Zomato, Masa Yönetim Sistemi Zomato Defter'i Kullanıma Sundu

#1
23 ülkede ve 1000'den fazla şehirde aktif olarak kullanılan, dünyanın en kapsamlı restoran keşif rehberi Zomato; Zomato Defter (Zomato Book) adını verdiği Masa Yönetimi sistemini 16 Kasım'da tüm dünyayla beraber Türkiye pazarına da sundu.
Eylül ayında düzenlediği Zomato Restoran Zirvesi'yle 600'ü aşkın restoran sahibi ve işletmecisini bir araya getirerek, yeme-içme sektörünün problem ve çözümlerini tartışma fırsatı sunan Zomato, işletmelerin operasyonel verimliliğinin artırılmasına destek olarak geliştirdiği Masa Yönetimi sistemiyle restoranlara detaylı bir performans yönetimi imkanı sağlamayı amaçlıyor.
Zomato, Masa Yönetim Sistemi Zomato Defter'i Kullanıma Sundu
Nisan ayında Amerikalı NextTable'ı satın alarak masa yönetimi ve rezervasyon alanında da yer alacağının güçlü sinyallerini veren Zomato, büyük çoğunluğu ABD'de olmak üzere 600'den fazla restoran tarafından aktif olarak kullanılıyor.
Restoranlar ve müşteriler arasında güçlü bir köprü olarak görülen Zomato, Masa Yönetimi sistemiyle çözüm ortağı olan restoranların; müşteri memnuniyetini artırmasını, müşteri iletişimini geliştirmesini, masaları ve rezervasyonları daha verimli yönetebilmesini ve online rezervasyon opsiyonu sayesinde rezervasyon kanallarını çeşitlendirerek yeni müşterilere ulaşmasını sağlamayı hedefliyor.

İlginizi Çekebilir

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 09:08 .