Vizyona Giren Filmler

#1
Vizyona Giren Filmler
Yönetmen: Angela Robinson
Oyuncular: Lindsay Lohan, Justin Long, Breckin Meyer, Matt Dillon, Michael Keaton, Mario Larraza, Jill Ritchie, Scoot McNairy
Tür: Fantastik/Komedi/Macera
Süre: 101 dak
Vizyona Giren Filmler

Herbie: Tam Gaz
Herbie: Fully Loaded

Ailenin kolejden mezun olan tek üyesi olan Maggie Peyton güzel bir hediyeyi hakeder. Ayaklarını yerden kesecek bir araba! Ama babasının maddi durumu son modelleri almaya yetmeyince eskiler arasından bir seçim yapmak gerekir. Altmışlı yılların en popüler markası olan kaplumbağalardan biri artık onundur. Bir arkadaşının yardımıyla arabasını yepyeni yapan Maggie bazı şeylerin normal olmadığını anlar. Mesela ruhu olan bir otomobile sahip olması gibi.
70'li yıllardan günümüze gelen Herbie bakalım bizleri özlemiş mi?

İlginizi Çekebilir


#2
Vizyona Giren Filmler

Yönetmen: Steve Box,Nick Park
Oyuncular: Peter Sallis, Helena Bonham Carter, Ralph Fiennes, Peter Kay, John Thomson
Tür: Macera/Animasyon
Süre: 94 dak


Vizyona Giren Filmler

Wallace ve Gromit Yaramaz Tavşana Karşı
Wallace & Gromit - The Curse of the Were-Rabbit

Wallace ve sevimli köpeği Gromit her sene düzenlenen bir sebze yarışmasında buldukları bir formülle çok paralar kazanırlar. Bahçelere dadanan ve sebzeleri talan eden tavçancıklar bu formülle canları acımadan uzaklaştırılır. Ama boş kalmayı sevmeyen kötü güçler yine iş başına geçip iyilerin yolunu kesmeye niyetlidir. Yarışmanın sahibinin gözü dönmüş sevgilisinin tavşanları hemen öldürüp kökten bir temizlik yapma ve kendini kahraman gibi gösterme fikri gerçek kahramanlarımız tarafından engellenecektir.


#3
Vizyona Giren Filmler

Yönetmen: Cameron Crowe
Oyuncular: Orlando Bloom, Kirsten Dunst, Susan Sarandon, Judy Greer, Jessica Biel, Alec Baldwin, Jed Rees, Emily Rutherfurd, Bruce McGill
Tür: Dram/Komedi/Romantik
Süre: 106 dak.
Vizyona Giren Filmler

Elizabethtown

Genç ve başarılı tasarımcı Drew meslek hayatında yükselmek üzere olduğu bir dönemde yaptığı bir hata yüzünden işini kaybeder. İşsiz kalmasının şokunu henüz atlatamamışken ikinci bir haberle sarsılır. Telefonun diğer ucundaki annesi babasının hayatını kaybettiğini söyler. Derhal ailesinin yanına gider. Ama yolculuğu sırasında kafasında binlerce soru işareti vardır. Hayatta olduğu zamanlar hiç geçinemediği babasının şimdi cezanesini almaya gitmesi yeterli sebepleridir. Bütün olumsuzluklara rağmen aniden beliren bir çift parıldayan göz hayatına renk katmak üzeredir.


#4
vizyon filimlerine genel bakış...

Vizyona Giren Filmler
Vizyona Giren Filmler
Vizyona Giren Filmler
Vizyona Giren Filmler
Vizyona Giren Filmler
Vizyona Giren Filmler
Vizyona Giren Filmler
Vizyona Giren Filmler
Vizyona Giren Filmler


#5
Vizyona Giren FilmlerTakım Böyle Tutulur
Takım Böyle Tutulur

Bir takım tutkusu ne kadar büyük olabilir? Sokaktaki taraftar mikrofana neler söyleyebilir, bir taraftar takımının maçını izlerken neler hisseder? Bunun gibi sorulara cevap arayan yönetmen Okan Altıparmak kendisinin de taraftarı olduğu Fenerbahçe'yi, takımlarına gönül vermiş taraftarların gözünden anlatarak onlara takım aşklarını bir kez daha yaşatıyor.

Yönetmen: Okan Altıparmak,Andreas Treske
Oyuncular:
Tür: Belgesel
Süre: 110 dak.

Vizyona Giren Filmler


#6
Vizyona Giren Filmler

Yönetmen: Danny Boyle
Oyuncular: James Nesbitt, Daisy Donovan, Lewis Owen McGibbon, Alexander Nathan Etel, Gunnar Winbergh, Kolade Agboke
Tür: Bilim Kurgu/Dram/Komedi
Süre: 97 dak.
Vizyona Giren Filmler

Milyonlar
Millions

Günümüzden birkaç yıl sonra… İngiltere de Avrupa Birliği’ne uymuş para birimini değiştirmiştir. Milyonlarca sterlinin Euro’ya çevrilmesi gerekmekte ve paralar trenlerle transfer edilmektedir. Bir haftalık transfer süreci hırsızlar için bulunmaz fırsattır. Damien, tren raylarının hemen yanıbaşındaki evinde mutlu yaşayan, ara sıra azizlerle konuşabildiği gibi tuhaf iddialarda bulunan kendine özgü bir çocuktur. Günün birinde başından aşağı, nerdeyse kendini öldürecek kadar çok para yağar. Tanrının kendine bir işaret gönderdiğine inanan Damien parayı fakirler için harcamakta ısrarlıyken 10 yaşındaki ağabeyi Anthony bu parayı diledikleri gibi harcayabileceklerine inanmaktadır. Biri 5 diğeri 10 yaşında iki çocuk, çeyrek milyon Euro… Peki ya bu parayı kaybedenler?


#7
Vizyona Giren Filmler

Yönetmen: Roman Polanski
Oyuncular: Ben Kingsley, Barney Clark, Jamie Foreman, Harry Eden, Leanne Rowe, Lewis Chase, Edward Hardwicke, Jeremy Swift, Mark Strong, Frances Cuka, Chris Overton, Michael Heath, Gillian Hanna
Tür: Dram
Süre: 97 dak.
Vizyona Giren Filmler

Oliver Twist


Bir yetimhane çocuğu olan Oliver Twist kendini bilmeye başladığı bir zamanda kaçmaya karar verir. Sokaklarda yaşamak şimdi de olduğu gibi zordur ve kaçınılmaz sonu o da yaşar. Yankesici ve hırsızlardan oluşan bir çetenin yeni üyesidir. Soymak için girdiği bir evde sanki aileden biriymiş gibi muamele görünce çocuk yaşına rağmen hayatında çok önemli değişiklikler olması gerektiğini anlayacaktır.


#8
Türk işi korku filmi

Vizyona Giren Filmler

Ödüllü Türk yönetmen Hasan Karacadağ'ın iddialı korku filmi 'Dabbe' bugün vizyona giriyor.


***

Kıyamet net'te

Türk yönetmen Karacadağ'ın 'Dabbet-ul arz'ı sinemaya taşıdığı filmi, haftanın en iyisi. Tabiiki cesareti olanlara!.

İslam dünyasının en çok tartışılan konularından Dabbet-ül Arz, sinemaya da taşındı.

Japonya'da yılın sanatçısı ödülü alan genç yönetmen Hasan Karacadağ'ın 'gördüğü bir rüya' üzerine senaryosunu yazdığı Dabbe, kıyameti internet üzerinden kopartıyor. Karacadağ'ın tamamlamayı planladığı üçlemenin ilk filmi olan Dabbe'nin ardından 'Deccal' ve 'Mehdi' isimli iki film daha gelecek.

NET'E GİREN İNTİHAR EDİYOR
2005'in sonunda ABD'yi bir intihar salgını sarar. Çok kısa bir süre sonra bu intihar vakalarının benzeri Türkiye'de de yaşanmaya başlar. İzmir'in Selçuk ilçesinde Tarık isimli bir genç internete girdiği uzun gecelerin ardından korkunç bir yöntemle kendini öldürür. Bu arada Tarık'ın bu üç arkadaşına internet aracılığıyla tuhaf görüntüler gelmeye başlar. Mailleri gönderen kişi ise kısa bir süre önceden intihar edip ölen Tarık'tır. Dünyadaki bütün ölümleri Dabbe'tül arz gerçekleştirmektedir. Dabbe bunun için iki şeyi kullanmaktadır. İnternet ve de farlı boyutta yaşayan cinler.

FİLMİN KÜNYESİ
Yönetmen: Hasan Karacadağ
Senaryo: Hasan Karacadağ
Görüntü Yönetmeni: Gökhan Atılmış
Müzik: Türkay Türkmen, OlayAndaç
Oyuncular: Ümit Acar, KaanGirgin, Serdar Özer, EbruAykaç, Serhat Yiğit


'Masalcı' kardeşler işbaşında

Vizyona Giren Filmler

Efsanevi masal derleyicisi kardeşler Will ve Jake Grimm'in, dolandırıcılıktan kahramanlığa uzanan yolda yaşadıkları ünlü yönetmen Terry Gilliam'ın elinden beyazperdede. Napolyon döneminde taşrada dolaşarak para karşılığında canavarları ve şeytanları yok eden efsanevi masal derleyicileri Will ve Jake Grimm'in bitmek tükenmek bilmeyen maceralarını anlatıyor.

FİLMİN KÜNYESİ...
Yönetmen: Terry Gilliam Senaryo: Ehren Kruger
Görüntü Yönetmeni: Nicola Pecorini, Newton Thomas Sigel
Müzik: Dario Marianelli Oynayanlar: Matt Damon, Heath Ledger, Petr Ratimec, Barbara Lukesov


Çocuklara müjde! Civciv geri döndü

Vizyona Giren Filmler

Haftanın ikinci güzel filmi daha çok (ya da en çok) çocukları ilgilendiriyor. İlk bölümüyle sinemalarda kahkaha fırtınaları estiren Cesur Civciv'imiz ilk filmde bozulan karizmayı düzelmek için hareket geçiyor.
Devrilen bir meşe paladunu gördükten sonra 'gökyüzü düşüyor' diye kasabayı paniğe veren küçük civcimiz, kendini ispatlamak için beyzbol takımını zirveye taşımaya karar veriyor. Ancak aksilik peşini bırakmlıyor.

FİLMİN KÜNYESİ
Yönetmen: Mark Dindal
Senaryo: Mark Kennedy, Mark Dindal
Görüntü Yönetmeni: Steve Goldberg
Müzik: John Debney
Oyuncular: Garry Marshall Joan Cusack SteveZahn Amy Sedaris Don Knotts Zach Braff


#9
Vizyona Giren Filmler

[b]Organize İşler'de başrol İstanbul'un
Yılmaz Erdoğan’ın senaryosunu yazıp yönettiği üçüncü filmi “Organize İşler”in başrolünde dünyanın en büyük starı İstanbul şehri oynadı...
İstanbul’un şimdiye kadar bize kendisini göstermemiş, en güzel fotoğraflarını çekmek için gökyüzüne çıkmak gerekiyordu; filmin teknik ekibi onu yaptı. Helikopter çekimleriyle elde edilen görüntüler, seyredenlere İstanbul’un görmediğimiz bambaşka bir yüzünü göstermiş olacak. Hala yeşildir İstanbul, hala tepeler üzerine kuruludur. Hala saklı bin bir yüzü var, hala keşfedilmemiş onca yeri...

İstanbul ve Boğaziçi’nin bütün bu güzelliklerini “Organize İşler”de göstermek için Super Gyron FS kamera stabilizasyon sistemi ilk kez Türkiye’ye getirildi ve bir Türk filminde kullanıldı. Ayrıca Türkiye’de ilk kez bir film çekimi için, helikopterle gece uçuşu gerçekleştirildi. İstanbul’un gece görüntüleri de, gündüz görüntüleriyle yarıştı.

“Organize İşler” i gördükten sonra, İstanbul’u hiç böyle görmediğinizi göreceksiniz.

BİLETLERİ SATIŞA ÇIKIYOR!

"Vizontele" ve "Vizontele Tuuba" gibi başarılı gişe hasılatı yapmış iki filme imza atan Yılmaz Erdoğan'ın yazıp-yönettiği "Organize İşler," İstanbul'da her gün biraz daha artan kapkaç, hırsızlık ve gasp olaylarını komik bir dille anlatıyor.

Bugüne kadar "Herşey Çok Güzel Olacak," "Vizontele" ve "G.O.R.A." adlı filmlerde rol alan ve oynadığı filmler gişe rekoru kıran Cem Yılmaz, "Organize İşler"in en büyük kozu. Cem Yılmaz filmde "Müslüm Duralmaz" adlı acımasız bir mafya babasını canlandırıyor. Yılmaz Erdoğan ise, "Asım Noyan" adlı dolandırıcıyı oynuyor.

Garanti Bonus Card sponsorluğunda, 23 Aralık’ta seyirciyle buluşacak olan “Organize İşler” in biletleri 10 Aralık’tan itibaren Türkiye’de tüm sinemalarda satışa çıkıyor.

Organize İşler, 23 Aralık’ta 235 kopya ile 440 salonda Türk seyircisinin karşısında olacak. Film, Almanya, İsviçre, Hollanda’da 22 Aralık’ta, Belçika, Fransa, İngiltere ve Avusturya’da ise 23 Aralık’ta gösterime girecek.


#10
Şaşkın Köpekler
Marziye Meşkini, son yıllarda adını uluslararası alanda duyuran İran sinemasının köşe taşlarından bir olan Makmalbaf ailesinin "annesi".
Usta yönetmen Muhsin Makmalbaf'ın eşi ve daha ilk filmiyle Cannes'dan ödülle dönen Samira Makmalbaf'ın annesi olan Marziye Meşkini'nin ikinci filmi Şaşkın Köpekler 23 Aralık'ta seyirciyle buluşuyor. Fillm, Taliban sonrası Afganistan'dan çarpıcı insan manzaraları sunuyor. Meşkini öyküsünü 7 yaşındaki bir kız çocuğunun gözünden anlatıyor.
(23 Aralık'ta sinemalarda)

FİLMİN KONUSU

Yıllar süren savaşlar, Taliban rejimi ve ardından gelen işgal, Afganistan’da en çok çocukları etkiledi. Yüzbinlerce çocuk annelerini, babalarını, evlerini kaybetti. Anne ve babaları hapishanede olan Gol-ghotai ve ağabeyinin durumu da, sokaklarda dilenmek zorunda kalan binlerce yaşıtından pek farklı değildir. Gündüzleri Kabil sokaklarında çöp toplayan çocuklar geceleri hapishaneye annelerinin yanına giderler.

Sokakta çocukların saldırısından kurtardıkları küçük bir köpekle dostluk kuran iki kardeş bir gece hapishaneye döndüklerinde gardiyan tarafından içeri alınmazlar. Yeni yönetim artık mahkum çocuklarının hapishanede anneleri ile kalmalarına izin vermemektedir. Ayaz bir Kabil gecesinde aç susuz sokakta kalan çocuklar hapisteki annelerinin yanına dönebilmek için hırsızlık yapmaya karar verirler. [/b]


Vizyona Giren Filmler


#11
çok saol çok işe yarıyacak


#12
hafta SonLari buraya bakmam geRekebiLir.


#13
evet saol cinemaya gidemiyos okyta kadar çok ama lazm olabilir


#14
Vizyona Giren Filmler


Yamakasi yedi yetenekli atletten oluşan bir gruptur. Kendilerine has ilginç bir spor geliştirmişlerdir ve bununla hayata meydan okumaktadırlar. Yüksek binalardan atlamakta, çatıdan çatıya çok tehlikeli sıçrayışlar gerçekleştirmekte, kısaca "hareketin sanatı" diye adlandırdıkları ilginç bir spor dalı ile gerek fiziksel gerekse ruhsal olarak kendilerini geliştirmektedirler. Yaklaşık 10 yıl önce varoşlarda ortaya çıkan ve birkaç yıl içinde hızla yayılan Yamakasi üyeleri 2001 yapımı Yamakasi filminde başrolde yer almışlardı. O filmi Ariel Zeitoun'la birlikte yöneten Julien Séri, Yamakasi ile tekrar birlikte çalışmış ve inanılmaz çatı sahneleri ile gerilimi tekrar tırmandırdığı bir filme imza atmış. Üstelik bu kez akrobatik sadece Paris sokaklarını değil Londra ve Bangkok'u da nefes kesen maceraları için kullanıyorlar


#15
ben cesur ciwciw e gidiyorumm


#16
Vizyona Giren Filmler

Yönetmen: Jon Favreau
Oyuncular: Jonah Bobo, Josh Hutcherson, Dax Shepard, Kristen Stewart, Tim Robbins, Frank Oz, John Alexander, Derek Mears, Douglas Tait, Joe Bucaro III, Jeff Wolfe
Tür: Macera/Fantastik
Süre: 113 dak.


Vizyona Giren Filmler

Zathura: Bir Uzay Macerası
Zathura

Danny ve Walter sürekli kavga eden iki kardeştir. Babaları işe gittiği zaman ablaları onlara göz kulak olmaktadır. Yine böyle bir günde yaramaz kardeşler kovalamacaları sırasında bodruma inerler. Burada eskilerden kalmış bir oyun masası bulurlar. Ve oyunu oynamaya başlarlar. Benzerlerinden tamamen farklı olan bu oyun onları asla tahmin edemeyecekleri bir maceraya sürekler. Uzay boşluğuna kadar giden çılgın olaylar dünyada sona erebilecek midir?


#17
teşeklr paylaşımlar için


#18
Vizyona Giren Filmler

Yönetmen: Kim Youngyun
Oyuncular: Kim Hayesun, Kim Sengsun, Park Yeanoh
Tür: Korku
Süre: 103 dak.


Vizyona Giren Filmler


Kanlı Ayakkabı
Bunhongsin (The Red Shoes)

Aldatılmış olmanın acısıyla kızı Tesu’yu da yanına alıp evi terk eden Sunje’nin önünde artık yeni bir hayat uzanmaktadır. Doktorluk mesleğine geri dönüp, yarım kalmış hayallerini yaşamaya kararlı olan genç kadın bir gece metroda sahipsiz bir çift ayakkabı bulur. Ayakkabıların güzelliğine dayanamayan Sunje onları eve getirdikten sonra yaşamı sonu gelmeyen bir kabusa döner. Güzelliğine dayanamadığı ayakkabılar kızı ve kendisine de önceki sahipleri gibi ölüm mü getirecektir


#19
Vizyona Giren Filmler

Yönetmen: Jon Favreau
Oyuncular: Jonah Bobo, Josh Hutcherson, Dax Shepard, Kristen Stewart, Tim Robbins, Frank Oz, John Alexander, Derek Mears, Douglas Tait, Joe Bucaro III, Jeff Wolfe
Tür: Macera/Fantastik
Süre: 113 dak.


Vizyona Giren Filmler

Zathura: Bir Uzay Macerası
Zathura

Danny ve Walter sürekli kavga eden iki kardeştir. Babaları işe gittiği zaman ablaları onlara göz kulak olmaktadır. Yine böyle bir günde yaramaz kardeşler kovalamacaları sırasında bodruma inerler. Burada eskilerden kalmış bir oyun masası bulurlar. Ve oyunu oynamaya başlarlar. Benzerlerinden tamamen farklı olan bu oyun onları asla tahmin edemeyecekleri bir maceraya sürekler. Uzay boşluğuna kadar giden çılgın olaylar dünyada sona erebilecek midir?


#20
Vizyona Giren Filmler

Yönetmen: Jorge Ramírez Suárez
Oyuncular: Bruno Bichir, Lorraine Pilkington, Jesús Ochoa, Adam Kotz, Álvaro Guerrero, Rodrigo Murray, Emma Cunniffe, Reece Dinsdale
Tür: Gerilim
Süre: 112 dak.

Vizyona Giren Filmler

Dolunay
Conejo en la Luna

Antonia karısı Julie ile beraber Meksika'ya güzel günler yaşamanın hayali ile yerleşir. Hiçbir yasadışı yola başvurmadan çok ucuza bir arsa satın alır. Bu alışveriş sonrası hayatı tamamen değişmeye başlar. Bir cinayetden sorumlu tutulmaya kadar giden olaylar zinciri, karanlık dünyanın sıradan hayatlara ne kadar yakın olduğunu ispatlar cinstendir.
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 02:15 .