Ofisteki 'kücük dev’ tarayici

#1
Canon Avrupa, çalışma grupları için yüksek hızda tarama sunan imageFORMULA DR-2010C ve imageFORMULA DR-2510C’yi piyasaya sürdü.Küçük ofislerin çalışma grubu ortamlarında işle ilgili kritik belgelerin taranması için tasarlanan iki yeni cihaz da günde 1.500 sayfaya kadar tarama hacmiyle e-postaya tarama veya masaüstüne tarama gibi belirli amaçlara yönelik işlemler için tavsiye ediliyor. Yenilikçi tasarımla, yoğun ofis ortamlarında yer kazandıracak şekilde tasarlanmış cihazlar, kendi sınıflarında 'en küçük tarayıcılar’ olarak pazara sunuldu.

imageFORMULA DR-2510C, dakikada 25 sayfa veya çift taraflı olarak ise dakikada 50 görüntü tararken, imageFORMULA DR-2010C ise dakikada 20 sayfa veya çift taraflı olarak dakikada 40 görüntünün taranmasını sağlıyor. Yeni cihazlar ayrıca siyah beyaz, gri tonlarda veya renkli olup olmaması fark etmeksizin aynı hızda taranmasını sağlayan gelişmiş CIS Sensörü’ne sahip bulunuyor.

imageFORMULA DR-2010C ve imageFORMULA DR-2510C, bağlı bulunduğu ana bilgisayardan açılıp kapatılabiliyor, böylece gereksiz yere açık kalmaları önlenerek enerji tasarrufu sağlıyor.

Tarayıcıların üzerinde bulunan yeni görev tuşları, kullanıcıların doğrudan çıktıyı belli bir yere yönlendirebilmelerine, belirlenen formatta, renkte ve çözünürlükte çıktı elde edebilmelerine imkan sağlıyor. Böylece tarama işlerinin daha az sürede ve daha etkin yapılması mümkün oluyor.

Kartvizit ve kabartmalı kart da taranabiliyor

Her iki cihaz da, yeni kağıt girişi eğimi tasarımıyla kartvizit, kabartmalı kartlar ve folyo özelliği ile A3 boyunda kağıtlar gibi çeşitli boyutlardaki ve kalınlıklardaki belgeleri güvenilir biçimde tarıyor. imageFORMULA DR-2510C ayrıca Ultrasonik Çift Beslemeyi Algılama (Ultrasonic Double Feed Detection) özelliği ile kağıt besleme güvenilirliği sunarak, çift kağıt alışı riskini ortadan kaldırarak veri kaybını önlüyor.

Yeni cihazların Otomatik Renk Algılama, Metin Yönünü Tanıma, Gelişmiş Metin Düzeltme, Boş Sayfayı Algılama ve Hare Azaltma içeren yüksek kaliteli görüntü işleme özellikleri, yüksek kalitede görüntü taraması sağlıyor ve üretkenliği artırıyor.

Canon Avrupa Yeni İş Çözümleri Pazarlama Müdürü Sean Suematsu, imageFORMULA DR-2010C ve imageFORMULA DR-2510C ile yüksek hızda tarama olanağını, küçük ve yoğun ofis çalışma gruplarına makul bir fiyatla sunduklarını söyledi. Suematsu, iki yeni tarayıcının Canon’un Yüksek Hızlı Doküman Tarayıcı pazarında çalışma grubu segmentindeki pazar liderliğine katkı yapacağını vurguladı.

Canon’un yeni imageFORMULA serisine ait ilk cihazlar olan imageFORMULA DR-2010C ve imageFORMULA DR-2510C, Mart 2008 itibariyle Türkiye’de satışa sunuldu.

İlginizi Çekebilir
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 00:52 .