İNANMAYACAĞIM!
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 05-05-2016, 16:55 #1

hassreet

Belki.)

İNANMAYACAĞIM!Yıllar içerisinde yaşadıklarını düşündükçe geçen zaman için şükrediyordu. Hayatta en kötü şeyin dönüp arkaya bakmak olduğunu bilsede, son zamanlarda tamamen alkole verdi kendini. Her içtiğinde de bir daha bir daha dönüp geçmişe bakıyor, her hatırladığında içindeki acı dayanılmaz hale geliyordu. Alkol sadece sinirlerini alıyor, öfkesini bastırıyor, ağlamasını kolaylaştırıyordu.

İşlerini erkenden bitirip çıktı o akşam işten. İçinde dayanamadığı bastıramadığı kocaman bir acı ile. Her gün akşam uğradığı tekel bayine uğradı. Hemen sarhoş olmak istiyordu. Bir şişe viski, birkaç tane de limonlu sodasını aldı. En son olmak istediği yerdi ev. Ani bir dönüş ile yolunu değiştirip şehiri izleyebileceği tepeye doğru yol aldı. Kontağı kapatıp müziği açtı. Alel acele doldurdu bardağını. Tek nefeste içti hepsini. Alkol bir an önce kanına karışmalı, beynini uyuşturmalıydı. Kabullenmenin yolu düşünmemekten geçiyordu çünkü. Ayık kafa ile de düşünmemenin imkanı yoktu.

Uzun uzun izledi karşısında duran binaları. Yanıp sönen ışıklara baktı. Evlerin içinde yaşanılan hayatları hayal etti. Kendi kahramanlarını koydu bazen onların yerine. Olmasını istediği hayatın içine yerleştiri verdi hiç tanımadığı kişilikleri.

Hayatın içinde kaybolmamış, kandırılmamış insanları. Son bardağını kaldırdı binalara karşı. Kendime içiyorum dedi. Tek seferde içti yine bardağını. Yanağından boynuna doğru süzülen yaşları fark etti. Dikiz aynasından baktı yüzüne, biraz da acıyarak. Evet yine incecik bir yol yapmıştı gözyaşları. Aynada kendi yüzüne baktıkça daha çok ağladı.

“İNANMAYACAĞIM” dedi. Kendi söylediğine kendisi bile inanmayarak…
Birdaham? asLa Bunu beğendi.
Görüntüleme:331, Cevaplar:0

İlginizi Çekebilir >
Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 16:51 .