Kurtlar Vadisi Pusu oyun oldu!

#1
Kurtlar Vadisi Pusu oyun oldu!

Kurtlar Vadisi Pusu'nun oyununu yaptılar. Oyuncu Polat Alemdar kılığına bürünüyor. Şu ana kadar tam 1 milyon kişi oynadı!


Star'da yeni bölümleri yayımlanmaya başlanan "Kurtlar Vadisi Pusu" dizisinin, bir internet sitesince hazırlanan bilgisayar oyunu, ilgi görüyor.

Ulusal bir kanalda her hafta perşembe günleri gösterime giren ve konusu ve işleniş biçimi açısından Türkiye’nin gündeminden düşmeyen "Kurtlar Vadisi Pusu" dizisinin bilgisayar oyunu da ilgi çekiyor.

1 MİLYON KİŞİ OYNADI
Bir internet sitesinin "en çok oyn*****" haline gelen bu oyun, savaş oyunları sıralamasında birinci sırada yer alıyor. Bugün itibariyle 1 milyonu aşkın kişinin oynadığı oyunun rağbet görmeye devam etmesi halinde ikinci bölümü de hazırlanacak.

İnternet sitesinin Yöneticisi Semih Kırgel, ekip olarak, sitelerinde Türkiye’deki güncel ve tutulan konularla ilgili oyunları yayınlamayı amaçladıklarını bildirdi.

Hem güncel olması hem de binlerce hayranı bulunması dolayısıyla Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin oyununu yapmaya karar verdiklerini belirten Kırgel, "Bu kadar hayranı olan bir dizinin internette oyununun olup olmadığını araştırdık ve olmadığını gördük. Bunun üzerine oyunun bize dönüşünün yüksek olacağını düşünerek bunu yapmaya karar verdik" diye konuştu.

-OYUNCU, POLAT ALEMDAR KARAKTERİNE BÜRÜNÜYOR-

Kırgel, sözlerini şöyle sürdürdü: "Kısa bir süre önce sitemizde yayınladığımız oyun, vatandaşlarımız tarafından en çok oynanan oyun haline geldi. Oyunumuz kendi sitemizde kısa sürede ’Top 10’ listesinde ikinci, Savaş Oyunları kategorisinde ise birinci oldu." İlk bölümde dizi karakterleri, Polat Alemdar, Güllü Erhan, Abdülhey ve Memati Baş’ın rol aldığını vurgulayan Kırgel, "Oyun, Polat Alemdar’ın ofisine yapılan ani bir baskınla başlıyor. Baskın sonucunda Güllü Erhan kaçırılıyor.

Oyuncu olarak vatandaşlar Polat Alemdar karakterinde rol alıyor ve baskın yapanlarla zorlu bir çatışma içine giriyor. Hatta oyunun bir sahnesinde vatandaşlarımız Memati Baş rolünde de oynayarak Polat Alemdar’ı baskıncılara karşı koruyor." Kırgel, "Oyunun rağbet görmeye devam etmesi halinde ikincisi hazırlayacağız. İkinci bölümde de Güllü Erhan’ın kurtarılması konusu ele alınacak. Güllü Erhan’ı, İskender Büyük mü yoksa Cevat Akarsu mu kaçırdı? bunu hep birlikte göreceğiz" dedi.

7 YAŞ VE ÜZERİ İÇİN
Oyunun, konusu ve kurgusuyla orijinal diziyi birebir yansıttığını, Kurtlar Vadisi Pusu oyununda da dizideki gibi ’7 Yaş ve Üzeri İçin’ uyarısının bulunduğunu belirten Kırgel, şunları söyledi: "Flash oyunlarda genelde en büyük zamanı grafikerlerin çizimleri almaktadır. Kurtlar Vadisi Pusu oyunundaki karakterleri vektörel olarak çizmek, asıllarına uygun bir görüntü çıkarmak bizi oldukça zorladı. Özellikle Polat Alemdar karakterini çizerken çok zorlandık. Karakterin yanında oyunun konusunun geçtiği Polat Alemdar’ın ofisini çizmek de zamanımızı aldı. Çünkü ofisteki detaylara önem verdik." Kırgel, oyunun 3 ana bölümden ve toplam 6 kısımdan oluştuğunu sözlerine ekledi.

İnternet sitesindeki verilere göre oyunu, bugüne kadar 1 milyonu aşkın kişinin oynadığı görülüyor.

İlginizi Çekebilir


#2
TeŞekküRLeR.CS ' nin YeRini TuTamaz.


#3
rica ederim
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 09:49 .