gönderdiğiniz e-postanın okunup okunmadığını öğrenin

#1


evet arkadaslar yolladıgınız e-postanın okunup okunmadıgını, kac kez okundugunu...falan filan artık hepsini takip edebiliyorsunuz.

Başlayabiliriz...

Üyelik İşlemleri


Ücretsiz olarak belirli hizmetleri almak için öncelikle www.readnotify.com adresine bir e-posta adresiyle üye olmamız gerekmekte. Sadece bir iki dakika sürecek bu işlem sonrasında, dilediğimiz mesajı bir süre için takip etmek elimizde. Eğer bu hizmetten çok memnun kalırsanız, daha sonra ücretli hizmete geçebilirsiniz. Ücretsiz üyelik süresince geçecek sürede edineceğiniz izlenimler, kendi kararınızı vermek için yeterlidir.

İlk olarak hangi adresten gönderdiğimiz e-postaları kontrol edeceksek, o e-posta adresimizi (örneğin xxx@************) www.readnotify.com ana sayfasında yer alan yeni ücretsiz üyelik için gösterilen “Sign Up For Free” alanında sağ alttaki bölüme yazıp “Go” tuşuna basıyoruz. Not: Eğer ilgili sayfa gelmezse normal )Internet Explorer ayarlarından “F5” tuşuna basarak sayfanın tazelenmesini sağlayınız.

Karşımıza gelen üyelik penceresinde e-posta adresimizi bir daha yazıp, “First Name” (Adınız) alanına bir isim, “Last Name” (Soyadınız) bölümüne de bir başka isim giriyoruz. Bu alanlar çok gerekli olmadığı için gerçek bilgilerimizi girmemiz gerekmez. Hemen altındaki “Password” (Şifre) ve “Confirm Password” (Şifre Teyit) bölümlerine bir şifre giriyoruz. Daha sonra göndermiş olduğumuz e-postaların hedeflerine ne zaman ulaştıkları ve diğer bilgileri öğrenebilmek için www.readnotify.com adresine girdiğimizde buraya yazdığımız şifreyi kullanacağız.

Parolaların altından “Country” (Ülke) bölümünden Türkiye’yi seçiyoruz. “Language” (Dil) alanında Türkçe olmadığı için “English” kısmını aynen bırakıyoruz. “Time Zone” (Zaman Dilimi) kısmında “Turkey” bölümü var. Burada “Turkey” seçtiğimizde, bir e-postanın okunduğu saat, zaman gibi bilgiler, Türkiye saatiyle bize iletilecek.

Secret Question (Gizli Soru) kısmına bir soru yazıp Secret Answer (Gizli Cevap) bölümüne de bir kelimeyle cevabımızı belirtiriz. Şifremizi olası unutma halinde bu soru sorulup yazdığımız cevap istenecektir. Aşağı doğru inildiğinde “Accept” (Kabul) yazan kutuya tıklanarak işaretlenir ve “Sign Up” yazısına basılarak sisteme üye olunur.

Üçüncü adımda karşımıza üyeliğimizin onaylandığını, üyelikle gönderebileceğimiz son izini sürebileceğimiz e-posta tarihini / e-posta sayısını ( 15 gün, 25 e-posta) belirten sayfa gelir. Artık sistemin bir üyesiyiz.

Sadece üç adımda/sayfada gerçekleştirdiğiniz üyelik işlemi sonrası gönderdiğiniz e-postaların izlerini takip etmek sadece bir Web sayfası ötenizde.

3 Adımda Üyelik

1. Adım:

www.readnotify.com adresinde “Your Existing E-mail Address” yazan bölüme kullandığımız e-posta adresini yazıp “Go” tuşuna basarız.

2. Adım:

Açılan sayfada e-posta adresimiz, herhangi bir isim bilgisinden sonra şifre adımları doldurulur ve alttaki “Accept” kutusu işaretlendikten sonra “Sign-In” tuşuna basılır.

3. Adım:

üyeliğimizin geçerli olduğu son tarih ve e-posta adedi belirtilir. Artık bu e-posta adresinden gönderilen e-postaların sonuna readnotify.com ekini vererek takibe alabiliriz.


alıntıdır.

İlginizi Çekebilir


#2
paylaşımın için tşkler


#3
paylasim icin cok saol
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 03:18 .