Pişmanlığının Istırabı.

#1
Pişmanlığının Istırabı

Pişmanlığının Istırabı.

Bir insan çıkar karşına, yarım kalan yarım yüreğini tamamlarım diyerekten, oysa o gelir diğer yarım yüreğini de alır gider, yüreksiz kalırsın lakin seni aşk manasız bırakamaz, aşkı öyle birilerinin alıp gitmesiyle gitmez, yürek gider aşk kalır içerde bir yerde, yeniden yeşertir yeni bir yürek, kalan değil giden kaybetmiştir. Gidende anlamıştır, lakin pişmanlığının ıstırabı geri dönmesine imkân olanak vermediği için dönememiş ve pişmanlığını, yüzüne karşı söyleyememiştir.
Mehmet Aluç

İlginizi Çekebilir


Üzgün Üzgün

#2


Pişmanlığının Istırabı.

Bazen karşındakine bir şeyler söylemek istersin, bakarsın gözlerine anlamsız bakar, gönlünde o kadar değersiz boş sözler vardır ki gözlerini böyle bomboş baktırır. Lakin söz söylemeden önce o sözlerin gönül’e girmesi için boş sığacağı bir alanının olması gerekir ki anlaşılsın, farkına varılsın. Beklersin gönlünde o değersiz olanlardan bir kaçını atsın diyerekten, lakin atmaz, sende bir şeyleri söylemeden yanından uzaklaşır gidersin üzgün üzgün!
Mehmet Aluç


#3
Biri gelir seni sen eder,
Biri gelir seni senden eder . .

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 13:22 .