Adım Adım Gelen
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 30-08-2009, 20:49 #1

_gülcin_

Aktif Üye

Adım Adım Gelenİşte geldi sonunda. Ayak sesleri yaklaşıyor yavaş yavaş. Götürdüklerini geri getirdi mi acaba? Getirmese de ne fark eder ki?Geldi işte, benim yeniden.


Hiç değişmemiş bak yine kapıyı çalmadı. Sorgusuz sualsiz karşıma çıktı yine. Gittiğini hatırlıyorum da geri gelmemesi için ne kadar uğraştım. Üstünden epey zaman geçti. Değişti mi acaba?
Özlemiş besbelli beni, ben de özledim mi?

Kafamın içinde yankılanıyor ayak sesi. O kadar ağır ki adımları üzerime basarak geliyor sanki. Ben hazırlamamıştım kendimi gelişine. Yokluğuna alıştım ve yok saydım onu. Ama o beni hiç bırakmamış meğer.
Ne diyeceğim şimdi ona? Ben seni bıraktım çünkü senin varlığın yordu beni. Beni hiç bırakmaman canımı sıktı. Başkaları olsun istedim yanımda. Belki de hesapsız bir geliştir bu. Cevap aramaz belki.
Biraz geç kaldı gelmek için. Beni önce kendimle yüzleştirip öyle geldi. Evet amacı buydu; kendimle hesaplaşayım, kendimle kavga edeyim
istedi.


Heyecanlıyım. Yokluğunda bir gün bile aklıma getirmemişken onu, ayak sesleri bile heyecanlandırmaya yetti beni. Şimdi yeniden beni ele geçirecek bırakmamak için yıpratacak beni. Yoracak, içimi kemirircesine binlerce soru soracak.


Ayak sesleri kapımın önünde. Şimdi odamın kapısını açacağım ve o karşımda duruyor olacak. O benden bir dakika bile ayrılmayacak ben gitmesini isteyene kadar. Ne kadar bazen gitse de mutlaka beklenmeyi beklemeden geri dönüyor. Sen onu terk etsen de o seni ele geçirip alıyor intikamını.


Kapıyı açtım yavaşça. Hiçbir şey söylemedi. ’Gir içeri’ dedim önce. Gülümsedi intikam alırcasına. Devam ettim. ’Seni hiç görmeyeceğim sanıyordum. Gitme yanımda kal biraz seni terk etmem gerekiyordu, gitmem gerekiyordu. Bak yine beraberiz. Ne olur yanımda kal biraz sana ihtiyacım var YALNIZLIK’.


Adım Adım Gelen
Benzer Konular

Görüntüleme:745, Cevaplar:0

İlginizi Çekebilir >
Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 12:06 .