulgu görüntüleme, kaydetme ve kolay web videolarınızı yönetmek yapar. Ve Ashampoo ClipFinder HD de hala tamamen ücretsiz, sadece daha iyi değil. CNET yorumcular daha iyi ve daha güçlü orijinal ClipFinder bu tip ve yeni ClipFinder HD programlar arasında "taze bir nefes" denir.
Nasıl çalışır
ClipFinder HD gibi 3D web tarayıcısı. Sadece 3D Video Wall klip küçük resim olarak görüntülenir arama çubuğuna ve 15 video portallarından arama sonuçlarında arama kelimeleri girin. Sen, sadece bazı portalları seçici sadece bir portal ya da tüm portalları arama yapabilirsiniz. Siz seçin. Ayrıca farklı sekmelerde birden fazla arama oluşturmak ve sonuçları arasında geçiş yapabilirsiniz.
Oynamak için bir klibin üzerine tıklayın, sabit diskinize kaydedin ve tasarruf ederken dönüştürmek için tekrar tıklatın. Eğer fare tekerleği çevirerek oynarken videoyu büyüt, başka bir tıklama pop-up kontrolleri ile tam ekran modunda oynatılır.
3D Video Wall dolaşmak şaşırtıcı: bilgileri görmek sürükleyerek sırasını ve düzenini değiştirmek için bir klibe, yan gelin yukarı kaydırmak için fare tekerleği, sürükleme ile klip önizlemeleri büyüt ve aşağı ve yan.3D Video Wall videolarla dolu kendi butiğinde dolaşıyor gibi arayüz. Onlar elbette, isterseniz klasik kaydırma arayüzü tercih Kullanıcılar etkinleştirebilirsiniz.
Düzenleme kaydedilmiş görüntüleri gibi kolaydır. Sadece kategoriler tanımlamak onları yapın klipleri koymak ve 3D Video Wall onları yönlendirmek ve fare ile sürükleyerek düzenleyebilirsiniz.
Büyük yeni fonksiyonlar
Devrimci 3D Video Duvar
Arama sonuçlarında ve klip koleksiyonları gezinmek inanılmaz kolaylaştırır. İnsanlar, kaydırma, yakınlaştırma, seçim ve doğal fare hareketleri ve kaydırma tekerleği ile bir 3D dünyasında kliplerini.Fare ile görüntü klibi detayları sürükleyerek Organize Video Wall.
Indir One-click ve dönüştürmek
ClipFinder HD flaş (* flv) formatında klipleri indirir ve gerekirse kolay bir süreç içinde MP3 formatında onları doğrudan dönüştürür.
HD klipleri ve HD filtreleme
Tüm video klipleri veya sadece HD klip için arayın. Görüntüleme, kaydetme ve HD görüntüleri dönüştürme düzenli klipler kadar kolaydır.
Çok daha fazla meta veri
Tüm bilgiler her kliple ilgili gerekir: HD ya da SD, süresi, rating, tarih, açıklama, etiketler ve daha fazlası.
Vimeo portalı desteği
14 Mevcut portallar ClipFinder HD ek olarak şimdi de HD klip birçok popüler Vimeo portal destekler. Artık arama ve YouTube, Vimeo, Spike, YouTube, Google Video, LiveVideo, Dailymotion, blip.tv, Yahoo! Video, Metacafe, MySpace, Sevenload, MyVideo, videu ve clipfish klipleri görüntüleyebilir.
daha iyi çalma
Müzik çalma olun aynı şekilde oluşturun video klip çalma.Yeni Enqueue Playlist fonksiyon ilk onları oynamak zorunda kalmadan anında güncel çalma listesine yeni klipler ekler. Çalma diğer medya oynatıcılar ile Standart M3U formatında paylaşılabilir ve uyumludur.
Tam ekran modu ile serin yeni oyuncu
Süper sezgisel kontroller ile düzenli ve HD videolar için modern video oynatıcı. Tam ekran modunda sen onlar üzerinde size fareyi görüntülemek halk denetimleri olsun.
Diğer Cool Özellikler
sekmeli arama
Sadece + düğmesine tıklayın veya bir tarayıcı sekmesi gibi çalışır yeni bir arama sekmesi oluşturabilirsiniz Ctrl + T tuşuna basın. Her sekmenin ayrı arama tutun ve aralarında geçiş.
Benzersiz sürekli çalma işlevi
Oynamak için sürekli arama sonuçları, klip toplama veya çalma listelerini ayarlayın. Başka hiçbir web video programı yapabilirsiniz.
mükemmel özellikler
* Hala tamamen ücretsiz
* İnanılmaz 3D Duvar Video klip tarayıcı
* Indir 1-tıklayın ve dönüştürmek
* Vimeo portalı (HD klip sürü) eklendi
* Bir defada 15 kadar video portallarından ara
Seçilen video portalları * Arama
* HD video filtresi - Sadece HD videolar
* Tam ekran modu ile Yeni video oynatıcı
* Geliştirilmiş video çalma
Sekmeli tarama gibi * Sekmeli taramaAshampoo ClipFinder HD 2.4.4


Ashampoo ClipFinder HD 2.4.4


İlginizi Çekebilir
 • Ashampoo Snap 5.1.4...
  Ashampoo Snap güçlü ve çok yönlü düzenleme özelliklerine sahip güzel bir ekran görüntüsü yakalama...

 • Ashampoo ClipFinder HD 2.2.7...
  Ashampoo ClipFinder HD video paylaşım siteleri (YouTube, Vimeo, Spike, Veoh, Google Video, LiveVideo, Dailym...

 • Ashampoo ClipFinder 1.53...
  Ashampoo ClipFinder 1.53 Ashampoo ClipFinder, en popüler video siteleri üzerinde arama ve video innDirme...

 • Ashmpoo ClipFinder (YouTube)...
  Merhaba arkadaşlar bu vereceğim programın amacı YouTube gibi video sitelerine bağlanmak, hem video izLeme...

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 09:09 .