TATLIAŞKIM & Paranoyak Hayatlar 5.Bölüm( Komedi Tufanı )

#1

SaNaTuTSaK Film A.Ş. İftiharla Sunar


Paranoyak Hayatlar 5.Bölüm

..Komedi Tufanı..5.Bölüm

Not : bu dizide sanal reklam uygulaması yapılMAMAktadır .. Kişiler ve mekanlar tamamen hayal ürünüdür.

Dehr. imzalarını dağıtırken kalabalık arasındaki güzel kızın sırası gelmiş ve imzalatmak için Dehr.'e vermişti. Heycanla ilk sayfayı açan Dehr. notu görünce gözlerine inanamamıştı.Ölüm tehdidini yazan kişi güzün son yaprağı'ndan başkası değildi. Güzel olduğu kadarda zekiydi.Güzel plan kurmuştu. Ölüm tehdidinin altında belirttiği günde belirttiği adreste olmasını istiyordu Dehr.'in.. Dehr. ise başıyla onaylarak tamam diyordu. güzün son yaprağı ise ipleri kendi eline almış olmanın mutluluğuyla imza yerinden bir çıta gibi depara kalkıyordu...


TATLIAŞKIM & Paranoyak Hayatlar 5.Bölüm( Komedi Tufanı )


-------------------------------------------------Spring_Rose ve Litatia artık düello yerine güzel diyaloglar kurmaya başlamış bi hayli sıkı dost olmuşlardı.. Spring_Rose Litatia'ya dönerek kız Litatia bence bundan sonra sevgililer Günü 29 Şubat olmalı dimi. Biz de boş durmayız heralde 4 yılda bir sevgili buluruz artık, diyordu.. Litatia ise bu espri karşısında hahahaha diyerek sesli güldüm diyordu.Spring_Rose ise hayır yani anlamadığım nokta sesli gülüyorum ne demek litatia? Hayır yani sesli güldüm ne? Görende ben duvar kenarına oturup gizli gizli gülüyorum sancak herkez sesli güler diyordu... Litatia ise bu esprisi karşısında daha fazla dayanamayıp kendini yere atıyordu gülerek...


TATLIAŞKIM & Paranoyak Hayatlar 5.Bölüm( Komedi Tufanı )

--------------------------------------
Ahmet ve çetesi sevgililer gününü nezarette geçirmişti. Neandertal 76 milyonun önünde sevgisini ifade etmişti.. Polis Minel tarafından savcılığa götürülüyorlardı..Savcı ise Mucize'den başkası değildi. Savcı
Mucize önünde duran evrakları inceledikten sonra Neandertal'e soruyordu: Neler yaptınız anlat diye. Neandertal ise olayı tüm ayrıntılarıyla anlatıyordu. Anlattıktan sonra
Sayın savcım biz öyle insanlar değiliz, biz vergisini ödeyen insanlarız, biz iyi insanlarız. Şahsen ben hayvan barınağına yardım eden bir insanım. Çok kişiye yardım ettim diyerek
kendini övüyordu.. Savcı Mucize ise dayanamayarak Allahım sen kimsenin sabrını kendini öve öve bitiremeyen birini dinlemek zorunda bırakarak sınama.. Bak hâla konuşuyo.. Amin.. diyerek sitemde bulunuyordu..

TATLIAŞKIM & Paranoyak Hayatlar 5.Bölüm( Komedi Tufanı )


------------------------------------
Geçen hafta arabayla İmpact'a çarpan kişi ise Gölge. idi.Aşırı hız kullanmaktan trafik polislerinden ceza yiyordu. Gölge. boynumuz adalete karşı kıldan incedir diye söylerken ceza miktarını duyunca dayanamayıp polislerle kavga ediyordu. Fakat tek başınaydı. polisler ise 3 kişiydi. Kalabalıklar arasından sıyrılıp gelen Asr. Ne oluyor ulen bi kıza 3 polismi dalıyorsunuz diyerekten Gölge.'ye yardım ediyordu. Gölge. ise bu davetsiz misafirden gayet memnundu. Fakat 2 kişilerdi ve halen güçsüzlerdi.. Güçsüz olmaları normaldi ama çok zekilerdi. 2 hareketle 3 polisi yere deviriyorlardı..
Gölge. Asr.'a dönerek seni çok seviyorum canım dedi.. Asr. ise biraz orjinal olur musun canım? Çok klişe laflar bunlar diyordu.. Gölge. ise Seni seviyorum™ © Tüm hakları saklıdır.
diyerek espriliyle cevap veriyordu. Asr. ise yüzündeki gülümsemeyi saklama gayretinde olmadan gülerek ayrılıyordı olay yerinden..


TATLIAŞKIM & Paranoyak Hayatlar 5.Bölüm( Komedi Tufanı )

--------------------------------------------------------------

İmpact ise hastane odasında 2 kolu alçıya alınmış ve sağ dizinde zedelenme olduğu için sarılmış vaziyette oturuyordu. Ziyaretine gelenlerle oda tıka pasa doluydu. Başkan gelememişti ama çiçek göndermişti..
İmpact'ın yakın dostlarından Smyrna geliyordu odaya. Geçen hafta Bal ile girdiği kavgada sağ kolu kırılmış ve onunda kolu alçıdaydı. Sandalyeyi vertikal şeklinde çevirip İmpact ile sohbet ediyorlardı..İmpact lafa giriyordu.Şimdi sağlam olacaktım ki: hazırlancam tam takım, kafa dengi arkadaşlarıma haber verip, geç saatlere kadar gezip, gece yarısından sonra eve gelmek vardı ama sonra vücudu diyo ki sağol kanka benim halim yok.. Smyrna gülüyordu.Baya neşeliydi sonbetleri.. Smyrna ise bak sana ne sorcam diye susturuyordu İmpactı. Evlenilecek kız nasıl olmalı? Neye dikkat edersin diye soruyordu İmpact'a..İmpact ise: evlenmeden önce gider bi sandalye alır,kızı sandalyeye oturtup kaldırırım.bakıyım oturmasını kalkmasını biliyomu. sakata gelmeyelim sonra dimi diye neşeli cevap veriyordu.. bu cevap karşısında oldukça neşelenen Smyrna kahkahayı basıyordu.. Tüm hastane İmpact ve Smyrna'nın kahkahalarıyla yankılanıyordu..


TATLIAŞKIM & Paranoyak Hayatlar 5.Bölüm( Komedi Tufanı )

---------------------------------------------------

Öte yandan ise gizemli adamın elinde rehin bulunan '' ƓØD ๏Ŧ ฬaƦ kendisini merak edenlere bir not gönderiyordu. Ahmet abi gelin beni kurtarın diyordu.. Gizemli adamın kendisine çok iyi davrandığını ifade ederek notunu sonlandırıyordu.. Gizemli adam ise '' ƓØD ๏Ŧ ฬaƦ'ı almaya kimse gelmediği için sinirden kuduruyordu.. Sinirini yatıştırmak için Televizyon kumandasını almıştı elineve televizyon izlemeye başlamıştı.. Fakat televizyonda gördüğü bir kız dikkatini çekmiş ve God of War'a dönerek gülmeye başlamıştı. yahu Tayt giyen şişman kızlara tam alışmıştık ki şimdide fileli çorap giyen şişman kızlar türedi. O ne la öyle ağlara takılmış balina gibi hahahaha diyordu.
God of War ise evet öyle diye gülerek cevap veriyordu(: gülmesi bittikten sonra abi beni serbest bıraksana diyordu gözleri uzaklara dalarak..


TATLIAŞKIM & Paranoyak Hayatlar 5.Bölüm( Komedi Tufanı )

------------------------------------------------------

Gül_bahar, milena, flawless ve Gгeen'aгmy tekrar buluşmuşlar ve Sabret yüreğimin evine misafirliğe gitmişlerdi.. Kapıyı açan Sabret_Yüreğim bu dörtlüyü karşısında görünce çığlıklar atarak sevinmişti..Bi yandanda acıkmışlardı ama o kadar güzeldiki sohbetleri kalkıp sofra hazırlamak yerine dışardan pizza söylemişlerdi.Hoş sohbetlerinden sonra zaman geçirmek için kelime anlatma oyunu oynamaya karar vermişlerdi.. Gül_Bahar ve milena bir yanda flawles ve Green'army bir yana geçip çift olmuşlardı.
Tam başlıcaklardı ki kapı çaldı. Muhtemeln pizzacıydı. Fakat gelen kişi pizzacı değil Huδh Moneվ. idi. Selam gızlar diyerek içeri giriyordu.. 5 kişi olmuşlardı ve oyuna başlıyordu.
Huδh Moneվ milena'nın kulağına anlatacağı kelimenin Köpek balığı olduğunu söyledi. Milena gruba dönerek başlıyordu:

Kelime: Köpek balığı.
---

Milena: Denizde ne olur?
Green'army: Dalgaa!
Milena: Hayir ya öyle diil. Hani karada da var hav hav der?
Huδh Moneվ : Ha! Köpek.
Milena: Ha işte,Onun denizde olanı ne?
Green'army : Deniz köpeği!
Milena: Abi ben anlatmıyorum bu ne ya... diyerek serzenişte bulunuyordu..

Milena'nın ekibi yeniliyordu. Sıra Gül_Bahara gelmişti. Milena, Gül_bahar'ın kulağına Zebani'yi anlat diyordu.

Kelime: zebani
---

Gül_Bahar:Allahın meleklerinden biri.
Green'army: cebrail.
Gül_Bahar: Yaklaştın canım, şimdi ilk üç harfini değiştir hani çizgili bir hayvanı çagiristiriyor.
Sabret_Yüreğim :zebrail?
Gül_Bahar:Zebrail mi? Ay inanmıyorum ya bişe demiyorum sana diye hiddetleniyordu.. Fakat tüm grup gülüyordu..

Bu esnada kapı zili çalmış ve Sabret_Yüreğim kapıyı açmaya gitmişti ev sahibi olarak.Gelen kişi pizzacı İnsomnia idi.. İnsomnia pizzaları verip tam parayı aldığı esnada cebindeki silahı çıkarıp Sabret_Yüreğim'e doğrututuyordu. İçerdeki kızlar elinde silah olan İnsomnia'yı görünce şok olmuşlardı..


TATLIAŞKIM & Paranoyak Hayatlar 5.Bölüm( Komedi Tufanı )

-------------------------------------------------

Bu arada Aventador. sρring_rose ve `Litatia'nın arasını tekrar bozmak için aklına dahiyane bir fikir gelmişti. Fakat tek başına planı devreye sokamazdı. Hemen telefonuna sarılarak "umut"u arıyordu. ''Umut ise benim bu işten ne gibi kârım olabilir ki diyerek telefonu kapatıyorduki Aventador.'un müthiş teklifini duyunca kapatamadı telefonu...

TATLIAŞKIM & Paranoyak Hayatlar 5.Bölüm( Komedi Tufanı )


-------------------------------


TATLIAŞKIM & Paranoyak Hayatlar 5.Bölüm( Komedi Tufanı )

Acaba Aventador.'un teklifi neydi?

İпsomпia amacı neydi?
Asr. ve Gölge. akibetleri ne olacaktı?
Güzün son yaprağı Dehr.'den ne istiyordu?Devamı 6.Bölümde(:


Oyuncular


Ahmet
`Litatia
Ŝabret Yũreĝim-
Dehr.
'' ƓØD ๏Ŧ ฬaƦ ''
milena
flawless
Gül_bahar
smyrna
- BAL
sρring_rose
Gгeen'aгmy.
Neandertal.
"umut"
_AKARSU_
Aventador
İmp@cT
İnsomnia
Asr.
Gölge.
Güzün son yapragı
Mucize

SaNaTuTSaK Karakoluna,

SaNaTuTSaK Hastanelerine,

SaNaTuTSaK Pizzaya,

SaNaTuTSaK Tv'ye,
Teşekkürler.© 2013


İlginizi Çekebilir


#2
çok hoş olmuş ya tebrik ederim tutsak bey

teşekkür ederim benide eklediğin içi ayrıca


#3
Alıntı:
Gül_Bahar:Allahın meleklerinden biri.
Green'army: cebrail.
Gül_Bahar: Yaklaştın canım, şimdi ilk üç harfini değiştir hani çizgili bir hayvanı çagiristiriyor.
Sabret_Yüreğim :zebrail?
Gül_Bahar:Zebrail mi? Ay inanmıyorum ya bişe demiyorum sana diye hiddetleniyordu.. Fakat tüm grup gülüyordu.

Yine cok güzeldi.
Emegine saglık.


#4
Alıntı: ~MuCiZe~´isimli üyeden Alıntı
çok hoş olmuş ya tebrik ederim tutsak bey

teşekkür ederim benide eklediğin içi ayrıca

rica ederim savcım(:


#5
oooo mükemmel amaa o kapıyı ben niye açmadım yaa ahahhaha köpek balığını ne güzelde anlatmışım ellerine sağlık süperdii


#6
Alıntı: sρring_rose´isimli üyeden Alıntı
Yine cok güzeldi.
Emegine saglık.

teşekkür ederim efenim(:


#7
S p r i n g _ R o s e k ı z L i t a t i a b e n c e b u n d a n s o n r a s e v g i l i l e r G ü n ü 2 9 Ş u b a t o l m a l ı d i m i . B i z d e b o ş d u r m a y ı z h e r a l d e 4 y ı l d a b i r s e v g i l i b u l u r u z a r t ı k , d i y o r d u .Benim bulunduğum kısım da harika olmuş. Klasik türk erkeği davranışları sergliliyorum o dakikalarda.


#8
Alıntı: miLena.´isimli üyeden Alıntı
oooo mükemmel amaa o kapıyı ben niye açmadım yaa ahahhaha köpek balığını ne güzelde anlatmışım ellerine sağlık süperdii

ev sahibi açar(:


#9
Alıntı: Neandertal.´isimli üyeden Alıntı
S p r i n g _ R o s e k ı z L i t a t i a b e n c e b u n d a n s o n r a s e v g i l i l e r G ü n ü 2 9 Ş u b a t o l m a l ı d i m i . B i z d e b o ş d u r m a y ı z h e r a l d e 4 y ı l d a b i r s e v g i l i b u l u r u z a r t ı k , d i y o r d u .Benim bulunduğum kısım da harika olmuş. Klasik türk erkeği davranışları sergliliyorum o dakikalarda.

yerinde bir hareketti evet(:


#10
çok güzel ya benide yazzz


#11
Milena: Denizde ne olur?
Green'army: Dalgaa!
Milena: Hayir ya öyle diil. Hani karada da var hav hav der?
Huδh Moneվ : Ha! Köpek.
Milena: Ha işte,Onun denizde olanı ne?
Green'army : Deniz köpeği!

Teşekkürleeerde yani ne desem bilemedim şimdii


#12
Alıntı: Gгeen'aгmy.´isimli üyeden Alıntı
Milena: Denizde ne olur?
Green'army: Dalgaa!
Milena: Hayir ya öyle diil. Hani karada da var hav hav der?
Huδh Moneվ : Ha! Köpek.
Milena: Ha işte,Onun denizde olanı ne?
Green'army : Deniz köpeği!

Teşekkürleeerde yani ne desem bilemedim şimdii

alınmaca yok (: gülmek için yapıyoz(:


#13
Süpersin yine
Diğer bölümleri merakla bekliyorum


#14
Alıntı: İпsomпia´isimli üyeden Alıntı
Süpersin yine
Diğer bölümleri merakla bekliyorum

Teşekkür ederim(: inşAllah gelir devamı(: (alınmalar olmazsa gelcek )


#15
Bir kurtulamadım yaa la


#16
Alıntı: G๏đ ๏Ŧ ฬaƦ '';9762111][FONT="Comic Sans MS´isimli üyeden Alıntı
Bir kurtulamadım yaa la

ama gönderdiğin notta sana iyi davranıyormuş (: öyle demişsin(:
[/FONT]


#17
Güzün son yaprağı ne istiyorsun benden

Çok güzeldi bu bölümde tebrik ederim..
Devamını beklemedeyim


#18
Alıntı: Dehr.´isimli üyeden Alıntı
Güzün son yaprağı ne istiyorsun benden

Çok güzeldi bu bölümde tebrik ederim..
Devamını beklemedeyim

ne istediğini oda bilmiyor(:

artık ne istersem onu yapacak sana (:


#19
Deniz Köpeği A:SD.as .da

Haykırdım ya. Çok güzeldi beklemedeyiz.


#20
gerçekten harika bir bölüm daha .. gittikçe ustaca oluyor
yahu cok gülüyorum yanlız bir dahaki bölümü hevesle bekliyorum
impact olan diyolaga koptum ajfsogksdp
ellerine sağlık
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 00:00 .