" Sisli Bir Gece Yarısında... "

#1
Sisli ve soğuk bir gece yarısı dolunayın ışığı altında yürümek kadar güzeli var mıdır şu hayatta? Kendinle baş başa kaldığın o an gelir ya her şey aklına. Geçmişte yaşadıkların, unutamadıkların ve hayallerin... Düşünmek için boş vakit yoksa gece yarısı yapılan bu yürüyüş her şeyin ilacıdır. Sen ve hayal gücün baş başa...


Düşünmek istediğin, kafana takılan, beynini yorman gereken ve kendinle hesaplaşman gereken yer şey gece yarısı yapılan bir yürüyüşle çözüm bulabilir. Can sıkıntısı, mutsuzluk ve kararsızlığını ancan böyle sisli ve serin bir gece yarısı çözebilirsin. Kendine sorular sorarsın, cevabını beklediğin sorular... Ve içinden çıkamadığın bütün soruların cevabı o an çıkar karşına ve çözdükçe mutluluğu bulabilirsin. Olması gerekeni, hayırlı ve doğru olanı... Ondan sonrası mutluluktur işte. Ne başın ağrır sorunların yüzünden ne de canın sıkılır.


Bazen sorularının dışında yanında olmadıklarını düşlersin. Çok uzaktaki biri böyle bir gece senin yanında yürüyüşüne eşlik edebilir. İki farklı beden, iki farklı yol ama yan yana yürüyor hissi... Elini uzatsan tutacakmış gibi hissedersin onun elini, konuştuğun an duyacakmış gibi gelir... Mutlu olmamak için hiçbir neden yoktur. Olmasını istediklerini düşlersin, istediklerini yanına getirirsin ve bambaşka bir zamanın içinde koşmaya başlarsın. Sen ve hayallerin... Ne güzel iki kelimedir. Gerçek hayatta olmayan güzelliklerin yan yana canlanmış hali...


Ve en son söylemeye başlarsın; "Sisli bir gece yarısında, ıssız bir sokak ortasında, kırık bir lambanın altında..."

İlginizi Çekebilir


#2
Can sıkıntısı, mutsuzluk ve kararsızlığını ancan böyle sisli ve serin bir gece yarısı çözebilirsin. Kendine sorular sorarsın, cevabını beklediğin sorular... Ve içinden çıkamadığın bütün soruların cevabı o an çıkar karşına ve çözdükçe mutluluğu bulabilirsin. Olması gerekeni, hayırlı ve doğru olanı... Ondan sonrası mutluluktur işte. Ne başın ağrır sorunların yüzünden ne de canın sıkılır. 

Yůregine Saglik
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 16:08 .