>
Aydınlar'ı duygulandıran sözler...
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
 
Seçenekler
Alt 31-01-2012, 12:20 #1

-TaTLI_CaDI-

:(:

Aydınlar'ı duygulandıran sözler...Son dönemde yaşananlardan dolayı istifa noktasına gelen Mehmet Ali Aydınlar ve yönetiminin gerçekleştirdiği tarihi toplantıda neler yaşandı.? ........com farkıyla tüm detaylar burada...

Şike sürecinde yaşanan gelişmelerden dolayı istifa noktasına gelen Mehmet Ali Aydınlar yönetimi, tarihi bir toplantıya imza attı. İki hafta önce 'toplantıyı erteleyerek' Aydınlar'ı istifadan döndüren TFF Yönetimi, bu toplantıda kararı Mehmet Ali Aydınlar'a bıraktı.

Aziz Yıldırım'ın Metris'ten mektup gönderdiği Ankara'daki toplantıda keyfi kaçan Mehmet Ali Aydınlar, bir gün sonrası için Yönetim Kurulu'nu olağanüstü toplantıya çağırmıştı. Aydınlar'ın bu toplantı davetinin altında istifa düşüncesi yatmasını hisseden yönetimi, toplantıyı ileri bir tarihe aldırtarak, Aydınlar'ı bu kararından vazgeçirmişti. Ancak bu kez TFF yönetimi kararı Aydınlar'ı bıraktı.

Peki saat 15:00'da başlayan toplantıda neler yaşandı? İşte Sporx.com farkıyla yaşananlar...

TFF Yönetim Kurulu iki eksikle toplandı. İlk sözü Mehmet Ali Aydınlar aldı. Ve Aydınlar, "Kulüpler bugün bir görüş beyan etmişler. Peki bu konuda sizinlerin düşüncesi nedir? Tek tek öğrenmek istiyorum" diye söze girdi.

Yönetim kurulu üyeleri Aydınlar'ın 'bırakalım mı, devam edelim mi' mesajına 3'er, 5'er dakikalık kişisel görüşlerini anlatarak cevap verdi. İlginç olan yönetim kurulu üyelerinin hep bir ağızdan, ortak görüş olarak "Burada yıpranan bizler değil, siz oldunuz. Bunun için sizin kararınız önemli. Bu konudaki tüm karar yetkisini yönetim kurulu olarak size devrediyoruz. Toplantı sonunda hangi kararı alırsanız; onun altına hepimiz imza atacağız" diyerek duygusal destek verdi.

Daha sonra yönetim kurulu üyeleri tek tek görüşlerini açıklarken; birçok idarecinin "Eğer devam etmeme kararı alınırsa, bu kaosu bu noktaya getiren kişilerin ekmeğine yağ sürmüş oluruz. Bu işin uzamasını sağlar ki, bu da bunu isteyen kulüplerin istediği noktaya gelinmiş olur. Bir nevi azınlığın talebine boyun eğinmiş olunur" diyerek fikirlerinin devam etmekten yana olduğunu belirtmesi; alınan kararda etken oldu.

Toplantı sırasında söz alan Kemal Olgaç, "Bu konuda bireysel olarak farklı bir karar alabilirim. sizlerin görüşüne saygı duyarcağım. Görüşlerim bu kadardır" diyerek kısa konuştu.


11 yönetim kurulu üyesi tek tek konuştan sonra Aydınlar bu yaklaşımdan dolayı yönetici arkadaşlarına teşekkür etti ve kulüp başkanları gibi görüyorum burada da sizler de devam edilmesi görüşündesiniz. Bunun için yola devam ediyoruz" diyerek sözlerini noktaladı.

Bu konuşmanın ardından yönetim kurulu üyeleri kısa süreli konuşmalar yaparken; tek gündem maddesiyle ilgili alınan kararın metni yazıldı.

Öte yandan toplantıya yurt dışında bulunan yöneticilerden Servet Yardımcı ile ailesiyle Uludağ'da tatilde olan Hakan Kanık katılmadı.

Benzer Konular

Görüntüleme:417, Cevaplar:0

İlginizi Çekebilir >
 


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 23:40 .