Twitter'e yeni rakip: "henüzseviştim.com" Nasıl yani?

#1
Twitter'e yeni rakip: "henüzseviştim.com" Nasıl yani?

İnternetten bulunmaz bir hizmet daha! Google haritaları, bundan böyle pek çok ülkede insanların o an nerede, ne şekilde seviştiği hakkında bilgi verecek.

Orijinal ismi 'IJustMadeLove.com' . Bu sitenin ne işe yaradığını merak edenlere ise hemen söyleyelim, kim nerede sevişti görmek için...
IJustMadeLove.com isimli internet sitesi, harita üzerinde zum yaparak, internet kullanıcılarının cinsel birlikteliklerini gösteriyor. Bu siteye göre kullanıcılar, kendileri hakkında bilgi vermek üzere onlar için site yöneticileri tarafından hazırlanan yerleri belirtebilecek ve diğer kullanıcılara 'özel hayatlarının' 'yatak' kısmı hakkında detay verecek.
HARİTA ÜZERİ sek*
Örneğin İngiltere'nin başkenti Londra'nın güneyinde, Brixton'daki Hinton yolunda bir evde, birilerinin üstkatta seviştiğini öğrenmek mümkün. Google Earth'ün bir benzeri olan bu sistem sayesinde, İspanya üzerine tıklayıp Madrid şehrini seçip orada gösterilen sokaklardan birinin üzerine gelip sek* yapıp yapmayanların işaretlerini görmek de. Site haritası sayesinde so an nerede sevişildiğini, üstelik ne şekilde sevişildiğini öğrenmek olası. Tabii öğrenmek isterseniz...
POZİSYONLARI DA GÖRMEK MÜMKÜN
Kullanıcılar, kendileri hakkında bilgi verirken, seviştikleri mekanları da yine harita üzerinde belirleyebiliyor. Dışarıda / İçeride gibi seçenekler mevcut. Ayrıca durumu daha da abartan site yetkilileri, hangi pozisyonu yaptığınızı belirtebileceğiniz simgeleri de haritaya eklemeyi unutmamış.
11 BİN 094 İNSAN SEVİŞTİĞİNİ GÖSTERMİŞ
Şimdiye kadar tam 11 bin 094 insan, nerede sek* yaptığını haritada işaretlemiş. Ancak Atlantik Okyanusu'nun tam ortasında bir yeri gösterenler bile var. (Epey gırgıra almışa benziyorlar.)
Bu ilginç site, Google haritalarına yeni bir boyut kazandırırken, 'Nerede, nasıl sevişmişler?' sorusunu merak edenlere hizmette sınır tanımıyor.

Gazeteportİlginizi Çekebilir
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 19:11 .