Sponsorlu Bağlantılar:
  BATAN GEMİYİ ÖNCE FARELER TERK EDER
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Lahana Çorbası Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 09-10-2009, 07:39 #1

İLTERİŞ HAKAN

Yasaklı Üye

BATAN GEMİYİ ÖNCE FARELER TERK EDER

BATAN GEMİYİ ÖNCE FARELER TERK EDER
Bir gemi batırılmaya çalışılıyor. Bazı onursuz insanlar geminin gidişatını iyi görmedikleri için içerisinde yaşadıkları, uğrunda atalarımızın kan döküp canlar verdikleri, göz yaşlarının sel olduğu, feryatların gökyüzüne çile ve öfke dolu yükseldiği, karınlarının doydukları arı ve onuru olan dünyanın en güzel gemisini terk ediyorlar. Üstelik bu gemi çerilerimizden akan kan denizinde ilerlemeye çalışıyor. Evet çalışıyor; çünkü birileri bu kan denizini bulandırıp, kasırga ortamı yaratarak bu kan denizini dalgalandırarak geminin içerisindeki yolcuları boğarak gemiyi batırmaya çalışıyorlar. Bu gemide bulunan bazı onursuz insanlar da varını yolunu toplayıp korsan gemilere göç ederek, korsan gemilerin yolcularına karışarak, korsan gemilerin kazancını paylaşıyorlar. Gene korsan gemilerden gelip aramıza sızıp, bizden görünerek geminin dümenine geçip gemimizin hızını keserek, sözde cennetlerini duyurarak hem gemimizden kendilerine tayfalar çekiyorlar hemde gemimize zarar veriyorlar .

Bazı bizden görünen korsan gemilerden yerleşme şahıslar kimimizin beyinlerini yıkıyor , kimimize cennetlerini göstererek korsanlara özendiriyorlar , kimimizi uyuşturucu fuhuş batağına itiyorlar , kimimize güç vaad ederek mafyalaştırıyorlar... Çok daha çoğaltılabilir oyunlar var .
Öte yandan sözde iyi aile çocukları bu gidişattan memnun kalmayıp korsan gemilere göçüyorlar.
Bir de şu var ki din siyaseti. Kimi bizden görünen korsanlar dinide alet ederek, siyasallaştırarak sözde laik, kemalist, cumhuriyetci, vatansever, aydın insanları göçe zorluyorlar. Tabi bu saydıklarım ahmak sahtekarlar. Yahu bir kere laik , kemalist, cumhuriyetci, vatansever, aydın isen yurdunda durur savaşırsın. Medeniyet kostümü giymiş barbar korsan gemiler bizlerden daha mı laik daha mı medeni ? Hayır ! Korsan gemilerde örf, adet, gelenek ve görenek, güzel ahlak yok. Korsan gemilerden herhangi bir babanın kızını babasının gözlerinin önünde öp yala ve yut o korsan babanın hoşuna gider. Korsan gemilerde evlilik dışı ilişkiler bir tür yaşam tarzı.
Okumuşluk sayısına gelince; yapılan araştırmalara göre ABD lilerin okumuş insanlar sayısı Türk okumuşlarından epeyce az. ABD nin cahil insanları Türk cahil insanlarından epeyce fazla. Dünyanın en okumuş, en kültürlü, en medeni, sanatsal, güzel ahlaklı, çağdaş topluluğu vardır oda TÜRK BUDUNU dur.
Laf lafı açar , birde kıro pislikler vardır. Dağdan şehre inip şehir kaynaklarını kurutan sonra dağa çıkıp eşkiyacılık oynayan bir tür bakteri çeşitleri vardır gemimizi saran. Bu bakterileri temizlemek bizim görevimiz. Bu gemi bizim, bu gemide çok kanlar aktı. Yunanlılar , ermeniler v.s bazı düşmanlar yurdumuza girip varımıza yoğumuza namusumuza tecavüz ettiler. Çok kanlar aktı çok. Çocuğuyla , yaşlısıyla, genciyle, kadınıyla, topla tüfekle ve öyle bir an olmuş ki kazma ve kürekle TÜRKELİ savunuldu , düşman topraklardan bozguna uğratılılarak kovuldu.
Beheyy kahpeler , onursuzlar , ciğeri beş para etmez şerefsizler. Vatanı terk edip yurtdışlarına göçersiniz ha. Hakkımız, uçmağa varan TÜRK ÇERİLERİ nin hakları helal olmasın size. Yaşam hep size dar olsun Kahrolun.
Gemi batarsa kaptanıyla yolcusuyla batar. Gemi rahata ulaşırsa kaçanları kabul etmez. Sizler bu gemiyi terk ededurun. Biz soylu Türk genci gemimizi kurtarıp güneşli güzel günler göreceğiz. Bu gemiyi haşarelerden , farelerden temizleyeceğiz. Bu gemi dünyanın en büyük, en güzel, en güçlü gemisi. Zaten bu gemi kendini sevmeyenleri sahiplenmeyenleri istemez. Gidiniz, terk ediniz. Arkanızda kalan fareler, haşareler temizlenecek, arkanızdan pakatlenip kucaklarınıza gönderilecektir.
BU GEMİNİN KAPTANLARI TAYFALARI YOLCULARI DÜNYANIN EN GÜZEL EN SOYLU EN ERKLİ BUDUNUDUR.
BU GEMİ YÜZDÜĞÜ KAN DENİZİNDE BÜTÜN DÜŞMAN VE KORSAN GEMİLERİ YOK EDECEKTİR. BU KANLI DENİZDE BAŞARI TÜRK'ÜN OLACAKTIR.
TANRI BÜTÜN TÜRKÇÜ ERKLERE KUT VERSİN. ULU TANRIM TÜRKÜ VE TÜRK YURTLARINI DEVAMLI KORU.

İLTERİŞ HAKAN AKTAŞNOT : ALINDI DEĞİLDİR KENDİ SESLENİŞİM ALTINDA İMZAM VAR ZATEN SİLMEDEN ÖNCE BANA SORUN !!!

Görüntüleme:1987, Cevaplar:1

Alt 09-10-2009, 07:45 #2

bebestom

~Sanma Şâhım ~

BU GEMİNİN KAPTANLARI TAYFALARI YOLCULARI DÜNYANIN EN GÜZEL EN SOYLU EN ERKLİ BUDUNUDUR.
BU GEMİ YÜZDÜĞÜ KAN DENİZİNDE BÜTÜN DÜŞMAN VE KORSAN GEMİLERİ YOK EDECEKTİR. BU KANLI DENİZDE BAŞARI TÜRK'ÜN OLACAKTIR.
TANRI BÜTÜN TÜRKÇÜ ERKLERE KUT VERSİN. ULU TANRIM TÜRKÜ VE TÜRK YURTLARINI DEVAMLI KORU.süper ya kalemin daim olsun emeğine sağlık


Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
SeçeneklerBATAN GEMİYİ ÖNCE FARELER TERK EDER Konusuna Benzer Konular

Foruma Konu Açmadan Önce; Daha Önce Açılıp Açılmadığını Kontrol Eder misiniz ?


Foruma Konu Açmadan Önce; Daha Önce Açılıp Açılmadığını Kontrol Eder misiniz ?

Ve X, Y’yi Terk Eder..


Ayrılığın sonu var mıdır Sevgilim..? Bir bitiş çizgisi ya da uzaktan da olsa görülebilen sığınabileceğin bir kara parçası.. Var diyorsun öyle mi..?...

Kadınlar neden terk eder?


Nezaket eksikliği “Bu da ayrılma sebebi olur mu canım?” diyenler olacaktır. Ama bir düşünün, nezaketin “n”sini bile taşımayan bir erkekle ömür...

Erkekler neden terk eder?


Erkekler neden terk eder? Erkekler neden ayrılmak ister? Sırlar pudra.com’da… Erkeklerin ayrılma bahaneleri hiç bitmez… Uzun süreli bir...
Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 01:33 .