'Haklarını sevişerek arayanlar'
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 25-01-2011, 23:28 #1

For Answers

ÖZEL ÜYE

'Haklarını sevişerek arayanlar''O Şimdi Asker''Haklarını sevişerek arayanlar' 'Neredesin Firuze''Haklarını sevişerek arayanlar' 'O Şimdi Mahkum' ve 'Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?' filmlerinin senaristi ve oyuncusu Levent Kazak'Haklarını sevişerek arayanlar' 'Haklarını Sevişerek Alanlar' filminde yönetmen koltuğuna oturacak.

''Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü'' filminin ardından çekmeyi planladığı ''Nasreddin Hoca'' projesini'Haklarını sevişerek arayanlar' yaşadığı sıkıntılar nedeniyle hayata geçiremediğini söyledi. Kazak'Haklarını sevişerek arayanlar' Nasreddin Hoca filmini şu sıra gündemine aldığını ifade ederek'Haklarını sevişerek arayanlar' ancak bu yıl için bir çekimin söz konusu olmadığını'Haklarını sevişerek arayanlar' projeye hazırlandığını belirtti.

Senaryosunu yazıp bitirdiği sinema filmlerinden ikisinin bu yıl çekileceğini anlatan Kazak'Haklarını sevişerek arayanlar' ''Beni Yıka'' isimli filminin Yücel Yolcu tarafından çekileceğini söyledi. Kazak'Haklarını sevişerek arayanlar' çekimlerine haziran ayı sonlarında başlanacak filmin oyuncu kadrosunun henüz belli olmadığını anlatarak'Haklarını sevişerek arayanlar' '' 'Beni Yıka''Haklarını sevişerek arayanlar' İstanbul içinde çok küçük bir yolculuk filmi. Sette unutulan iki figüranın hikayesi. İki kişi üzerine kurduğum ve iki günde geçen küçük bir film. 'Küçük' derken prodüksiyonu değil'Haklarını sevişerek arayanlar' anlatımı küçük'' diye konuştu.

Bu yılki ikinci film projesinde ilk kez yönetmen koltuğuna oturacağını belirten Kazak'Haklarını sevişerek arayanlar' şunları kaydetti: ''Biliyorsunuz 12 Eylül döneminde ¤¤¤¤ filmleri furyası başlamıştı. Filmde 12 Eylül 1980 dönemini'Haklarını sevişerek arayanlar' ¤¤¤¤ filmleri çekilen setlerden anlatacağım. Filmlerimin ismi sonradan değişir ama bu filmin adı şimdilik 'Haklarını Sevişerek Alanlar'. Dram ve mizah hayatta hiçbir şekilde birbirinden ayrılan bir şey değil. Hayatımızda çok dramatik olaylar oluyor ve biz hemen arkasından gülüyoruz. Benim yaptığım bütün işler böyle'Haklarını sevişerek arayanlar' bu filmde de dram ve mizah iç içe olacak. Filmi bu yıl içerisinde çekeceğim ama henüz tam bir tarih belirlemedim.''

Kazak'Haklarını sevişerek arayanlar' Dolunay Soysert'Haklarını sevişerek arayanlar' Deniz Çakır'Haklarını sevişerek arayanlar' Mete Horozoğlu'Haklarını sevişerek arayanlar' Selen Uçer ve Bülent Alkış gibi ünlü isimlerin rol aldığı ve yönetmenliğini Laçin Ceylan'ın yaptığı 'Cam' adlı tiyatro oyunun farklı kurgusu nedeniyle tiyatro için ''cesur'' bulunabileceğini söyledi.

Yarın akşam galası yapılacak oyunda'Haklarını sevişerek arayanlar' kadın erkek ilişkilerinden ve Türkiye'deki sınıf farklılıklarından ziyade'Haklarını sevişerek arayanlar' ''kader'' konusunun altını çizdiğini dile getiren Kazak'Haklarını sevişerek arayanlar' zamanın ve kaderin hiçbir şekilde döndürülemeyecek bir şey olduğunu'Haklarını sevişerek arayanlar' insanların sadece bunun ''keşke''sini yaratabileceğini kaydetti.

Metinlerini yazdığı ve yönetmenliğini üstlendiği politik kabare programı ''Heberler''le de büyük beğeni toplayan Levent Kazak'Haklarını sevişerek arayanlar' programdaki amaçlarının güncel haberleri esprili bir dille anlatarak insanları kahkahaya boğmak olmadığını'Haklarını sevişerek arayanlar' aksine izleyenleri yaşanan gelişmeler üzerine farklı bir kanaldan düşünmeye sevk etmek olduğunu sözlerine ekledi.Benzer Konular

Görüntüleme:363, Cevaplar:0

İlginizi Çekebilir >
Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 03:30 .