#5201
GönüLLerden DamLayanLar
Düşündüm...
Bugün Yine Aklımdaydın Saatlerce...
Önce Ölümü Sonra Sensizliği Düşündüm...
Bir Şeyler Tıkandı Boğazıma...
Ağlayamadım...
Acaba Sensizlik Mi ?...
Yoksa Ölüm Mü ? Daha Korkunç...
Ayırt Edemedim İkisini...
Farkı Yoktu Birbirinden...
Ölüm Sensizlikse,
Sensizlik Zaten Ö-L-Ü-M Birtanem...#5202
Senden başkası da varmış, bak başkasında da attı kalbim heyecanlı heyecanlı...Bak onu görünce de utandım,sustum,bakamadım gözlerine...Sen değilmişsin kalbimin mühürlü sahibi..Kim olduğu ne fark eder ki sen değilsin ya benim için bu önemli..Bian için,kısa bir an için, bile olsa "o" vardı yanımda; "o"nu gördüm gözümü kapadığımda..Ama takvim yaprakları yanlış zamanı gösteriyordu çünkü ikimizde geç kalmıştık birbirimize. O da benim gibiymiş meger;gözünü açtığında beni, kapadığında kalbindekini görüyormuş.. Dedim ya yalnış zamanda şıkıştırıldık akreple yelkovan arasına.. SAKLI GÖZYAŞLARININ ÜSTÜNE GÜLÜCÜK ÖRTÜLMEZMİŞ..KALP UNUTMAZ,HAYALLER YIKILAMAZMIŞ MEGER.. ARKANA SAKLDIGIN SEVDALARLA EVCİLİK OYNANMAZMIŞ MEGER.. GİDENE DUR DEMEK DEGİL,GİTMİŞ OLANA DÖN DEMEK KOYARMIŞ MEGER..


Yaa sevdigim ben de tek degilmişim be alemde sen de..Bizi yanlış zamn ve mekana yazan kader yazılmışılıgın verdigi acıyı onlardan da çıkarıyormuş meger..


Başlamadan bitti;bir rüzgar gibi esti ve geçti. Gel diyemedigim sevdaya haksızlık yapamayan yalnız ben degilmişim..Ama olsun!! Ben bişey ögrendim ki ne geç kalmışım AŞK' a, ne de erkenmiş yeni bir başlangıca.. Benim tek yanlışım sende tutuklu kalmammış, tek hatam gözlerinde vuslatı beklemem kirpiklerinde parmaklıkları görmemmiş.. Ben sensiz de varmışım.. Gün af günü sevdigim, gün altın hızmayı çıkarma günü, duvarları yalayan dalgalara inat balık olma günü okyanuslarda..


Seni sevdim.. Dogru! seni senden daha çok sevdim. Sana ben dört sene verdim ama olsun yine de güzeldi.. -döktügüm gözyaşlarımı başkaları döndürcek olsa da gülücüge, bu sen olmayacak olsan da güzel be sevdigim..- Önemli olan AŞKmış.. Önemli olan takvimlerde yalnızlıgı degil başkalarını görebilmekmiş.. Başkalarını hayal etmek yerine dogru yöne bakabilmeyi ögrenmekmiş hayatın en büyük gerçegi..


Bir teşekkür borcum var o gence.. -bana bi anlık mutlulugu tattıran, kıskanılmanın tuhaf hazzını hissettiren. sahiplenmenin verdigi büyük heyecanı hediye eden kalbi de kendi gibi yakışıklı kendi gibi yakışıklı bu dev çocuga.. -Takvimin yanlış zamanda attıgı yapragıydı bizi aynı yola sürükleyen.Ama içimizde başka yolların ulaşılmamış sonları varmış,başlanmadan bitmeliymiş meger bu aşk. İmkansızlık her aşkın kaderiymiş meger..Bir anlık kaptırmaymış ruhunu tanımadıgın birine meger unutmak denilen şey.. Ama olmazmış işte!! bazı şeyler unutulmak için degil acısını her daim hatırlamak için hediye edilmiş yazımıza..Ama bir de borcum var "o"na.. Ben yapamadım,diyemedim ki sevdim ben de kalbim başka birisinde..

Bir yakamoz vaktiydii
Ona sırtımı döndügümde rastladım sana..
Denizde balık olmakken amacım
Zamana oyuncak olmuşum meger..
Akreple yelkovan yanlış zamanlara saklamışlar seni..

Gözlerin başkasını hayal ederken
Beni görmesin sakın..
Ben yalnız günlerde de güneş açmaktayım..

bana kendimi tekrar hatırlatana...


#5203
Bir zamanlar seni bir uçurumun kıyısından tuttuğumu ve kurtardığımı söylerdin. Buna karşılık, ne söyleyeceğini bilemeyen bir insanın, sol yanı şenlenen kadın rolünü oynuyordun. Yaşadıklarından inatla ders almaya çalışan, her şeye rağmen sevgiye olan inancını yitirmemiş, kıyısından deli, ucundan çocuk, bir adamın tatlı tesellisiydi belki de güzel sözler duymak. Seni gerçekten de kurtardığıma inandırmıştın beni.

susuyorsun...devam et...

Her güzel başlayan aşklar gibi şendik, heyecanlıydık, beklemedeydik..Görüşebileceğimiz zamanların ayarlamalarında, duvarlara çentik atan mahkumlar gibiydik. Korkularını ilk yenen sen oldun, sen akıttın dudaklarından “seni seviyorum” kelimelerini. Bense yaşadıklarını ve hatalarını tekrarlamak istemeyen ama yine de konuşmak için çıldırasıya tetik de duran telaşlı bir yürektim. Her şeye rağmen fazla bekletmedim seni. Bir gün..beklediğim ama hiç ummadığım bir anda sana boşaldı dudaklarım; seni seviyorum, diye...

susuyorsun...devam et...


Bedenimden önce beynimi tahrik eden bir kadının şarkısını dinliyordum. Bu yüzden ilk karşılaşmamız, tedirgin iki insanın karşılaşması gibi değildi. Küçük bir otel odasındaydık...her şeye rağmen, yaşadıklarına tez, utangaç bir profil çiziyordum ama seni seviyordum. İlk defa sen dokundun dudaklarıma..Yüreğim yerinden çıkacak gibiydi, yüreğim yerinden çıktı, sen yerleştirdin. Küçük bir otel odasıydı, şirindi... Yağmur sularının ninnisinde seviştik seninle, balıkçı motorlarının makamında..Özlemlerimi koynunda uyuttum ve sabahın ışıkları vururken bedenlerimize, uyurken seyrettiğim yüzünü yüzümde unuttum.

susuyorsun...devam et...

Yazdığım kelimeleri bırak, adresine düşen yüz binlerce cümleden hiç birine sığdıramadım seni. Yazdığım her satırda bir nehir gibi aktım bilinmezliğine. Başka bir şehirden gökyüzüne gönderdiğim sıcacık kelimeler senin şehrinin denizine düşüyordu ve sen her harfi tek tek çıkartırken derinlerden, parmaklarına denizin değil yüreğimin mavisi bulaşıyordu. Bütün şiirlerimi itinayla saklıyordun ve her aşk’da olası olan bir bitiş ertesinde kullanmak üzere, mahkeme tutanaklarına şiirlerimi şahit olarak yazdırabileceğini biliyordun. Çünkü şiirlerim çığlık çığlığa konuşuyorlardı ve sen benim yokluğumda şiirlerimle dertleşiyordun.

susuyorsun...devam et...

“Bekle” kelimesiyle bitirdiğin her cümleyi virgülle uzattım ve bekleyişlerime sığdırdım düşünü kurduğum geleceğimizi. Suskunluğu her gün daha fazla uzatıyordun ve ben tek başıma yaşıyordum, seninle beraber ellerinden tuttuğumuz ilişkimizi. Giderek uzaklaşıyordun, daha çok susuyordun ve ben bilinmezlerin ortasında senin gerçekte neyin olduğumu öğrenmeye çalışıyordum. Aylar geçiyordu, aramıyordun...Buna karşılık sen de “iyi ki sesin var yoksa bu hasret beni öldürecek” diyen adamın ölüm haberini bekliyor gibiydin. Her şeye rağmen bir şeylere sığınmak ve acılarımdan kurtulmak istiyordum. Ne zaman sana ihtiyacım olsa, “aradığınız aşk’a şu an ulaşılamıyor” diyen kadının mutlu sesi yankılanıyordu kulaklarımda. Sen sorunlarınla uğraşıyordun, bense sessizliğinle, sevdamla ve yalnızlığımla. Sevda, her şeye tek vücutmuş gibi göğüs germekti. Ben bunu biliyordum, böyle seviyordum, sense girdiğin mağaranın içinden uzattığım yardım elini bile görmüyordun.

susuyorsun...devam et...

Herkes seni soruyordu, selamını veriyordu, iletemiyordum. Hep böyle mi çalıyordu sevdanın çanları, farklı olduğumu düşündüğün bana bile geçmişimde bıraktığım yaralı sevdalarımı anımsatıyordun. Her şeye rağmen hiçbir kötü sözü yakıştıramadım sana. Giderek çoğalan kırgınlıklarımı itinayla kapatmaya çalıştım. Bir güzel sözün yeterdi belki, bekletirdi, sesimi bile duymadın.Sesini bile duymadım. Merak edilmeyen bir yürek kaç zaman tutunabilir anıların güler yüzüne..? Tutundum, çırpındım düşmemek için, uçurumun kıyısında bana uzanan elin yoktu, düştüm..


susuyorsun...devam et...

Bize ait bir çok düşü sen yaratmıştın ve sen yok ettin yine. Birer masal kahramanıydık ve masal olarak kaldık, ilerde çocuklara anlatılmak üzere belki de. Yaşadığım ve yaşattığım hiçbir şey için pişman değilim. Hatta bir de teşekkürüm var sana, kendimi en güzel sevilen adam gibi hissettirdiğin için. Adı üstünde bir bekleyişti yaşadığım, belki bu da bir düştü, uyandım, baktım ki yoksun, seni düşlerinde bıraktım.

susuyorsun...devam et...

Bir aşk’a kaç aşk sığar diye soruyor bir şair, ben aşkıma tek aşk sığdırmıştım oysa, bilmeden ismimin bile unutulduğunu. Sorulması gereken sorular tedavülden kalktı, ki zaten cevapları da sana aitti.Sana değil, seninle bir ömrün düşünü kuran kendime yakıştıramadım “hoşça kal” kelimesini. Ama sen, bedeni dar gelse de, almadan fikrimi, elbisesini diktin vedanın. Bana sadece ortada kalmamak için giymek ve gitmek düştü. Ama gitmek değil ki öfkeyle, kırgınlıklarla, acıyla..kendi özgürlüğüm için bağışladım seni. Yine de, her şeye rağmen merak etmiyor da değilim; içindeki hangi sen gerçekte sevdi beni..?, hangi sen haykırdı gökyüzüne, sen bende ömürlük olmalısın diye..? ve hangi sen bu kadar kayıtsız kalabildi yüreğini konuşturan bir adamın yüreğine..?


susuyorsun...devam et...
susuyorsun....artık konuşma...


#5204
GİTME… Bak nasıl atıyor kalbim Bak nasıl ağlıyor gözlerim Bak tutuldu ellerim Bir bilsen nasıl acıyor içim Bak işte ne haldeyim Söyleme.. Sözünü bile etme Gitme… Bak nasıl atıyor kalbim Bak takatsiz kaldı ayaklarım Bak lal oldu dilim Dudaklarım kurudu Damarlarımda kanım dondu Söyleme.. Sözünü bile etme Gitme…


#5205
Yalnız Kaldı Şiirler Hoşça kal demek ölmekten daha zordu hoyrat sevdalarda İki avuç sıcaklığında durdurulan zamanlarda Bir vedayı bile çok göreceğini Düşünmemişken göçebe aşkında –ki en kolaydı- habersiz Senden önce bilmiştim elvedanı Kavgasız, gürültüsüz, sessiz… Şimdilerde yalnız kaldı şiirler Şiirlerde aşklar yapayalnız... Acımsı dudağına değen yıllanmış şaraptı özlem Çatlak kadehin içinde dökülmeden durabilen Bir bebek kokusuydu o ipeksi tende yitirilen Dalgaların sesi kulaklarında mı hala Ceplerinde mi hala beş taş oynadığın çakıl taşları Bak havada kar kokusu garip bir yaz gecesi anımsadığın Üşümesin ellerin sevdiğim tutun hayata sımsıkı Yarın yine güneş doğacak masmavi denizlerde Sadece... Şimdilerde yalnız kaldı şiirler Şiirlerde aşklar yapayalnız.


#5206
İsyanım boşuna senden kalana, Ne denir böylesi ömür çalana, Unutmak denilen büyük yalana, Aklımda sen varken kanamıyorum... Herşeyim tükendi sen kaldın elde, Savrulup dururum esen her yelde, Ne olur sevdiğim dönüp bir gel de... Gönlümden çözüver aşk zincirini, Azat et sevdanın şu esirini, Ne aşkla ne meşkle başka birini, Aklımda sen varken anamıyorum... Kendimi bileli seninle varım, Gittin ya ardında herşeyim yarım, Kül oldum sevdanla tükendi narım, Aklımda sen varken yanamıyorum... Herşeyim tükendi sen kaldın elde, Savrulup dururum esen her yelde, Ne olur sevdiğim dönüp bir gel de... Gönlümden çözüver aşk zincirini, Azat et sevdanın şu esirini, Ne aşkla ne meşkle başka birini, Aklımda sen varken anamıyorum..


#5207
sormasam da adını
prangalarım söyler...
iki damla göz yaşı akıtan yüreğime..
baharı unutturan sormasam da adını
soldun bir tabeladır asılan düşlerime..
çaresizlik hep sana özgü müdür sanırsın..
yalnız sen mi kararır,küçülür aldanırsın..
beni de sömürüyor bu zalim vaveyla
intihar etme leyla...
bir muamma akşamı közlere sardın beni..
bir türlü aşamıyorum yasaklarını
ulaşamıyorum sofralarına...
mıknatıslı yolların çekiyor ayaklarımı
ölü bir badem gibi öyle durma karşımda
bir ceset olup düşme hüsranın kollarına..
intihar etme leyla..
mevlevi duruşunla eritiyorsun beynimi
çiçekler manzumesi yanaklarından...
iliğim süzülüyor
geç geldin iklimine yalnızlığımın
ağırlayacak yerim kalmadı hicranını
umutlarımdan başka..
gitme mumyalanmadan cilasıyla ...


#5208
Bir akşamüstü bir rüzgâr yapıştı belime, içtik beraber.
Sarhoşluk daha çok acıtır dedi, gözleri yaşararak.
Önce inanmadım.
Sonra kudurdu, kudurdu.
Başım döndü, bağırdım...

"Sen, giderken gülüm izlerini silmeyi unuttun.
Sen, giderken bitanem, bende bıraktıklarını almayı unuttun.
Sen, giderken aşkım, sen hâlâ bendeydin.

Çalan bir müzik parçasının sözlerinde unuttun kendini.
Bir ağustos akşamında unuttun beni ve seni.
Süzülen damlaların sıcaklığında,
Sensiz bir gecenin sabahındaki hıçkırıklarda unuttun seni.
Terasda içilen bir bardak çayda
ya da bir bardak birada unuttun.

Bir mangal ateşinin sonrasında, yanmış közlerde unuttun.
Beyoğlu'nun o güzel sokaklarında,
O ıssız kalabalıkda unuttun kendini.
Söylenen yalanlarda, 'iyi ki varsın'larda unuttun seni ve beni.
Geceleri baktığımız o yıldızlarda unuttun bizi.

Bir daha birlikde çıkamayacağımız Yeniköydeki
çay bahcesinde, Papatya'da unuttun bizi.
Adını bir türlü koyamadığın
gelecekdeki güzel günlerimizde unuttun.
Beraber yakılan sigaralarda unuttun bizi.
Sen giderken bitanem,
SENİ BENDE UNUTTUN !!!."


#5209
seni ne çok sevmişim ki
hala seviyorum
kendimi ne kadar çok geri çeksemde
seni sevmediğimi söylesemde
seviyorum allahın belası
seviyorum seni
seni sevdiiğimi söledikçe
kalbim kanıyor
yangınımsın,kalbimin atış sebebisin
sevdim seni sevdim
kandırmak istedim kendimi
sevmiyorsun
bu kadar acı yeter
unut dedim her defasında kendime
ne kendimi kandırabildim
ne sevmediğime kendimi inandırabildim
ne senin ugruna acı çekmekten yoruldum
nede seni unuttum be allahın belası
sevmek acı çekmekmiş
sevmek ateşler içinde yanmakmış
sevmek sevdiğine yakın olduğun halde
ona uzak durmakmış
bazen soruyorum kendime
neden neden seni bu kadar sevdim diye
aynı senin bana bir zamanlar sorduğun gibi
ben soruyorum şimdi
neden seni bu kadar seviyorum be allahın belası
mutlu muyum ben sanıyorsun
o kahkahalrın her birinin ardında
binlerce gözyaşı var
sen varsın
senin uğrunda bir hayat tükettim ben
senin yolunda bir hayat harcamaktayım ben
sakın yanlış anlama
sana dön demiyorum
çünkü ben dönmeni istesemde
sen istemezsen neye yarar
dönmek istersen dönersin zaten biliyorum
zamana bırakmak mı?
ben hiçbir işimi zamana bırakmam
zaman benim ilacım değildir
benim ilacım belli be allahın belası
sen,sen,sensin be allahın belası
seni ben gerçekten sevdim
seni hiç aldatmadım
seni hiç kandırmadım be allahın belası
çünkü sen sevdiğimdin


#5210
Güneşin Kızı Bir bakışın binbir yaşama değer Güneşten oluşmuş bir gül müsün sen Güzelliğin gözlerimi kör eder Aklımı kül eden gönül müsün sen Ilık yağmurların akşam çiçeği Efsane aşkların beyaz meleği Kanayan kalbimin derman dileği Yaramı sarmaya mor tül müsün sen Kör yaşama doğan şafak yıldızı Yüreğime koydun bir bitmez sızı Dağların çiçeği, güneşin kızı Baharın kokusu sümbül müsün sen...


#5211
Her seyi bitirdik bir yalan gibi
Bu aski yarina götüremedik
ne günler yasadik bir roman gibi
Ne yazik sonunu getiremedikÖnce evet dedik bu hayir neden
Biz askla basladik bu gurur neden
Ümitler sendendir arzular benden
Ne yazik sonunu getiremedik

Simdi sen yolcusun mechul yollara
Simdi ben yolcuyum baska kollara
Ne desek bos artik gecen yillara
Ne yazik sonunu getiremedik
Bu aski yarina götüremedik


#5212
Baharda gelmedin yazda gelseydin
Ah benim hazanim eylül bakislim
Nasil sevdigimi sen de bilseydin
Ah benim hazanim eylül bakislim

Kaderimi bastan cizemez miydin
Bu kördügümü sen cözemez miydin
Daha önceleri gelemez miydin
Ah benim hazanim eylül bakislim

Kac gece terk ettim kac sabah kostum
Seninle doluydum sensiz bombostum
Gec olsa da aski sende bulmustum
Ah benim hazanim eylül bakislim

Kalbim saril diyor aklimsa birak
Gönlüm hep seninle ellerim uzak
Sen yolun basinda ben de son durak
Ah benim hazanim eylül bakislim.


#5213
Bu son bulusmamiz
Bu son görüsmemiz
Kimbilir bir daha karsilasmayiz
Belkide bir daha görüsemeyiz
Ayrilmaliyiz ayrilmaliyiz
Bir gülü sevdim
Bir seni sevdim
Bir mevsimlikmis senle askimiz
Gel gitme desem kal etme desem
Hic faydasi yok ayrilmaliyiz
Senin gözlerin yasli
Benim yüregim yasli
Bu askta bir umut kalmadi yazik
Seni bir baskasi bekliyor artik
Ayrilmaliyiz ayrilmaliyiz


#5214
Öyle Zorki AyrılıkKelimeler düğüm düğüm boğaza dizilir Konuşmak imkânsız, gözlerden yaş süzülür Nice ağıtlar maniler, gazeller dizilir Anlatmak imkânsızlaşır, öyle zor ki ayrılık Bahar mı, kış mı yaşadın bilinmez Gözler dalar, kalpte akan yaş silinmez İçin burkulur, acı dolu ahlar bitmez Hasret öyle zor ki, başında ateştir ayrılık Bir anda solar, bağın bostanın yeşermez Nehirler akar boşa da, bir yudum su verilmez Ahla vahla geçer ömrün, tat alınmaz Gözyaşların irin olur, kor olur, öyle zor ki ayrılık Kuşlar anlar halinden, rüzgârla konuşursun Hayaller bir gerçektir, gerçekle boğuşursun Dünyalıklar boş birer zırvalıktır Kendine küs, hayatla dövüşürsün, öyle zor ki ayrılık Piri çoktur, Kerem Aslı, Ferhat Şirinin Ardı arkası kesilmez, ayrılık şiirinin Şarkılar; seni senden alır götürür Ömrün bir bir sökülür, öyle zor ki ayrılık Zalim sultan belki bir kez öldürür Ayrılıksa, her gün biraz daha süründürür Mevla’m çarkını bildiğince döndürür Belki ahirette güldürür, kanseri illettir ayrılık Taşova elim kolum kalkmaz oldu Hayat çiçeğim, daha açmadan soldu Daha körpecik goncaydı. Toydu Vallahi ölümden de, beter koydu Tarifi tarifsiz, öyle zor ki ayrılık.


#5215
Sabretmesini bildim,

Beklemesini bildim,

Ben gururlu bir insandim,

Seni tanidim, gururumu firlatip attim,

Seni tanidim, senin sozunden hic cikmadim,

Seni tanidim, seni sevdim, seni sensiz yasadim,

Kin tutmaz, seven insan,

Belki gun gelir karsilasiriz,

Bu oyunuda oynar hayat bize, bellimmi olur,

Seni cokkkkk seviyorummmm...


#5216


A benim gönlümün
Beyaz güvercini...
Binlerce kez kilit vurdum
Yüreğimin kapılarına
Kal gitme diye...

Ama her defasında
Uçup gittin.
Bilmediğin yerlere...#5217
GönüLLerden DamLayanLarHaniGönüLLerden DamLayanLar
Demiştimki sana!
Asla paylaşamam seni.
Başka gözlerde diye...
İzleriGönüLLerden DamLayanLarkurşun olurda!
Yabancı bakışlarınGönüLLerden DamLayanLar
Defalarca vurulur...
Binlerce kez ölürüm demiştimGönüLLerden DamLayanLar

Hatırla...

GönüLLerden DamLayanLar


HaniGönüLLerden DamLayanLar
Demiştimki sana!
Dudaklarında bir başka ismiGönüLLerden DamLayanLar
DuyarsamGönüLLerden DamLayanLardayanamam diye...
Her bir harfGönüLLerden DamLayanLarher bir heceGönüLLerden DamLayanLar
Kör bir hançer olurda!
Yaralanırım...kanarım...
Delik deşik olurum demiştimGönüLLerden DamLayanLar

Hatırla...


HaniGönüLLerden DamLayanLar
Demiştimki sana!
Değerse bedenineGönüLLerden DamLayanLarbir başka tenGönüLLerden DamLayanLar
Çıldırırım diye...
Acılarım zevke dönüşürse sendeGönüLLerden DamLayanLar
Kesilir nefesim bir bıçak gibi.
Damla damla tükenirdeGönüLLerden DamLayanLar
Canımdan can gider demiştim;

Hatırla...GönüLLerden DamLayanLar


#5218
Aşk aşk diye inliyoruz durmadan,
Duygularımız akıp gidiyor satırlara,
Kelimeler,dizeler,şiirler,ardı sıra
Geçek aşk'ı yaşıyor muyuz acaba?

Şimdiki aklım olsaydı eğer,
Sorardım kendime,aşık olmadan önce
Bu güç,bu hırs,bu azim var mı diye.
Sorardım sevdiğime
Beni sevmek yürek ister,
Sende bu yürek var mı diye.

Aşığım demekle aşık olunmuyor,
Sevmek,ölesiye sevmek yetmiyor.
Sevgi karşılık ister,özveri ister.
Aşk verdiği kadarını almak ister.

Aşığım demekle aşık olunmuyor,
Bozulmuşsa terazinin bir kefe'si
Gelmiyorsa verdiğin sevgi geriye
Kabuslar görürsün tüm gecelerin de.

Aşığım demekle aşık olunmuyor
Çalışacaksın,üreteceksin,hep vereceksin.
Seviyorsa o da seni,senin sevdiğin gibi,
Elbet dönecektir sana,verdiğin sevgi.


#5219
eğer beni sevip de kahrolacaksan
istemem beni sevmeni..
yüreğin parça parça olacaksa
istemem kalbini bana vermeni..
gözlerinden her zaman yaş akacaksa
ömrün benimle son bulacaksa
istemem beni sevmeni..
gönlünde bir ateş yanacaksa
verdiğim mutluluktan tat alamayacaksan
tomurcuk gül gibi açmadan solacaksan
gönlünde başkası olacaksa..
istemem kalbini bana vermeni..
leyla gibi beni çölde arayacaksan
benim için ölmeye razı olacaksan
istemem gönlüne girmeyi..
benim için allah’a can vereceksen
bu dünyada yüz üstü bırakıp gideceksen
arkandan beni ağlayıp kahredeceksen
girme gönlüme..
sensiz bir dünya vereceksen
mezarının üstünde dön diye bekleteceksen
bu ömrümü beklemekle gecirteceksen
beni sevme istemem..
her gün beklemekle öldüreceksen..
istemem istemem
sevme benii.....!!


#5220
Ne hasta bekler sabahı,
Ne kanlı şahidi mezar,
Ne de şeytan, bir günahı,
Seni beklediğim kadar.

Geçti, istemem gelmeni,
Yokluğunda buldum seni;
Bırak vehmimde gölgeni,
Gelme artık neye yarar?..
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 04:12 .