Daha dün gibi

#1


Daha dün gibi

Daha dün gibi aklımda seni gördüğüm o gün desem inanma.Büyümü yaptın bana herşeyi unuttum bir anda,gözlerin kaldı aklımda.Aslında tüm bedeninin güzelliği aklımda ama nedense gözlerinde kayboldum.118 acili aradım bu konuda yardım veremiyorlarmış,olsun ben gözlerinde takılı kalayım bana yeter.

Mutluğu bulamayacağım diye çok ağladım ama seni buldum şimdi, akan nehirler gibi çağladım.

Gözlerin ile bana aşk dolu bakman, beni gönülden sevmen tam mutsuzluğun sahilinde kaybolurken elimden tutman aşkın güzelliğinden gönlünün güzelliğinden başka bir şey değil.

İlk tanıştığımız günü hatırlamıyorum ama gülen gözlerini hiç unutamıyorum,büyümü yaptın bana aşk büyüsü hayatım kızma şaka söylüyorum,unuturmuyum seni gördüğüm o günü,rüzgarın saçlarında dalgalanarak gezindiğini unutmadım tüm güzelliğin ile karşıma çıkışını gülüşünü aşk dolu sarşını ayağına dar gelen ayakkabının sana verdiği o kabir azabı sancısını unuturmuyum.

Çok iyi oldu o ayakkabıyı sana bir numara dar veren tezgahtara,daha sonra gittim teşekür ettim .Neden mi düşündüm iyiki ayakkabı ayağına dar geliyordu ve canını acıtarak kabir azabı veriyordu ve ben yüzündeki ıstırabı görerek yanına yaklaşarak sana yardım teklifinde bulundum ve sende kabul ederek o gün seni kollarımda taşımama vesile oldu seni tandım ve kalbimin sultanı olsun.

İkincisi aldığın ayakkabının markası var böyle bir yanlışlığı yaparak nasıl sana bir numara ayakkabı sataralar diye mağazaya gittim ,durumu anlattım müdür tezgahtarı çağırdı ve tezgahtar bir numara ayakkabaıyı bilerek verdiğini , bazı mutsuz genç kız müşterilerine bunu ara sıra yaptığını söyleyerek-bunu hangi cüret ile yaptığını ve artık nasıl hissediyorsa onu söylemedi- bu bir numara küçük ayakkabının ayağa verdiği sancıyı görerek yardımcı olma bahanesi ile bir çok kişiyi mutlu ettiğini söyledi.

Ve kendiside eşi ile böyle tanışmış mutlu olmuş ve o günden sonra bekar genç kızların bazılarına ayakkabılarını bir numara küçük veriyormuş ve yıllardır, bu bir numara küçük ayakkabıyı iade eden bir müşterisi dahi çıkmamış ya sevgilim.Seni seviyorum sevgilim biliyorum, sende beni seviyorsun deliler gibi olmasada az deli gibi seviyorsun biliyorum.

Mehmet Aluç


Daha dün gibi

İlginizi Çekebilir
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 04:05 .