Çaktırmadan Bilinçsiz Egzersiz Yapın

#1
Çaktırmadan Bilinçsiz Egzersiz Yapın

Çaktırmadan Bilinçsiz Egzersiz Yapın
Bir yandan yorulmadan egzersiz yapıpÇaktırmadan Bilinçsiz Egzersiz Yapın diğer yandan eğlenmek mi istiyorsunuz? İşte ipuçları...Form tutmak deyince birçok kişinin aklına spor salonları gelir. Ama biz oraya gitmeye ne kadar çok bayıldığınızı (!) biliyoruz. İşte bu yüzden egzersizleri hayatınıza sokmanın başka bir yolunu araştırdık. Günlük ritminiz içinde farkında olmadan egzersiz yapacaksınız. Hem de asgari eforla!

Televizyon Kanallarını Değiştirin Kumanda Out

Belki bu hareketle fazla bir şey kazanmayacağınızı düşünüyorsunuzÇaktırmadan Bilinçsiz Egzersiz Yapın ama yapılan araştırmalar gösteriyor ki televizyon kumandası kullanmak yerineÇaktırmadan Bilinçsiz Egzersiz Yapın koltuğunuzdan kalkıp kanal değiştirirseniz ve bu vesileyle odada 1 dakika boyunca yürürsenizÇaktırmadan Bilinçsiz Egzersiz Yapın bir senede 2.2 kilo verme şansınız var. Teknolojinin kolaylıklarından vazgeçmek zor mu? Kumandayı saklayın veya birinden bunu yapmasını isteyin!

Ev işi Yapmaya Özen Gösterin


Ev işi yapmanın en az bir saat aerobik yapmak kadar faydalı olduğunu biliyor muydunuz? SilinÇaktırmadan Bilinçsiz Egzersiz Yapın süpürünÇaktırmadan Bilinçsiz Egzersiz Yapın cam silin. Ne kadar hızlı hareket edersinizÇaktırmadan Bilinçsiz Egzersiz Yapın o kadar kalori yakmış olursunuz. Hâlâ karar veremediyseniz size şunu söyleyelim: Yarım saat elektrik süpürgesiyle kararlı bir şekilde süpürmek 10 dakika jogging yapmak yerine geçebilir!


Reklam Molalarını Değerlendirin

Uzun ve sık reklam molalarına öfkelenme devri bitti. HoşlanmıyorsanızÇaktırmadan Bilinçsiz Egzersiz Yapın kimse sizi reklam seyretmeye zorlayamaz. Ancak madem ki seyretmiyorsunuzÇaktırmadan Bilinçsiz Egzersiz Yapın kendiniz için son derece yararlı bir aktivitede bulunmaya ne dersiniz? Reklamların sıklığını göz önünde bulundurursakÇaktırmadan Bilinçsiz Egzersiz Yapın bir akşamda en az 20 kez yerinizden kalkıp oturacaksınız. Buna bir de bacak kaldırma egzersizini eklersenizÇaktırmadan Bilinçsiz Egzersiz Yapın işte sizi televizyon seyrederken mükemmel bir forma kavuşturacak bir egzersiz seti!

İlginizi Çekebilir
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 20:12 .