Twitter'ın karakter sınırını ne zaman kaldıracağı belli oldu

#1
Mayıs'ta duyurulan özelliğin hangi tarihte uygulamaya geçeceği belli oldu.

Twitter'ın karakter sınırını ne zaman kaldıracağı belli oldu
Twitter'ın Mayıs ayında duyurduğu fakat tam olarak ne zaman uygulamaya gireceğini belli etmediği 140 karakter sınırının kaldırılması şirketten gelen bazı bilgiler doğrultusunda belirlendi.Fakat 140 karakter sınırının kaldırılması cümlesi tam olarak kaldırıldığını ifade etmiyor.Tweert atarken bir metin yazdığınızda 140 karakter sınırı yine etkin olacak.Bu sınırlamaya dahil edilen etkileşimde bulunmak istediğiniz kullanıcı adı(örn: @ssezercevik), GIF görselleri ve videolar ve aynı zamanda alıntılanan tweetler artık 19 Eylül'den sonra dahil edilmeyecek.
Twitter'ın karakter sınırını ne zaman kaldıracağı belli oldu
Yani bu tarihten sonra bir tweet attığınızda tweetinizde yer alan @kullanıcıadı, gifler, videolar ve alıntılanan tweetler 140 karakter sınırına dahil edilmeyecek.

İlginizi Çekebilir


#2
'içkimiz kumarımız yok, bir twitter'ımız var, ona da karışmayın' diyesim geliyor da, cümlede de ufak bir pürüz var, gönül rahatlığıyla istek belirtecek konumda değilim. Yine de sadık yarim'in mokunu çıkarmasanız ve eğer kafanızın içinde 'ileride düz yazı platformuna geçelim' düşünceleriniz varsa onun da üstünü çizseniz?
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 08:41 .