Tatlı Aşkım

Tatlı Aşkım (https://www.tatliaskim.com/)
-   Sinema (https://www.tatliaskim.com/sinema/)
-   -   "Güzel Bir Hayat Düşlerken" Vizyona Giriyor (https://www.tatliaskim.com/sinema/489897-guzel-bir-hayat-duslerken-vizyona-giriyor.html)

For Answers 18-12-2010 18:07

"Güzel Bir Hayat Düşlerken" Vizyona Giriyor
 
2011 Oscar ödüllerinde ''En İyi Yabancı Film'' dalında yarışmak üzere aday adayı seçilen “Güzel Bir Hayat Düşlerken” adlı film 07 Ocak 2011’de vizyona giriyor.

Dünya prömiyeri Eylül ayında Toronto Film Festivali'nde yapılanhttp://www.tekplatform.com/images/smilies/virgs.gif 2011 Oscar ödüllerinde ''En İyi Yabancı Film'' dalında yarışmak üzere aday adayı seçilen “Güzel Bir Hayat Düşlerken”http://www.tekplatform.com/images/smilies/virgs.gif Balkanlar'da yeni bir dönemin başladığı günlerde geçenhttp://www.tekplatform.com/images/smilies/virgs.gif romantik olduğu kadar trajik bir aşk öyküsünü Bosna Hersek’in geçirdiği süreçle paralel olarak anlatıyor.


Oscarlı filmi No Man’s Land– Tarafsız Bölge ile Cannes dahil olmak üzere pek çok önemli festivalden ödülle dönen yönetmen ve senarist Danis Tanovic’in bu son filmindehttp://www.tekplatform.com/images/smilies/virgs.gif başrolde Kusturica’nın favori oyuncularından olan ve 50’ye yakın filmde karşımızda çıkan başarılı aktör Miki Manojlovic yer alıyor.


Monovlovic’e Lost dizisiyle dünya genelinde tanınanhttp://www.tekplatform.com/images/smilies/virgs.gif “When Father Was Away on Business” filminden de hatırlayacağımız aktris Mira Furlan eşlik ediyor. Geçtiğimiz aylarda Antalya Altın Portakal Film Festivali ve Filmekimi’nde gösterilen filmhttp://www.tekplatform.com/images/smilies/virgs.gif 07 Ocak 2011’de vizyona giriyor.


Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 03:59 .

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.

-

2005-2018 Tatliaskim.com