Aldatanlar yandı!

#1
Kıskanç eşlere 3G'nin sunduğu casusluk imkanları korkutuyor. Bakın 3G neleri ortaya çıkarabiliyor...
Aldatanlar yandı!
Kıskanç eşler 3G ile çok baş ağrıtacak

3G hayatımızı değiştirecek. Bebek odasını izlemek kadar masum amaçlarla da 3G'den yararlanmak mümkün, eşlerin birbirini aldatıp aldatmadığını kontrol etmek için kullanılması da mümkün.

Flexispy isimli bir yazılım şüpheci eşlere casusluk yapma imkanı veriyor. Cep telefonuna kurulan bu yazılım tamamen gizli ve sadece yazılımı satın alan kişi yazılımı gösterecek anahtarı biliyor. Casusluk yapan kullanıcı internete yüklenen verileri herhangi bir yerden takip edebiliyor.

Flexispy canlı konuşmaları dinleyebilme, SMS'leri okuma, kayıtları görme ve e-postaları okuma imkanı veriyor. Telefonun çevresinde olup bitenler bile dinlenebiliyor.

Flexispy Lite, Flexispy Pro, Plexispy ProX gibi paketler halinde satılan ürünün fiyatı 145 dolar ila 360 dolar arasında değişiyor.

Desteklenen telefonlar ise iPhone 2G, 3G, 3GS, Windows Mobile, Symbian 8/9, Blackberry.

Etik olup olmadığı çok tartışılacak casusluk olayları yaşanacak gibi görünüyor. Aldatmaya alışmış eşlerin kabusu olacak, masumlara bile yanlış anlaşılma korkusuyla oldukça ter döktürecek gibi görünüyor.

CHIP

İlginizi Çekebilir
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 18:49 .