.. Gel de Öldür İçimdeki Seni ..

#1
Aşk'a aşkla bakmıyordu hiçbir zaman senin yalancı gözlerin.

Bir tutam sevda ekiyorsan yüreğime bin defa pişmanlık veriyordun sana inanan umutlarını bağlayan düşlerini bozuk para gibi avcuna sayan ömrüme.

Hiç yerine koyduğun dağ gibi yüreğim sana tutkundu , hücrelerinin her bir zerresine gözlerini çizmiş gözlerim gidişinle çok yorgundu , seni boyundan büyük sevipte benim seni sevdiğim kadar sevemeyeceğin senin en büyük korkundu.

Yüreğin hep gidişlere meyilliydi yönünü çevirmiştin uzak diyarlara aşkın kıblesini çevirmiştin ayrılıklara , yüreğime işleyeceğin cinayetler için kaçıp gitmiştin aniden sessiz sedasız gittigin diyarlarda ateşe veriyorsun yüreğimdeki dinamitleri , kaçamıyorumki öyle düğümlemişsin ki kördüğümleri öyle bir örmüşsünki ağları hücrelerime çıkışlarımı kaybettim çözemiyorum bir türlü bu piramitleri.

Ve ben pes ediyorum şimdi düşlerimi yere serdiğin gibi , seriyorum önüne hasretimi özlemimi gelde öldür içimdeki seni , gelde öldür senle dolu beni.

BiRHayaLDi

17.01.2016

21 : 00

İlginizi Çekebilir


#2
Yüreğin hep gidişlere meyilliydi yönünü çevirmiştin uzak diyarlara aşkın kıblesini çevirmiştin ayrılıklara , yüreğime işleyeceğin cinayetler için kaçıp gitmiştin aniden sessiz sedasız gittigin diyarlarda ateşe veriyorsun yüreğimdeki dinamitleri , kaçamıyorumki öyle düğümlemişsin ki kördüğümleri öyle bir örmüşsünki ağları hücrelerime çıkışlarımı kaybettim çözemiyorum bir türlü bu piramitler


Yűreğine Sağlık


#3
ne güzelde dile getirmişsiniz aşkın ayrılığını .. sevgiyi ama değerini bilememiş sevgiliye.
kaleminiz daim olsun


#4
teşekkürler


#5
Ve ben pes ediyorum şimdi düşlerimi yere serdiğin gibi , seriyorum önüne hasretimi özlemimi gelde öldür içimdeki seni , gelde öldür senle dolu beni.

aslında bu yazının üstüne neler söylemek geliyor ama işte gelin görün ki eller yazmıyor.
tebrik ederim.


#6
teşekkürler.söylenecek söz oldugunda söylemekle bitmez.en dokunaklı yerinde noktayı koymak lazım sözlere.
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 19:07 .