Tatlı Aşkım

Tatlı Aşkım (https://www.tatliaskim.com/)
-   Televizyon Dünyası (https://www.tatliaskim.com/televizyon-dunyasi/)
-   -   ''Eve Düşen Yıldırım'' Çarşamba En Çok İzlenen Saatte (https://www.tatliaskim.com/televizyon-dunyasi/582077-eve-dusen-yildirim-carsamba-en-cok-izlenen-saatte.html)

Asr. 11-06-2012 19:20

''Eve Düşen Yıldırım'' Çarşamba En Çok İzlenen Saatte
 
Show TV'de cuma akşamları prime time'in ikinci kuşağında yayınlanan "Eve Düşen Yıldırım", gösterdiği başarılı performans sonrası çarşamba saat 20.00'ye alındı.
http://img.vol.io/dizifilm//newpics/...92710510_2.jpg
Nahid Sırrı Örik'in aynı adlı eserinden uyarlanan " Eve Düşen Yıldırım", Mart ayında Show TV'de yayınlanmaya başlamış ve cuma gibi zor bir günde, ilk bölümünden itibaren zirveye oynayan diziler arasında kendine yer bulmuştu. Oyuncu kadrosunda Murat Han, Seda Akman, Gizem Karaca gibi isimler yer alan "Eve Düşen Yıldırım"ın gösterdiği başarılı performans sonrası, Show TV yönetimi diziyi çarşamba günü en çok izlenen saat dilimi olan prime time birinci kuşağa aldı. Medyapım'ın yapımcılığını üstlendiği "Eve Düşen Yıldırım" bu hafta yayınlanacak olan 14. bölümünden itibaren Çarşamba saat 20.00'de ekrana gelecek.


Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 19:00 .

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.

-

2005-2020 Tatliaskim.com