TATLIAŞKIM & Paranoyak Hayatlar 2.Bölüm(Gizemli Olaylar )

#1
SaNaTuTSaK Film A.Ş. İftiharla Sunar


Paranoyak Hayatlar 2.Bölüm

..Gizemli Olaylar..

1.Bölümün soru işaretleri ..


Elektriğin birden gitmesi Tedaş'ınmı suçuydu yoksa es_es'in planımıydı?_AKARSU_ ve Ask s3hidi tartışmaları nereye varacaktı?
Mahallenin hanımağası Nihal-i Zarif bu gelişmelere ne tepki verecekti?
Vee..


2.Bölüm

Not : bu dizide sanal reklam uygulaması yapılMAMAktadır .. Kişiler ve mekanlar tamamen hayal ürünüdür.


Elektriğin kesilmesiyle salonun ortasında toplanmıştı tüm mahalli. Es_es ortalarda görünmüyordu ama sesi yankılanıyordu tüm salonda. Bir yere gidemezsiniz demişti en son. Ortalığın karışacabileceği ihtimalini düşünen Dehr. birden kılıncını çekip savunma pozisyonu almıştı.. Daha sonradan bunun bir işe yaramayacağını düşünen Dehr. diğer cebinden kalemini çıkararak sesin geldiği tarafa doğru siper almıştı. Çünkü Dehr. biliyorduki kalem kılınctan her zaman daha keskindir..TATLIAŞKIM & Paranoyak Hayatlar 2.Bölüm(Gizemli Olaylar )----------------------------------------

Nihayet elektrikler gelmişti.Olacakları zihninde düşünen es_es durun yahu paniğe gerek ben sadece konuşmaya geldim diyerek sakinleştirmeye çalışıyordu ortamı._AKARSU_ ve ııı. āLeќśāπđѓoś kahramanlık göstererek es_es'in üstüne çullanmışlardı..Es_es'i etkisiz hale getirmişlerdi. Ve ne yapılacağı hususunda mahalle sakinlerinden ve tecrübesine dayanarak Iris'ten yardım istemişlerdi.. Iris ise konuya ağırlığını koyarak ben ne yapacağımı biliyordum diyordu düşüncelere dalarak..TATLIAŞKIM & Paranoyak Hayatlar 2.Bölüm(Gizemli Olaylar )--------------------------------------------

Bu kadar adrenalin karşısında tansiyonu birden düşen ve fenalık geçiren Buĝlеm'in imdadına yanı başındaki ..Bal.. destek çıkıyordu. Sen üzülme anam bu günlerde gelip geçecek güzel günler yakında diye teselli ediyordu. Bu teselli karşısında dahada duygulunan Buĝlеm artık gözyaşlarına hakim olamıyordu. İlerde hakim olmayı düşünüyordu Buĝlеm. Fırsattan istifade olarak; sen daha göz yaşlarına hakim olamıyorsun ilerde nasıl devletin hakimi olacaksın diye olaya esprili yaklaşmaya çalışıyordu Nihal-i Zarif.. Bu espri karşısında Ŝabret Yũreĝim,Gözlerin_Kalbi ve "umut" dayanamayıp gülüyorlardı.. Özellikle sρring_rose'nin kahkahası diğer kahkahaları bastırıyordu..TATLIAŞKIM & Paranoyak Hayatlar 2.Bölüm(Gizemli Olaylar )


---------------------------------------Geçen haftaki tanışma faslına işleri oldukları için katılmayanlarda bu hafta yerlerini almışlardı..x|DaRK PiήK Lâdy|x, AhMeT ve feminist. sürekli yanyana durmaları acaba daha önceden tanışıyorlarmıydı havası yaratıyordu ortamda. İnişli çıkışlı geçen şu zaman içerisinde umarım daha yeni sorunlarla karşılaşmayız diye iç geçiriyordu içinden Gül_bahar. Fakat bu masumane duasına tam amin derken birden bir silah patlama sesi duyuldu. Ortamda bulunan tüm erkekler bir araya gelmiş bu olağanüstü hal karşısında pozisyon almaya karar vermişlerde. En önde AhMeT hemen arkasında ııı. āLeќśāπđѓoś,Iris ve _AKARSU_ yan tarafta ise Ask s3hidi duruyordu. Bu muhteşem kadro poz vermeden işe başlama niyetinde değildiler...
TATLIAŞKIM & Paranoyak Hayatlar 2.Bölüm(Gizemli Olaylar )

---------------------------------

Erkek kısmı silahın patladığı sese doğru giderken diğer tarafta yere yığılan ve baygınlık geçiren Buĝlеm halen yerden kalkmış değildi. Ve apar topar hastaneye götürülmesine karar verildi. Grubun liderliğini üstlenen Nihal-i Zarif heycanla sağa sola talimat vererek arabanın hazırlanmasını istedi.Arkadaşlarının baygınlık geçirmesine daha fazla dayanamayan Ŝabret Yũreĝim ve .. Bal.. telaş içindeydiler. Buĝlеm'in koluna girip arabaya kadar yardım etmek isteyen sρring_rose tüm bu olanların tek suçlusu olarak x|DaRK PiήK Lâdy|x 'i sorumlu tutuyordu. Gel kız buraya diyerek onu salonun ortasına çekerek güzel bir düello sergiliyorlardı.. Heycanla takip ediyorlardı bu düelloyu.
TATLIAŞKIM & Paranoyak Hayatlar 2.Bölüm(Gizemli Olaylar )

-----------------------------------

Tüm bunlar yaşanırken Ulan yeter bu kadar şatırtı kapırtı hırıltı diyerek masaya yumruğunu vuruyordu AhMeT. Yürü abi arkandayım be destek diye veriyordu feminist. AhMeT bundan sonra bu mahalle benden sorulacak diyerek sert ifadelerle bakınıyoru etrafına. Sen Kimsin Bilader diye bir ses geldi arka taraflardan. AhMeT o tarafa baktı ve dediki..


TATLIAŞKIM & Paranoyak Hayatlar 2.Bölüm(Gizemli Olaylar )


Dehr.'in Kalem show'u nasıl sonuçlanacaktı?
Buĝlеm'in rahatsızlığı ciddi miydi?
sρring_rose ve x|DaRK PiήK Lâdy|x'in duellosu ne alemdeydi?
AhMeT' cevap veren gizemli ses kimdi?
Hepsi ve daha fazlası 3.Bölümde.

Oyuncular

AhMeT
feminist.
Nihal-i Zarif
x|DaRK PiήK Lâdy|x
Ŝabret Yũreĝim
Iris
Dehr.
Ask s3hidi
es_es
Gözlerin_Kalbi
flawless
Gül_bahar
Charlizlie
..Bal..
sρring_rose
Evriim
ııı. āLeќśāπđѓoś
"umut"
_AKARSU_
Buĝlеm
-01-R€î§-


SaNaTuTSaK Kalemlerine,

SaNaTuTSaK Düğün sünnet doğum partileri salonlarına,


Teşekkürler.© 2013

İlginizi Çekebilir


#2

Bu kadar adrenalin karşısında tansiyonu birden düşen ve fenalık geçiren Buĝlеm'in imdadına yanı başındaki ..Bal.. destek çıkıyordu. Sen üzülme anam bu günlerde gelip geçecek güzel günler yakında diye teselli ediyordu.

-Sen üzülme anam gibi bir cümle Bal'dan cidden beklenir. Hele bana karşı.

Buĝlеm'in koluna girip arabaya kadar yardım etmek isteyen sρring_rose tüm bu olanların tek suçlusu olarak x|DaRK PiήK Lâdy|x 'i sorumlu tutuyordu. Gel kız buraya diyerek onu salonun ortasına çekerek güzel bir düello sergiliyorlardı.. Heycanla takip ediyorlardı bu düelloyu.

-Hhaahahahah..
Ezgiiiiiiii. Nelere sebep oldun sen.
Kavga etmeyin ama, olmaz ki.


Yine çok güldüm. Devamını bekliyorum.
Teşekkürler.


#3
hahahaah bundan sonra benden sorulur burası ona göre


#4
Rica ederim buglem(:


#5
Valla son sahnedeki gizemli ses'in sana bi mesajı olacak ahmet ama bakalım kim olacak((:


#6
Emeğine sağlık güzel .


#7
teşekkürler kimsin sen


#8
- Buĝlеm'in koluna girip arabaya kadar yardım etmek isteyen sρring_rose tüm bu olanların tek suçlusu olarak x|DaRK PiήK Lâdy|x 'i sorumlu tutuyordu. Gel kız buraya diyerek onu salonun ortasına çekerek güzel bir düello sergiliyorlardı. -

Gel kızım gel senden korkum mu var yolarım seni.:kıro:
Ahaha bu bölümü daha çok beğendim çok güzel olmuş.
Teşekkürler


#9
Parmaklarına sağlık güzel olmuş


#10
x|DaRK PiήK Lâdy|x teşekkür ederim(:


#11
Ask s3hidi sağolasın. O yanlış kelimeyide düzeltmiş oldum bu arada((:


#12
kadroya bittim yalnız yine harikalar yapmıssın ahahahhahaha


#13
Ohohoh çok karizmatik bir karakter olmuşum.
Kalemimle konuşan bir adam- evet benim efenim..

Teşekkür ederim kalem showumun sonucunu bende merakla bekliyorum.

Hayal gücünüze, elinize sağlık.


#14
teşekkür ederim ama yardımını duraksattın hayırdırr


#15
Teşekkür edeirm dehr.(:


#16
Çook güldürdün beni ya..
Devamını bekliyorumm tabikide
Emegine saglık..


#17
sρring_rose teşekkür ederim(:


#18
Ben kahramanca davranmasaydım ortalık daha da karışacaktı.


#19
ııı. āLeќśāπđѓoś. umarım sonun iyi olur


#20
Ne demek biz teşekkür ederiz ..
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 04:15 .