Olağanüstü erteleme!
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 21-10-2010, 11:15 #1

Sэяzэηi$

.

Olağanüstü erteleme!Turkcell için kritik genel kurul toplantısının ertelendiği açıklandı. 30 Eylül 2010 tarihinde Turkcell'den Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamada, 20 Ekim 2010 tarihinde saat 15:00'da genel kurulun olağanüstü gündemle toplanacağı belirtilmişti.

YENİ YÖNETİM KURULU SEÇİLECEKTİ
Bu açıklamada, genel kurulun olağanüstü toplantıya çağrılma gündemi olarak ise, Açılış ve Başkanlık Divanı'nın seçilmesi; Genel Kurul Toplantı tutanağının Başkanlık Divanı'nca imzalanması hususunda yetki verilmesi; Yönetim Kurulu üyelerinin azledilmesi ve yerlerine yeni Yönetim Kurulu üyelerinin üç yıl süre ile seçimi, gösterilmişti.

PATRONLAR GELMEDİ
Kurul'un iptal sebebi ise Sanayi ve Ticaret Bakanlığı komiserlerinin katılmamasıydı.
Turkcell Tepebaşı Plaza'da saat 15.00'de gerçekleştirileceği duyurulan Genel Kurul, saat 17.00 itibariyle Sanayi ve Ticaret Bakanlığı komiserlerin toplantı yerine ulaşmaması nedeniyle ileri bir tarihte gerçekleştirilecek.
Genel Kurul'da Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Colin J. Williams, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Bülent Ergin, Gülsün Nazlı Karamehmet Williams, Oleg Malis, Alexey Khudyakov, Tero Erkki Kivisaari ve Karin Eliasson hazır bulunurken, Çukurova Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin Karamehmet katılmadı.
Bugün gerçekleştirilemeyen Genel Kurul'un, gerekli prosedürlerin ardından yaklaşık 1 ay sonra yapılabileceği bildirildi.
Bu arada Genel Kurul'a katılmak üzere gelen bir katılımcının fenalaşması üzerine olay yerine ambulans çağrıldı.Benzer Konular

Görüntüleme:241, Cevaplar:0

İlginizi Çekebilir >
Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 14:07 .