#61
~~Film önerileriniz~~
Bir Külkedisi Masalı
Tür : Romantik / Komedi / Romantik Komedi
Yönetmen : Mark Rosman
Senaryo : Leigh Dunlap
Görüntü Yönetmeni : Tony Richmond
Müzik : Christophe Beck
Yapım : 2004, ABD / Kanada#62
~~Film önerileriniz~~
Unstoppable Marriage /Önlenemeyen Evlilik
Yönetmen: Jo Joon Hee
Tür: Romantik
oyuncuLar: Kim Su-Mi,Im Chae-Mu,Eugene,Ha Seok-Jin,Yun Da-Hun,
ülke:Güney Kore


arazisini satın almak isteyen yaşlı bir kadın ama arazisini satmak istemeyen yaşlı bir adam ve bunların cocukları birbirlerine aşık olup birbirleini tanıştırırlarsa ne olur ?? iki yaşlı kişinin cocuklarını ayırması için yaptıkları akıl almaz yöntemler ve sorunun en güzel cevabı filimi izlemek


#63
~~Film önerileriniz~~
A Moment To Remember- Hatırlanacak Bir Anı (2004)
Yapım : 2004, GüneyKore
Tür : Dram
Yönetmen : John H. Lee
Senaryo : John H. Lee, Yeong-ha Kim
Oyuncular : Ye-jin Son, Hang Lee, Ji-hyun Seon, Sang-gyu Park
Yapımcı : Seoung-jae Cha
Müzik : Tae-won Kim
Süre : 2 saat, 24 dk.

Yönetmen
John H. Lee


Senaristler
Yeong-ha Kim
John H. Lee
Film Su-Jin'in sevgilisi tarafından istasyonda ekilmesiyle başlıyor. Patronuyla uzaklara kaçma planları suya düşen Su-Jin'in bu davranışı ailesine ve en çok da kendisine zarar veriyor. Unutkan karakterimiz bir gün markette çantasını ve aldığı kolayı unuttuğunu farkedip markete geri döndüğünde, marketten çıkan bir müşterinin kendi kolasını yürüttüğünü görerek ilginç bir harekette bulunuyor.. sonradan hatasını fark etse de geç kalıyor. Daha sonra bu kişinin (Cheol-su) babasının yanında çalışan adamlarından biri olduğunu öğreniyor ve özellikle bir iş için babasından yardım istemesi ve babasının o iş için Cheol-su' yu göndermesiyle...işte Bundan sonra Jung Woo Sung' ın karizması başlıyor.


#64
~~Film önerileriniz~~
Beast and The Beauty / Güzel ve Çirkin / Güney Kore
Filmlerdeki canavarları seslendiren çirkin bir adamla, çok güzel kör bir kızın güzel bir hikayesi. İşin komedi tarafıda o kadar çıktıktan sonra kızın kör gözlerinin düzelme ihtimalinin olması ve çirkin adamızın bu konudaki.....


Operasyon: Valkyrie

#65
Gerçek bir hikayeden uyarlama olan Operasyon: Valkyrie’de Tom Cruise, onuruna düşkün bir asker olan? Colonel Stauffenberg rolünde. Olağan Şüpheliler ve X Men’in yönetmeni? Bryan Singer’ın çektiği bu yeni filminde, ülkesine aşık olan Colonel, 2. Dünya Savaşı sırasında Hitler’in yaptıklarını desteklemese de tüm bunlara tanık olmak zorunda kalmıştır ve Avrupa ya da Almanya yokolmanın eşiğine gelmeden birinin Hitler’i durdurmasını diler. Bunun gerçekleşmeyeceğini görmesiyle kendisi öne atılmaya karar verir ve Hitler karşıtı sivil bir grup olan Alman Direniş örgütüne katılır. Hitler’e duyduğu nefret ve ülkesine olan sevgisi yle, eşi ile çocuğunun hayatı? pahasına da olsa Hitler’i bizzat öldürmek üzere harekete geçer... YönetmenBryan SingerSenaryo Christopher McQuarrie, Nathan AlexanderTür: MaceraYapım: ABD 2008 120 dakika (Renkli)Dil: İngilizce, AlmancaInternet adresi: valkyrie.unitedartists.com/Tavsiye ediyorum. (=


Havar

#66
Filmde dedikodular yüzünden infazına hükmedilen bir gençkızın babasıyla kurban - cellât ilişkisine dönüşen serüveni anlatılıyor.

~~Film önerileriniz~~

Yönetmenliğini Mehmet Güleryüz’ün yaptığı “Havar”ın oyuncu kadrosunun neredeyse tamamı Batman ve köylerinde yaşayan insanlardan oluştu. Filmde Çiçek Tekdemir, Mervan İlten, Abdullah Tarhan ile Ramazan Itır rol alıyor.

Yönetmen Mehmet Güleryüz filmin adının gerekçesini “Havar, yörede kız ismi olarak kullanılıyor ve çığlık, yardım çağrısı, isyan anlamlarını içinde barındırıyor, bu yüzden anlamlı olduğuna karar verdim” şeklinde açıklıyor.

Batman’ın eşsiz doğal ve tarihi güzellikleriyle dolu Hasankeyf ilçesinde çekimleri yapılan ve töre cinayetlerini kendine özgü farklı bir üslûpla tartışan Havar’da bir baba-kızın aralarındaki güçlü sevgi bağına rağmen süreç içinde kurban-cellât ilişkisine dönüşen öyküsü anlatılıyor.

Mehmet Güleryüz’ün ilk sinema filmi olan Havar, 32. Uluslararası Kahire Film Festivali’nde de gösterilmişti.


Bir Alışverişkoliğin İtirafları - Confessions of a Shopaholic

#67
Bugüne kadar hiçbir indirim etiketine hayır diyememişti...

~~Film önerileriniz~~

Komedi-romantik unsurların yer aldığı filmde, Isla Fisher, Hugh Dancy, Krysten Ritter, Joan Cusack ve John Goodman başrolleri paylaşıyor. Yönetmen Paul John Hogan’un filmi, çok satanlar listesine giren kitaplardan uyarlandı.

Rebecca Bloomwood, New York’un göz kamaştırıcı dünyasında yaşayan neşe dolu bir kızdır. Alışveriş hususunda gerçekten iyidir - hatta belki biraz fazla iyidir. Sürekli takip ettiği moda dergisinde çalışmanın hayalini kurar ama derginin kapısından bile adımını atamaz. Ta ki, aynı yayın grubunun çıkarttığı bir finans dergisinde köşe yazarlığını kapıncaya kadar… Sonunda hayalleri gerçek olmuştur ama tam bir alışverişkolik olan geçmişinin, geleceğini mahvetmemesi için olağanüstü çaba harcaması gerekecektir.

Yönetmen: P. J. Hogan
Oyuncular: Isla Fisher, Hugh Dancy, Krysten Ritter, Joan Cusack
Senaryo: Tracey Jackson, Tim Firth, Kayla Alpert
Tür: Komedi, Romantik
Dil: Altyazılı


The Spirit

#68
Will Eisner’ın 1940 yılında yayımladığı çizgi romandan sinemaya uyarlanan filmde, “The Spirit” adıyla bilinen maskeli bir kahramanın, polisle beraber çalışarak şehri suçlulardan temizlemeye çalışması anlatılıyor.

~~Film önerileriniz~~

Will Eisner’in ‘The Spirit’ adlı çizgi romanından beyazperdeye uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda, Sincity, 300, Elektra’nın yazarı & Sincity üçlemesinin yönetmeni Frank Miller oturuyor. Filmde, Gabriel Macht, Scarlett Johansson, Samuel Jackson, Eva Mendes, Sarah Paulson, Jaime King ve Paz Vega gibi isimler oyunculuklarını gösteriyor.

Dram, aksiyon ve çizgi romanın birleştiği filmde Spirit isimli maskeli ve etrafı güzel kadınlarla dolu bir varlıktır. Spirit, Central City’yi korumak için polis ile beraber, şehirdeki suçlular ve The Octopus ile mücadeleye girişir.

Yönetmen: Frank Miller
Senaryo: Frank Miller, Will Eisner
Oyuncular: Jaime King, Gabriel Macht, Dan Gerrity, Scarlett Johansson, Eva Mendes
Tür: Aksiyon / Gerilim
Süre: 103 dk.
Yapım: ABD, 2008


#69
sagol (:


#70
saGol (:


#71
sagol (:


#72
~~Film önerileriniz~~

cok guzeL bi film Titanic kadar guzel olmasada ben cok beyendim


#73
~~Film önerileriniz~~


hayatimdaki izledigim en guzel filmdi en guzel..harika bisey yaa gercekten herkesin izlemesini tavsiye ederim


#74
~~Film önerileriniz~~

Bi gsli olarak çok beğendm(:


#75
~~Film önerileriniz~~

Tür : Gerilim / Romantik / Aksiyon
Gösterim Tarihi : 16 Ocak 2009
Yönetmen : Catherine Hardwicke
Senaryo : Melissa Rosenberg , Stephenie Meyer (Kitap)
Görüntü Yönetmeni : Elliot Davis
Yapım : 2008, ABD

Oyuncular

Kristen Stewart (Isabella Swan) , Robert Pattinson (Edward Cullen) , Taylor Lautner (Jacob Black) , Michael Welch (Mike Newton) , Nikki Reed (Rosalie Hale) , Cam Gigandet (James) , Justin Chon (Eric Yorkie)
Annesiyle birlikte Phoenix’te yaşayan Isabelle “Bella” Swan, annesinin başka bir adamla evlenmesi üzerine babasının yanına Washington’ın Fork kasabasına taşınır. Edward ise, küçük kasabasında yıllardan beri ailesiyle yaşayan bir vampirdir. Uzun süre vampir kimliklerini saklamış olan aile, insan kanı içmeden, insanlara zarar vermeden sakin bir hayat sürmektedirler.

Yeni başladığı okulunda tanıştığı Edward’a aşık olan Bella, bir süre sonra Edward’ın vampir olduğunu öğrenmesine rağmen ondan vazgeçemez. İkili arasında tehlikeli ve tutkulu bir ilişki başlar. Çok geçmeden ortaya çıkan Cullens Ailesi’nin düşmanları Edward’ın zayıf noktasına saldıracaktır, yani Bella’ya..

Vampir klişelerinden arındırılmış bir hikaye sunan Stephenie Meyer’ın dünya çapında çok satmış romanı Twilight serisinin ilk kitabından uyarlanan film, hayranları tarafından merakla bekleniyor. Filmin başarısına göre, serinin ikinci ve üçüncü kitapları New Moon ve Eclipse de beyazperdeye aktarılacak. Stephenie Meyer ise şu sıralar 4. Kitabı yazmakla meşgul.


#76
~~Film önerileriniz~~

Milyoner şimdiye kadar izledigim ennnnnnn güzel filmdi herkese tavsiye ederimmm


#77
~~Film önerileriniz~~

kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim
bügüne kadar izledigim bütün filmlerin arasında en beyendigim
Alaska’nın ücra bir köşesindeki Barrow kasabası her kış, 30 gün boyunca, zifiri karanlığa gömülür. Çoğu kasaba sakini güneye yöneldiği için hüzünlü bir dönemdir bu. Bu kış, ortaya gizemli bir grup çıkar: Bu grup, kasabada kalan insanlarla beslenmek için son bulmayan bu karanlıktan faydalanmayı beklemektedir. Columbia Pictures’ın “30 Days of Night/30 Gün Gece” filminde, Barrow Şerifi Eben (Josh Hartnett), ayrı yaşadığı karısı Stella (Melissa George), ve sayıca gitgide azalan hayatta kalanlar grubu tekrar gün ışığına kavuşana dek ayakta kalmak için ellerinden gelen her şeyi yapmak zorundadırlar.


Mahşerin Dört Atlısı (2009)

#78
~~Film önerileriniz~~
Tür:

Dram, Korku, Gizem

Aidan, eşinin ölümünden sonra oğulları Alex ve Sean’dan uzaklaşmış, katı bir polis dedektifidir. Kendisini İncil’de geçen Mahşerin Dört Atlısı’nı temel alan sapık seri cinayetleri araştırırken bulur. Davada açığa çıkan her yeni bilgiyle uğraşırken, kendisi ve dört şüpheli arasındaki sarsıcı bağlantıyı keşfeder. Dört Atlı. Birbiriyle bağlantısı olmayan dört kurban. Dört acı verici sır.


~~Film önerileriniz~~Resmi Büyütmek İçin Tıklayın. Orjinal Boyut 700x466 ve and weights 33KB. ~~Film önerileriniz~~

~~Film önerileriniz~~Resmi Büyütmek İçin Tıklayın. Orjinal Boyut 700x466 ve and weights 37KB. ~~Film önerileriniz~~

~~Film önerileriniz~~Resmi Büyütmek İçin Tıklayın. Orjinal Boyut 700x466 ve and weights 58KB. ~~Film önerileriniz~~

~~Film önerileriniz~~Resmi Büyütmek İçin Tıklayın. Orjinal Boyut 700x466 ve and weights 35KB. ~~Film önerileriniz~~

~~Film önerileriniz~~Resmi Büyütmek İçin Tıklayın. Orjinal Boyut 700x1003 ve and weights 75KB. ~~Film önerileriniz~~
__________________


#79
» TeşekkürLer «


#80
Önerileriniz icin sagolun ...
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 15:08 .