Facebook, Slideshow Özelliğini Kullanıma Sundu
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 30-10-2015, 12:05 #1

Gökçe.

Forumun Tiryakisi

Facebook, Slideshow Özelliğini Kullanıma SunduFacebook, hareketsiz fotoğraflardan oluşan, reklamcılar için kullanımı kolay, insanlar içinse ilgi çekici videolar oluşturulmasını sağlayan slideshow özelliğini kullanıma sundu.
Yeni bir video oluşturma aracı olmasının yanı sıra yeni bir reklam formatı da olan slideshow,özellikle bağlantı hızının daha yavaş olduğu, gelişmekte olan ülkelerdeki reklamcıların marka hikayelerini anlatmalarına yardımcı oluyor. slideshow,video oluşturmak için yeterli kaynağa sahip olmayan küçük işletmeler için de etkin bir alternatif olarak dikkat çekiyor.
Facebook, Slideshow Özelliğini Kullanıma Sundu
slideshow'u Kenya ve Nijerya'da Coke Studio Afrika programının yeni sezonunu duyurmak için kullanan Coca Cola, 2 milyon ile hedeflediklerinin iki katı insana ulaştı ve programın Kenya'daki bilinirliğini 10 puan artırdı.
Bu başarılı sonuçları mümkün kılan slideshow'un reklamcılara ve insanlara sunduğu avantajlar arasında şunlar da yer alıyor:
-Her ölçekten işletmeye video oluşturma şansı sunuyor: slideshow, video oluşturmak için gerekli olan zaman ve kaynak ihtiyacını azaltıyor. İşletmeler, slideshow oluştururken kendi görsellerini kullanabildikleri gibi Facebook'un stok fotoğraf kütüphanesinden de görsel seçebiliyor.
-Daha fazla insana video ile her cihazda ulaşılabiliyor: dosya boyutunun daha küçük olması reklamcıların daha fazla insana cihaz ve/veya bağlantı hızı fark etmeksizin ilgi çekici videolarla ulaşmasını sağlıyor.
-Daha az veri kullanıyor: 15 saniyelik bir slideshow, dosya boyutu olarak aynı uzunlukta bir videodan 5 kat daha küçük.Benzer Konular

Görüntüleme:387, Cevaplar:0

İlginizi Çekebilir >
Cevapla

Etiket
facebook , slideshow


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 22:58 .