Federasyon KÖSTEBEK avı başlattı

#1
Cemal Aydın hakem arama skandalıyla ilgili bir kez daha konuştu.

İyi niyetli olmasam önce notere giderdim
Ankaragücü Kulübü Başkanı Cemal Aydın, Ankaragücü-Fenerbahçe maçının hakeminin isminin resmi olarak açıklanmasından çok önce telaffuz edildiğini ve aldıkları duyumu bir iyi niyet göstergesi olarak önce Futbol Federasyonu'na ilettiğini belirterek, "İyi niyetli olmasam önce notere giderek zabıt tutturur, Halis Özkahya'nın isminin açıklanmasından sonra da bunu noter kanalıyla duyururdum ama ben ortalık karışmasın diye böyle bir yolu seçmiştim" dedi.

Cemal Aydın, dün gece Kanaltürk'te canlı olarak yayınlanan Telegol
programına telefon bağlantısıyla katılarak son günlerde kamuoyunu meşgul eden Ankaragücü-Fenerbahçe maçının hakem atamasıyla ilgili konulara açıklık getirdi.

TFF bunu çok iyi biliyor
Ankaragücü-Fenerbahçe maçının hakeminin Halis Özkahya olacağını daha
önceden öğrendiklerini yineleyen Aydın, "Bu, Türk futbolunda ilk kez olan bir şey değil, ancak Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve benimle başlayan olaylarla bir ilkmiş gibi gösteriliyor. Daha önce de böyle olaylar yaşandı. TFF bunu çok iyi biliyor" dedi.

Bunu da 60 yaşında öğrendim
Maçın hakeminin Özkahya olacağına dair bir duyum aldıktan sonra bir iyi
niyet göstergesi olarak bunu önce TFF Başkan Vekili ile yaptığı telefon
görüşmesinde kendisine aktardığını belirten Aydın, şöyle konuştu:
"TFF Başkan Vekili Lütfi Arıboğan ile 3 kere konuştuk. Ben kötü niyetli
birisi olsam Lütfi Arıboğan'ı aramazdım, ilk olarak notere başvurarak zabıt
tuttururdum, hakemler açıklandıktan sonra da bunu noter kanalıyla duyururdum ve ortalık karışırdı. Hukuk mezunu birisiyim ve iyi niyetli birisi olarak ortalık karışmasın diye, bu olay sessiz sedasız bir şekilde düzeltilsin diye bu yolu seçtim ama yanlış yapmışım özür dilerim. Öğrenmenin de yaşı varmış, bunu da 60 yaşında öğrendim."

Benim zaten bir sürü sorunum var
Disiplin Kurulu'na verilişini Voleybol Federasyonu Genel Kurulu'nda öğrendiğini ifade eden Aydın, bunun üzerine Lütfi Arıboğan ile gerçekleşen telefon konuşmasını kameraların çektiğini ve bundan kesinlikle haberi olmadığı söyledi. Disiplin Kurulu'na 2. kez verilişini ise faks yoluyla bildirdiklerini belirten Aydın, "Benim zaten bir sürü sorunum var, bir de işi gücü bırakıp faks mı takip edeceğim? Bu bir kulüp başkanına yapılan nezaketsizliktir. Bunca yıllık hukukçuyum, ilk kez böyle bir olaya şahit oluyorum. Ben zaten bir kere tedbirli olarak disiplin kuruluna sevk edilmişim. İkinci kez sevk edilmeyi ilk defa duyuyorum" diye konuştu.
Şimdi köstebek avı başlatıldı

"Bu neyin hıncı" diyen Ankara Kulübü Başkanı Aydın, "Şimdi bu
programda yaptığım açıklamadan sonra beni 3. kez Disiplin Kurulu'na sevk ederler, diyerek sözlerini şöyle tamamladı: "Şimdi köstebek avı başlatıldı. Bu bilgileri bana kim verdi? Bu bilgiler bana direkt olarak gelen bilgiler değil. Geçtiğimiz hafta kulübe gittiğimde arkadaşlarım böyle bir duyum aldıklarını ilettiler ve bunun üzerine gerekeni yaptık. Bu isimleri TFF Başkanı Mahmut Özgener de biliyor. 2-3 gün içinde bir basın toplantısı düzenleyerek her şeyi açıklayacağım."

İlginizi Çekebilir


#2
Fener'de şike çıkıyormuş Relagation from Super Lig oluyormuşş..


 


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 01:41 .