Sponsorlu Bağlantılar:
  Instagram'da akış algoritması değişiyor
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Lahana Çorbası Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 15-06-2017, 16:07 #1

FavoriTürk

Deneyimli

Instagram'da akış algoritması değişiyor

Instagram'da akış algoritması değişiyor


Instagram'da arkadaşlarınızın paylaşımlarını görmekte sıkıntı yaşıyorsanız bu sorununuza çözüm uygulamanın akış algoritmasının değişmesiyle gelecek gibi görünüyor.
Instagram'da akış algoritması değişiyor
Instagram'da özellikle çok fazla arkadaşı veya arkadaşları çok fazla paylaşım yapan kişiler yeni fotoğrafların hepsini, daha doğrusu kendileri için en önemlilerini görmekte sıkıntı yaşayabiliyorlar. Zaten Instagram'ın açıklamasına göre kullanıcılar zaman akışlarındaki içeriklerin %70'ini göremiyorlar.

Bugünkü duyuruya göre Instagram'ın gönderi akışındaki algoritma değişecek. Bugüne kadar zaman tabanlı olan katı algoritmanın yerini beğenme olasılığımız yüksek olan içerikler alacak. Bunun için de gönderi yapan kişiyle ilişkilerinize bakılacakmış.

Örneğin bir gece boyunca instagram'ınıza hiç bakmadınız, ama sürekli paylaşımlarını beğendiğiniz bir arkadaşınız ise aynı gece bir paylaşımda bulundu. Arkadaşınızın paylaşımından sonra listenizdeki diğer kişiler de paylaşımda bulunmuş olsa bile sürekli gönderilerini beğendiğiniz bu arkadaşınızın o geceki paylaşımını en üstte göreceksiniz. Böylece o içeriği ne zaman paylaştığının bir önemi olmayacak.

Instagram bu uygulamasını yavaş yavaş devreye sokacak, daha sonra düşük kalitedeki paylaşımların sizin için tamamen görünmez olması bile sağlanabilir.

Görüntüleme:152, Cevaplar:0

Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
SeçeneklerInstagram'da akış algoritması değişiyor Konusuna Benzer Konular

Instagram’ın Web Tasarımı Değişiyor


Instagram yapılmayanı yapıp çeşitli filtre seçeneklerini barındıran bir fotoğraf paylaşma platformunu kurdu. Hızla yükselen Instagram, geçtiğimiz...

İmza Gif Yapımı/Uyumlu Renk Akış/Açık Anlatım


İlk Aşama ; 450X170 Ebatlarında Bir Sayfa Açın Arka Fonu Uygun Renkte Ayarlayın Malzemeleri Photoshop'a Atın ; Aşama 1 ;

Kız Tavlama Algoritması...


Kız Tavlama Algoritması... Bu resim küçültülmüştür.Gerçek boyuta dönmek için tıklayın.Orijinal boyut 645x1054

Problem çözme algoritması


eeee hadi rap bekleme çabuk çabuk :D:D rap vermiyosan yorum bari yaz

Problem Çözme Algoritması :))

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 08:02 .