>> HaYaTa BaĞLaN AşKıNLa >>
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 31-05-2009, 16:00 #61

..HıRCıN..

Foruma Alışıyor>> HaYaTa BaĞLaN AşKıNLa >>

Alt 31-05-2009, 16:01 #62

..HıRCıN..

Foruma Alışıyor


>> HaYaTa BaĞLaN AşKıNLa >>>> HaYaTa BaĞLaN AşKıNLa >>>> HaYaTa BaĞLaN AşKıNLa >>

Alt 31-05-2009, 16:13 #63

яσ¢кη

« Figen »


"Bir insanı sevmekle başlar her şey" ama o insanı olduğu gibi sevmek, çevresiyle sevmekse çaba ister.
Çok sevin, asla vazgeçmemecesine sevin, çok sevmekten korkmadan sevin. Korkuyla aşk bir arada olmaz. Korkunun başladığı yerdeyse zaten aşk biter.
Onu çok sevin; güne onunla başlayın. Yanınızdaysa uykudan uyanır uyanmaz "Sevgilim" deyip sarılın. Ya da yanınızda değilse uyanınca aklınıza gelen ilk şey o olsun. Yüreğinizse gün boyunca sadece onun için çarpsın.
Onu çok sevin; pencerenizi açtığınızda onun kokusu girsin içeri. Doğadaki tüm çiçekler sevgiliniz koksun. Çekin içinize, kokusu tüm hücrelerinize yayılsın.
Onu çok sevin; ne zaman aşktan yana bir söz duysanız yüreğinizin telleri titresin, aklınıza hemen sevgiliniz gelsin. "İyi ki onunlayım, iyi ki o var ve iyi ki onu seviyorum" deyin.
Onu çok sevin; rüzgar olsun essin, güneş olsun açsın, yağmur olsun yağsın üzerinize. Bugününüz olsun, yarınınız olsun, her şeyiniz olsun. Siz onsuz olamayın, o da sizsiz. Ağladığınızda, güldüğünüzde hemen yanı başınızda hep o olsun.
Onu çok sevin; kaybetme korkusu sizi deli etsin. "Sen gidersen ruhum da seninle birlikte gider" diyecek kadar çok sevin. Onu her şeyiyle kabullenecek kadar çok sevin.
Onu çok sevin; onsuz geçirdiğiniz her gün kaybınız olsun. Geri dönüp o günleri getirmeniz mümkün değil ama bir sonraki günü inadına iki günlük yaşayın.
Kimi severseniz sevin. Ama çok sevin.
Bir koca yıl var önünüzde ve sevdayı seçmekse sizin elinizde. Aşk bir yere gitmiyor, belkide hemen yanı başınızda sizi bekliyor.
Bu yıl hayatınızda çok seveceğiniz biri olsun; Aşk olsun be aşk olsun

Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 19:04 .