Huawei ve Leica ortaklığı
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 26-02-2016, 10:44 #1

Gökçe.

Forumun Tiryakisi

Huawei ve Leica ortaklığıHuawei ve Leica ortaklığı


Galaxy S7, LG G5 ve son olarak Xiaomi Mi 5 mobil fotoğrafçılığın hangi noktaya geldiğini gösteren son dönemin en yenilikçi çözümleri oldu. Huawei’den bu kategoride rekabet edecek bir akıllı telefon göremedik, ancak Çinli teknoloji devinin son hamlesi mobil fotoğrafçılık rekabetinde artık geride kalmayacağını gösterdi.
Huawei bugün Japonya’da gerçekleşen kamera fuarı CP+’ta Alman menşeli ve dünyanın en önemli fotoğraf makinesi üretici Leica ile ortaklık gerçekleştirdiğini duyurdu. Yapılan anlaşma Huawei’in mobil fotoğrafçılıkta daha iddialı bir noktaya gelmesi açısından önemli bir fırsat olarak değerlendirilebilir. Ortaklık benzer şekilde Leica için de büyük fırsat olarak görülüyor. Şirket uzun vadeli anlaşma neticesinde fotoğrafçılık kategorisine göre daha popüler bir konumda olan mobil dünyasında daha kârlı işlere imza atabilir.
Huawei ve Leica ortaklığı
Daha önce Leica markasını Panasonic’in Android işletim sistemine sahip Lumix CM1 modelinde gördük, ancak telefon hem yüksek fiyatı hem de yaygın şekilde dünya piyasalarına sunulmamasından dolayı ilgi gören bir model olmadı
Leica’nın fotoğrafçılık noktasındaki yeteneklerini göz ardı edilemez, ancak markanın daha çok pahalı ürünlerle tanındığının altını çizmekte yarar var. Huawei ise özellikle Uzak Doğu’da uygun fiyatlı akıllı telefonlarıyla sektördeki pazar payını önemli ölçüde artırdı. Dolayısıyla Leica ve Huawei ortaklığında geliştirilecek telefonlar hem fiyat hem de kamera yetenekleri itibariyle şimdiden merak uyandırmıyor değil.


Huawei ve Leica ortaklığıBenzer Konular

Görüntüleme:233, Cevaplar:0

İlginizi Çekebilir >
Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 00:57 .