Acı Çile Dolu Sensizliğimin Gerçeği
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 16-09-2016, 16:41 #1

mehmetaluc

Bizden Biri

Acı Çile Dolu Sensizliğimin GerçeğiAcı Çile Dolu Sensizliğimin Gerçeği

Bir yangının, yanıp sönen aşkımızın yangını da kalan küllerini serptim gönlümün tarlasına ovasına, küller arasında kalan bir parça ateş çıkar, gönlümde sönen aşkımızı yeniden yakar diye heyhat ne ateşi kalmış içinde ne de bir hatıra kalmış, çilesinden başka bir şey yoktu içinde. Bir hendeğe düşmüş içinde yıllarca kalmışım gibiyim, şimdi düştüğümüz çıkılmaz hendeğin içindeyim, kanayan dizlerimde akarken damla damla kanlar, birden o acı çile dolu sensizliğimin gerçeği ile çıktım o derin hendeğin içinde.

Oysa daha dün seninle aşkımızın ahenkli ışıkları altında dans ederdik kucak kucağa, gönlümüzdeki aşkın parıltılıları odamızı aydınlatırken, aşkımızın loş ışığı altında saatlerce oturur göz göze bakışırdık. Oysa şimdi sen ayrı bir yerde ben yalnızlığımın kulvarlarında çıkmaz sokaklarımda hala seni arıyorum bulamıyorum. Yumak yumak çile gönlümde düğüm düğüm sözlerim boğazımda, ürkek adımlarla bulvarları çıkmaz sokakları adımlıyorum, gönlümde elimde hala sıcaklığın hala seni arıyorum.

Aylar oldu ben hala kırık ve üzgün şaşkın, gönlümde hala aşkım, deli nehirler gibi taşkın senden uzakta sensiz çalkantılı bomboş dünyamda yaşamaya çalışıyorum.
Mehmet Aluç © Kul Mehmet

Benzer Konular

Görüntüleme:377, Cevaplar:0

İlginizi Çekebilir >
Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 17:24 .