Biletler Emek için yırtılacak!
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 12-04-2012, 11:42 #1

Aѕα

`

Biletler Emek için yırtılacak!Emek Sineması’nın yıkılmasına karşı 15 Nisan Pazar günü, saat 16:30’da Taksim Meydanı'ndan Emek Sineması'na yürünecek ve Fetih Beyoğlu: Grand Pera adlı filmin biletleri kesilecek!

Emek Sineması'nın yıkımına ve yürütülen politikalara karşı bu mizahi afiş hazırlandı.
İSTANBUL - İstanbul Kültür-Sanat Varyetesi Kamer İnşaat'ın 'Emek projesi'yle ilgili şu açıklamayı yayınladı:
''Kamer İnşaat kamuoyunun yanlış ve eksik bilgi sahibi olduğu gerekçesiyle yeni bir PR çalışması yürütmeye başladı. Oysa, ‘Grand Pera’ projesi adını verdikleri bu “yeni” proje, yine Emek Sineması’nı ‘moving’ yöntemi ile 4. kata taşıyarak, 10 salonlu bir sinema zincirinin süsü haline getirmeyi hedefliyor.
Kamer İnşaat, aynı projeyi farklı kılıflarla önümüze sunarak bizi ikna edemez. Bir kez daha söylüyoruz; Emek Sineması’nın bulunduğu yerde yenilenmediği ve kapısının sokağa açılmadığı herhangi bir projeye ikna olmayacağız.


Emek Sineması kamuya, yani bize aittir. Emek Sineması’nın yıkılmasına, Taksim Meydanı’nın “yayalaştırılmasına”, Tarlabaşı’nın “yenilenmesine”, Beyoğlu’nun satışa çıkartılmasına ikna değiliz, olmayacağız! Bu filmi seyretmeyeceğiz! 15 Nisan Pazar günü, saat 16:30’da Taksim Meydanı Tramvay Durağı’nda buluşuyor ve Emek Sineması’na yürüyüp her beraber bu filmin biletlerini yırtıyoruz. İkna olmayan herkesi bekliyoruz.
Emek Bizim, İstanbul Bizim!''Benzer Konular

Görüntüleme:190, Cevaplar:0

İlginizi Çekebilir >
Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 03:37 .