Twitter, “Direkt Mesaj” butonunu ilk ekrana aldı

#1
Bundan böyle Tweetlerinizin altında bulunan butonların altında fazladan bir buton daha olacak.


Popüler sosyal blog Twitter, yeni bir güncellemeye daha imza attı. Twitter’da Bugünden itibaren artık özel konuşmalarınızı ekrana eklenen yeni “Direkt Mesaj” fonksiyon tuşuyla yapabileceksiniz. Hali hazırda Tweetlerinizin altında 4 simge yer alıyor: “Yanıtla”, “Retweetle”, “Beğen” ve “Daha Fazla”.
Bundan böyle Tweetlerinizin altında bulunan bu butonların altında fazladan bir buton daha olacak. Bu yeni özellikle, bir Tweet’i Direkt Mesaj ile paylaşmak ve özel bir sohbet başlatmak artık daha kolay.
Twitter, “Direkt Mesaj” butonunu ilk ekrana aldı
Her gün milyonlarca kişi; arkadaşlarıyla, ailesiyle, önemli kişilerle, marka temsilcileriyle ve Twitter’da ilgilerini çeken herhangi biriyle özel bir görüşme başlatmak için Direkt Mesaj (DM) özelliğinden faydalanıyor. 2015’te atılan DM oranının yüzde 60 arttığını belirledik. Özelden Tweet paylaşılmasında ise çok daha büyük bir büyüme yaşandı: 2015’in ikinci yarısında yüzde 200 artış gözlendi.

Tüm bu ilginin yanı sıra; sizden bize bir Tweet’i DM üzerinden daha kolay paylaşmanın bir yolu olup olmadığı yönünde sorular geldi. Ve artık sadece birkaç hareketle zaman akışınızdaki sizin için önemli olan bir Tweet’i özel bir sohbetinize doğrudan iletebileceksiniz. Bu güncelleme, DM özelinde var olan sohbetleri daha da zenginleştirmek adına önemli bir adımlardan biri oldu..
DM fonksiyonu bugünden itibaren iOS ve Android üzerindeki Twitter’larda aktif hale geliyor.
Twitter, “Direkt Mesaj” butonunu ilk ekrana aldı

İlginizi Çekebilir
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 17:02 .