.. Neydi Bu Gidişin Perde Arkası ..
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 28-11-2015, 19:16 #1

HayaLLeYaŞa

Forum Heveslisi

.. Neydi Bu Gidişin Perde Arkası ..Huzurla , mutlulukla , umutlarla başlayan her aşk masalı gibi başlamıştık bu aşkın resmini çizmeye.

Serçelerin kanat çırpışı edasıyla konmuştu yüreğim yüreğinin yamaçlarına.
Senden öncesi hırçın dalgaların ortasında kalan yüreğim gelişinle birlikte yüreğinin adalarına kulaç atıyordu aşkı kana kana içmek için.

Geceler gündüzleri kovalıyorken ömür telaşının ortasında , ayrılıklar kol geziyorken ıssız sokak kaldırımlarında , acılara son verme telaşıyla kıvranıyorken ben ruhumun derin kuyularında , gözlerinle sözlerinle, gönül köşkümde verdigin aşk ziyafetinle umutlar ekmiştin feryat eden yüreğime.

Fikri neyse zikride o olan gam keder dolu yüreğimin can kırıklarını el ele topluyorduk gözlerinin gözlerime süzülüşünde , yüreğim yangın yeriydi kavrulmuş yaz sıcagına karışarak aşkının gölgesinde serinlettim yürek yangınımı.

Müptela olmuştum gözlerine , gözlerin hapsetmişti çepeçevre ruhumu yüreğine zincirlemiştin sana adadıgım ömrümü kara kışlara aldırış etmeden , dışarıda göz gözü görmeyen fırtınalar eserken.

Ne oldu biranda , ne olduda yüreğimi söktün kökünden , aşkımızın üzerine kurşunlar yağdırıp bu sebepsiz gidişin neydi.

Neydi gündüzümü karanlıklara boğuşun , ne oldu vicdanına biranda gözü dönmüş bir katil oluşun , yüreğime acı keder olup doluşun neydi bu gidişin perde arkası.

Firari gecelere hapsetmek varmıydı bu masalsı aşkımızı , engin denizler gibiydi sevdamız neden yaktın ki şimdi canımı.

Şimdi suskun , yorgun ve mahsun yüreğim senden sonra , kutlamalısın zaferini durmasın kılıcın kınında çek ve parçala yüreğimi kayboldu benliğim nasılsa nefes bile alacak takati kalmadı ruhumun bundan sonra.

BiRHayaLDi

28.11.2015

18 : 45Benzer Konular

Görüntüleme:386, Cevaplar:0

İlginizi Çekebilir >
Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 18:19 .