Instagram ve Pinterest birleşirse!

#1
Instagram ve Pinterest birleşirse! Instagram ve Pinterest birleşirse! Instagram ve Pinterest birleşirse!
Instagram ve Pinterest birleşirse! Instagram ve Pinterest birleşirse!

İki arkadaşın sadece iki gün içerisinde Instagram ve Pinterest'i birleştirerek ortaya çıkardıkları Pinstagram büyük beğeni topladı.

Büyük bir kullanıcı kitlesine sahip iki popüler uygulama olan Instagram ve Pinterest birleşirse ne olur?
Pek Pongpaet ve Brandon Leonardo bu fikirden yola çıkarak bir şaka olarak kodlamaya başladıkları Pinstagram büyük beğeni topladı. İkili Instagram ve Pinterest'in iki uç noktadaki örnek olduğunu fakat birleşmeleriyle Pinstagram'ın doğduğunu düşünüyor.
Pek, uygulamaları hacklemenin bir hafta sonu yani iki gün sürdüğünü fakat insanların bu yeni fikri çok beğendiklerini söylüyor.
Bu yeni uygulama sayesinde Instagram hesabınıza bağlandığınızda tıpkı normalde olduğu gibi fotoğrafları beğenip, fotoğraflara yorum ekleyebiliyorsunuz. Esas önemli özellik ise aynı zamanda fotoğrafları Pinterest'te ''pin''leyebiliyor olmanız.
Pek'e göre Pinstagram, Instagram'ın büyük bir boşluğunu dolduruyor ve masaüstü bilgisayarınızdan İnstagram fotoğraflarına ulaşmanızı sağlıyor. Pek yaptığı açıklamada ''Bana göre bu Instagram için muhteşem bir arayüz, birçok insan hala interneti masaüstü bilgisayarlarından kullanıyor'' dedi.
Bir masaüstü tarayıcısının yanı sıra; Pinstagram'da sol üst köşeye bir arama sekmesi eklenerek, Instagram'ın arama özelliği de geliştirilmiş oldu.
Bu Pinterest ve Instagram'ın ilk birleşimi değil. Daha önce de bir İtalyan web geliştiricisi olan Gennaro Varriale bu iki uygulamayı birleştirip ''Pingram'' adında bir uygulama geliştirmişti. Pingram'ın da geliştirilmesi bir haftasonu sürmüştü. Fakat Pinstagram bazı tarayılar için resimleri çok daha büyük olarak gösterebiliyor ve Pingram'ın statik görünümünün aksine hoş animasyonlar içeriyor.
Pinstagram'ı denemek için [URLuraya[/B][/URlayınız.
Instagram ve Pinterest birleşirse!

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 12:50 .