Şampiyonların Yeni Hedefi...

#1
Antalya'nın gururları olan Kırkpınar Başpehlivanı Mehmet Yeşil Yeşil ve Türkiye Vücut Geliştirme şampiyonu Erhan Selametoğlu, el ele vererek Antalya'dan yeni bir şampiyon daha çıkarmak için çalışıyorlar.

Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde geçen yıl ve bu yıl başpehlivan olmayı başaran Mehmet Yeşil Yeşil ile vücut geliştirmede Türkiye şampiyonu olan Erhan Selametoğlu'nun yeni hedefi Antalya'dan Soner Şimşek isimli sporcuyu da vücut geliştirme şampiyonu yapmak. Antalya'da Gem's Spor Merkezi'nde antremanlarını yürüten iki şampiyon, 34 yaşındaki Soner Şimşek'in vücut geliştirme şampiyonasından Antalya'ya yeni bir şampiyonluk getireceğine inanıyorlar.

ÜÇÜNCÜ KEZ KEMERİ GETİRECEK

Kırkpınar'dan önümüzdeki yıl üçüncü kez altın kemeri Antalya'ya getirmeyi de hedeflediğini belirten Kırkpınar Başpehlivanı Mehmet Yeşil Yeşil, Erhan Selametoğlu'nun Avrupa'dan yeni başarılar getireceğine ve birlikte yürüttükleri çalışmalar neticesinde oner Şimşek'in'de Türkiye'de iyi bir derece elde edeceğini söyledi.

Soner Şimşek'e güvendiğini ve gelecek gördüğünü belirten Erhan Selametoğlu, Şimşek'in antremanlarını Yeşil Yeşil ile birlikte yapıklarını ve Antalya'nın yeni bir şampiyon daha kazanacağına inandığını söyledi.

İki şampiyonun desteği ile antremanlarını sürdüren Soner Şimşek ise, çok önemli bir destek aldığını ve bu destek, gayretli çalışmalar sonucunda Antalya'ya yeni bir şampiyonluk daha kazandırmaktan onur duyacağını söyledi.

Önümüzdeki yıl Mehmet Yeşil Yeşil Kırkpınar meydanında üçüncü kez alın kemer için, vücut geliştirmede Erhan Selametoğlu ağır siklette Türkiye ve Avrupa şampiyonluğu için, yine vücut geliştirmede Soner Şimşek ise Türkiye şampiyonluğu için mücadele edecekler.

İlginizi Çekebilir


 


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 17:47 .