#41
Sen bilmezsin...Başkalarına adınla seslendiğim günlerdi..Uzaktın bana....Duymazdın o yüzden....Yokluğuna derlenmiş türküleri....#42
Basit biri değilim. Gözlerimi kanatırcasına ağladığım gecelerim var.
Kahkahalara sarılmış anılarım da.. Herkes kadar dertli, bazılarından fakir, çoğundan zenginim. Küfemde taşıdığım hayallerim, söylenecek şarkılarım, paylaşılacak dostluklarım var. Bilmeyene sevmeyi öğretecek kadar büyük bir kalbim, gidene beddua edemeyen dilım var...


#43
Bi izin ver artık bana, bi an olsun çekil git yüreğimden ve düşlerimden..
Beni bana bırak, beni kendime bırak! Gidişinin ardından tekrar gelmelerinle kanatma yüreğimi.
Biliyorum sevmiyorsun beni.. Peki nedir benimle alıp veremediğin be sevgili? Tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer yine kürkçü dükkanı derler ya hani!
Biliyorum bulamadın benim gibi sevenini!
İstemem artık ne seni nede ellerini Ben fazlasıyla ödedim seni sevmemin bedelini..!


#44
En büyük sihirbaz benim galiba!! Sevdiğim herkesi kaybediyorum zamanla...


#45
"yaLniz onLari sewmeyi yaŞadim, ama bir seNi seNsiz sewmeyi yaŞayamadim, bu aŞki tek kaLbimLe taşiyamaDim, saNa yemiN güzeL gözLüm, bir tek seNi sewDim, bir tek seNi seweRek öLücem...."


#46
"insaN aŞik oLdugunda oNa Ne kaDar KiRGiN Ne kadar KiZGiN oLsada, hep ataCagi bir tek meSaji bekLer.. eGer geLmeyeceginden emiNse öNceden attiGi mesajLari okuR yaDa teLefonun titreŞimde, oLdugunu biLe biLe heR dakiKa beLki hissetmemiŞimdir diye tekraR tekraR teLefona baKar.. aŞk bu degiLmidir, bekLemek bekLemek biDaha bekLemek... !!!"


#47
"Bir qüN bir kaLp seniN içiN çarpaCak, akLinin odaLari senLe doLacak, kaDer sizi ayirSa biLe aşkLarin eN büyügüNü seNinLe yaŞayacak, senLe koNuşurken eLi ayagiNa doLaşacak, seNinLe biRaz daHa vakit geçirebiLmek içiN her soKakta karŞina çikaCak, Ne oLursa oLsun o Daima haYatta SaNa eN çok deGer vereN kiŞi oLacak, bir qüN bu aŞk seNide saraCak...."


#48
"DudakLariNda aşkiN yaNkiSi var, SevdaNa Kapi biR kaLbim var.. BeNi saNa bagLayaN büYük ümitLerim var.. Yikma düNyami SaNa vereCek soN bir CaNim var...."


#49
..AşK... !! ...KUTSAL DUYGU...
Günah olmayacak kadar mahsum
Köle olmayacak kadar özgür
Ulaşılmayacak kadar derin
Unutulmayacak kadar yakın
Seninle yaşanacak kadar özeldir


Sen gözlerimde ateş
Damarlarımda kansın
Bırak bu deli gönlüm
Izdıraptan yansın
Sahipsiz yüreğimde
Tükenmeyen imansın
Sevmek en kutsal duygu
SEVMEYENLER UTANSIN


#50
unut gözlerim
sus artık ne olur ağlama yeter

ben unuttum sende unut gözlerim,

ne ismi aklımda nede gözleri

ben unuttum sende unut gözlerim
****************************
değmezmiş uğruna döktüğüm yaşlara

değmezmiş sevmeye aşık olmaya

değmezmiş ismini bile anmaya

ben unuttum sende unut gözlerim
*****************************
bir rüya idi farzet gördüklerimizi

ben unuttum sende unut gözlerim

sevseydi terk edip gidermiydi hiç

ben unuttum sende unut gözlerim


#51
"Ben seniN adiNi suya ateşLe yazdim, varSa seNi beNden daha çok seveN, adiNi buzLa güNeşe yazsiN, Ben adiNi kaLbime kazidim, varSa siLebiLecek öNce caNimi aLsin...."


#52
" Sence "HAYAT" nedir? "aLdigimiz nefesmi?" "gökyüzü, günesmi?" "ask mi?" "dostLukmu?" "topraktaki canmi?" yoksa "BENDEK¡ SEN Mi? "


#53
"BazeN dayaNmaktir sewmek, hayat neRden wururSa wursuN ayakta durabiLmek, bazeN yaŞamaktir sewmek, soLuksuz cigeR giBi sewgiSiz kaLbin duRabiLecegini biLmek, bazeN aGirdir sewmek, sewDigine Layik oLabiLmek, we bazeN hayattiR sewmek, biriNi çok uzaktaykeN biLe yüRegiNde taşiyabiLmek...."


#54
"O geLmeden kaLdirmayin ceNazemi, biRakiN soguSun ceSedim.. BeN caNimdan çok sevDim, kimbiLir beLki oDa sevmiŞtir.. BirakiN örtmeyiN yüZümü soN deFa geLsin görSün beNi, duymaSin pişmanLik üzüLmesin!!! Soguk eLLerimi avuçLarina, aLsin sustuRmayiN agLasin oNun gözyaşLari, damLasin üzeRime.. SoN deFa koySun beNi kefeNe, ve soN deFa fişiLdasiN kuLagima, seNi çok seviyoRum birtaNem Ne oLur kaLk diye...."


#55
"Son bahara inat agaç hala yeşermekte! Geceye inat gün hala agarmakta! Ben ise kadere inat hala seni sevmekteyim! inat bu ya, mahşere kadar sevecegim...."


#56
"Hayat yazaR seNse oyNarSn, biR iNsan qeLir heR deDigine kaNarSn.. caNini isteSe weRmeye hazirSn, soNra qideR arDindan saDece bakarSn.. biR zamaN soNra agLamaya başLarSn, suSmayi deNersin baŞaramazSn.. biRaz daha soNra bakarSn we haLine aCirSn, beN kime yaNmişim diye yaNarSn.. Hayat bu ya döNse yiNe kaNarSn, çüNkü sewDin seN uNutamazSn, öLümüNe üzeR seNi dayaNirSn nedeN mi! çüNkü hayat yazaR seN sadeCe oyNarSn... !!"


#57
konular birleştirilmiştir.
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 18:24 .